Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #30228 od buksi
vynimka,ale iba na chonevne rybniky,na rieke by sa strielat nemaly,ak sa sa mylim tak ma opravte...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #30229 od buksi
a stymi kacicami je to tak urcite 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #30237 od nugy
je to určite tak. My poľujeme hlavne na kačky, preto to viem.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #30238 od yegi
Niekde bol zoznam, na ktorých úsekoch riek bola povolená výnimka na žiadosť rybárov na lov kormorána, len si neviem spomenúť, kde:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #30240 od pedro
Myslel som, že na kačice sa môže poľovať ktorýkoľvek deň ale že poľovačka musí byť ohlásená. Vďaka za info.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #30253 od buksi
ved ano martin8o,aj my..maros

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #30257 od Hornet
Nie len na chovné rybníky ale skoro všade tam kde sa nevyskytoval pôvodne zoznam by mal biť v téme kormorány.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #30261 od Hornet

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #30416 od gyuszi
Taká neuveriteľne hustá hmla, že to bolí.....................:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #30426 od RadekS
V sobotu jsme udělali poslední naháňku na černou zvěř, byly dvě leče, v obou jsme narazili na divočáky a z obou se nám je podařilo vytlačit. V první leči se střelcům společnými silami podařilo slovit 3 kusy, bohužel v druhé leči byla všechna prasátka asi neslyšící :liar: Moc děkuju za práci honců a psovodů, kterým jejich psíci velice dobře pracovali. Lesu a Lovu Zdar.
<br/>PS: až se rozjaří, čekám Vás všechny na další naháňce, tentokrát na střelnici s prasetem na průseku :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #30684 od oliver12345
vcera som bol v lese prisla mi diviaky stara s 2malimi .ako som isiel s lesa ta som vydel na ozimine cca30 kusou vysokej

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #30828 od moron
Ahoj, v lese jsem denně ale jen na kontrole a dosypání krmeliště nebo krmelců.Z krmeliště se divočáci zas po týdnu odstěhovali, ale vypadalo to jen na jeden kus, no kéž by se vrátil a byla to baška a hledala si místo pro metání selat ;).večer jsem se na obeznání ven nedostal.
<br/>V sobotu jsem měl službu na myslivesckém plese ca 70km daleko, když jsem se ve 4 ráno vrátil - sám, střízlivý a hodně unavený, hned jsem se probral ještě v autě bo u plotu vedle brány do dvora ležel kus srnčího - normálně v poloze přežvykujícího kusu, jen hlavu neměl ani položenou ani zvednutou, ale spíš vytaženou dopředu a světla přivřená.Psi na dovře ho nijak nehlásili.Když neragoval na blikání svtěl, vystoupil jsem a neragoval ani na pohyb ani na hlas.Zaběhl jsem se ještě zeptat manželky jestli o tom něco neví nebo jestli otec nepřivezl srnčí, které chováme doma a nevypustil je ven.Pak už jsem mu jen skrátil trápení a nechal hho do rána ve stodole. Dobře hodinu jsem z toho ještě nespal. druhý den jsem zjistil jen to, že to byl srnec 2-3roky stáří, paroží shozené, nasazovat ještě nezačal,byl ve velmi špatné kondici, zástěrka i zadní běhy byly hnědé od průjmu.Jinak žádné známky zranění nebo jiné nemoci neměl. Jak se k nám dostal je záhada i když býváme u silnice, ale na samotě uprostřed lesa. Nejbližší řepkové pole je ca 2 km. A proč ležel u plotu u obydlené chalupy už vůbec nevím. Škoda, že jsem z toho byl tak mimo, že jsem neudělal ani fotku. Jestli o tom někdy zjistím víc dám vědět. Zatím ahoj a víc příjemnějších zážitků přeji všem rm

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #30841 od zachi
Ja som bol v sobotu nasypat do krmelca a vyletelo mi odtial 9 sliepok až ma tak pri srdci hrialo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #30853 od johny
A neodbočil si omylom do horárovho kurína???? :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #30888 od astronom
Včera poobede, keď som prišiel z práce, som ako vždy hodil očkom po lúkach nad domami. No a uvidel som tri kusy vysokej sa popásať pod krovinami. Ďalekohľad v mám uložený hneď vedľa vchodových dverí, takže za chvíľu som už študoval čo sa to tam popása. Tri jelienky I. VT a každý chovný. No v kroví som zazrel zaľahnuté ešte iné kusy, tak som sadol do auta a priviezol sa bližšie - boli tam aj ďalšie jelene. Tak som sa preobliekol, zobral flintičku a poďho nakuknúť čo sa to tam vegetí. Podarilo sa mi dostať do vzdialenosti cca 100-150m lebo črieda bola roztrúsená v pomerne širokom páse. Z celkove 14 ks vysokej tam bolo 5 jeleňov I. VT a všetky boli chovné, tak som ich nechal popásať sa a odpočívať v kľude ďalej. Pekný základ pre budúce roky. Po miernej zime to pravdepodobne nebudú len šestáčiky :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #30939 od pergi
Pred 15-mi minútami som musel zastaviť auto, aby som mohol porátať všetkých 36 jeleníc na ozimine. Ako v kine.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #30970 od zachi
nie som si istý

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #30986 od johny
No jam síce von nebol, ale kamoš mi volal, že tá nedávna víchrica mi odniesla strechu z posedu ... tak v sobotu mám o zábavu postarané .... ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #30995 od tommi18
dnes som mal v okruhu 200 metrov 13 ks srncej...krasny pohlad

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31023 od nugy
Včera som bol vonku vyniesť srnčej soľ. Videl som 2 zajace, troch kohútov a čo ma najviac potešilo, bolo 17 kusov srnčieho. Škoda len to, že medzi všetkými boli iba 3 srnce a to 2 z nich boli minuloročné mladé. Ešte som našiel v bočnom ramene Dunaja kožu zo srnčej. Pytliaci vyčíňali.:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.102 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 287 návštevníkov a žiadni členovia on-line