Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #32036 od rufino
to jsi mněl štěstí ja jem byl kamošovy pomáhad s divočákem střelil lončéka 70-80kg misssoo pošly mi kontakt
<br/>na sebe na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32133 od pavelb
Dnes po dlhej dobe som nemal šťastie, aby som niečo videl. Pravda ale je , že som v lese pobudol len veľmi krátko, trochu som prikrmil a musel som bežať. Snáď nabudúce.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32155 od zalesak
No a včera som mal voči zoči s diviakom, tak na 15m bol v trsti čierny rytier a strašne na mňa fučal neviete niekto prečo? :]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]
<br/>
<br/>PS: asi som mu smrdel. :]:]:]:]:]:]:]:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32157 od Jaro
zas si sa pokakal viktor ?:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32236 od Jaro
dnes 15:10 hod - 6ks srncej vsetko srnce

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32244 od rufino
:) Ráno mi fena vystavila 6 kralováků stoho jeden mněl klín tak 180cm krasavec a pak ještě
<br/>12 ks .srčího.:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32289 od gyuszi
Dneska ráno jeden lišiak.2*výstrel ale asi nepočul a pomaly zmizol....:{. Ale predvčerom jednu líšku trafiti priamo na krk...ani krok ďalej.Popoludnie doplnenie krmelcov......pre diviakov, pre bažantov.....:P:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32502 od Fajka
Dnes po práci som sa bol prejsť a na plynoch 22ks srnčej 5 zajkov,studený vetrisko ale pri srdci hrejivo 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32542 od petob
Ja som bol dnes cvičiť psíka a na oráčine asi 300 metrov od nás sedela líška. Bolo 12h 30min.:x Určite ma videla ale kašlala na mňa. Vedela že nemám pri sebe pušku a je už v susednom revíry.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32590 od cerebellum
Vyzera to tak, ze jar je definitivne tu. Pred tyzdnom som zazrel skorce, tohto tyzdna aj zltochvosty, ba prileteli uz aj trasochvosty. No a dnes som si vsimol, ze aj mravce vyliezli na povrch a kvitnu poniklece. Inac som dnes videl 3 ks srncej a 4 jelenice.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32690 od Podkarikasom1
Odpoveď od Podkarikasom1 na tému Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?
Dnes na poobedňajšej rodinnej prechádzke v lokalite Čebovská Bukovina sme zažili
<br/>po hodinovej prechádzke nečakaný príbeh:
<br/>Vychádzali sme z lesa, naraz sme zaregistrovali, že je pred nami asi trojročný daniel vareškár zamotaný s parožím do 5m dlhého drôtového pletiva, ktoré ťahal so sebou, a nevedel sa ho zbaviť./preto by sme si mali pamätať, že staré pletivo patrí do šrotu a nie zahodený do lesa/
<br/>Našťastie sme boli traja, tak vysilenému, bezmocnému danielovi sme po hodinovom
<br/>zápasení s ním a s drôtom predsa pomohli. Náš mladý kolega musel vystrašené a vysilené zviera podržať za parožie,aby nám nemohol ublížiť a ja som rozmotával slučky ktoré si nešťastné zviera primotalo okolo parožia ( došlo iba k menším poraneniam ktoré sme utŕžili).
<br/>Napåňa nás radosťou, že sme mu dali šancu,aby si doškriabané varešky ešte mohol vymeniť za hodnotné medailové lopaty.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32693 od Jaro
nedela 10:30 rano 6ks diviakov .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32755 od zalesak
včera večer ku mne asi tak na 10m prileteli dve sluky a sadli si škoda že bolo tak šero nedalo sa fotiť. A cestou domov som vyrušil rodinku diviačikou.:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32779 od mirek
Myslím, že daniel sa nezamotal do pletiva ktoré bolo voľne pohodené v lese ale sa mohlo jednať o zbytok oplotenia les. porastu / škôlky /. Ja som pozoroval srnca ktorý mal namotanú na parožkoch šnúru na balenie balíkov ale zhonené parožky som nenašiel.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32804 od Janos83
mirek, vysvetli čo je to &quot;ale zhonené som nenašiel&quot;:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32806 od Podkarikasom1
Odpoveď od Podkarikasom1 na tému Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?
Rodinka bola už tohtoročná?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32985 od petob
Včera na večer som bol v lese na škodnej a okolo mňa prefrčal taký 40 kg lanštiačik. Mal som v faufe len 3,5 m broky tak možno na budúce. Najväčšiu radosť mal psík. Štekal o sto dvesto. Len ho vypustiť a predstavenie by sa začalo. Alebo pes ktorí šteká nehryzie?;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33158 od zachi
Sobota cely deň plný chotár motorkárov:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33359 od pavelb
Ešte že som našiel konečne túto tému - dnes 1 líška a 3 ks srnčie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33362 od cerebellum
Včera som v lese nebol, ale počas cesty autobusom som videl dva jelene (obidva parožili) a srnca s práve vytlčenými parožkami (na ružiciach mal ešte krv). No a dnes som sa bol prejsť - videl som párik bocianov čiernych, 3 líšky (z toho jedna mala iba 3 nohy) a do cesty mi vošla aj odlomená lopata z daniela, ktorý o ňu prišiel vlani počas ruje.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.188 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 238 návštevníkov a žiadni členovia on-line