Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #33406 od oliver12345
ja som bol dneska asi 30srncej a 20jelenic

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #33423 od lrentka
Včera podvečer 17,35 hod 4ks srnčej, za 5 minút vyšla líška na 120m, vedľa srnčej, daroval som jej život, lebo som nechcel stresovať srnčiu. Synovi 300m poniže vyšlo 2ks srnčej, líška (asi tá istá) a jeleň bez parožia s jelenicou. Mne po pol hodine ešte pred posedom pózoval zajko. Lyžiar, ktorého sme stretli preťal čerstvú stopu medveďa 500m od nás a 1km od dediny.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #33598 od foksi25
Ahojte. Dnes som prezil jeden zmojich najkrajsich polovnickych dni. Prisiel som skor z roboty tak ze reku aspon si obehnem nasypce pre bazanty a aj ked uz nie je sneh trochu im prilepsim jedalny listok. No domov sa mi potom nechcelo, tak som sa vybral na duhu stranu reviru. Cestou som naratal 30 kusov srncej. Sadol som na posed a o chvilu vysla srna. Ako som ju pozoroval ani som si nevsimol ze na druhej strane luky vysla crieda 15 kusov vysokej. Bolo uz trocha sero tak som na tu vzdialenost nevidel ci je medzi nimi aj jelen. A tak som sa vracal uz za tmy domov, s rozziarenou tvarou a s uspokojenou polovnickou dusou. A este aj Kosice vyhrali hokej. :P Perfektny den.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #33624 od petob
Mne v čera vyšlo sedem kusov srnčej z toho bolo šesť srncov.Paráda.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #33662 od Fajka
Dnes sme boli čistiť revír od ľudského odpadu popri cestax, ako každý rok.Iba jedna vlečka,zver si na xviľu oddýxne a mi spokojnejšie dýxame ale iba asi dneska,zajtra určite bude nový :[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #33666 od MichalP
dnes som bol potrenovat so psikom, 2ks srncej inac viecej ludi so psami ako zveri

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #33865 od cerebellum
Dnes som v lese pozoroval pre mna zaujimavu situaciu - na kraji luky sa kludne popasali 4 jelenice a medzi nimi ležal mlady daniel s danielicou. Niekolko minut som ich pozoroval a opatrne sa k nim zakradal no potom ma dancia zbadala. Daniel aj danielica sa zodvihli, jelenice spozorneli a po chvili sa dancia dala na utek. Jelenice ich okamžite nasledovali. Tak ma napadlo, pre koho je toto "spolužitie" vyhodnejšie. V minulosti som viackrát pozoroval stretnutie dančej zveri so srnčou, tam ale dančia srčiu doslova odháňala. Jelenia jej pravdepodobne nevadí... Okrem toho som dnes videl ešte 2 srny.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #33886 od Akela
Jeleniu som tiež pozoroval ako sa pasie asi 10m od srnčej a bolo to "spolužitie" na úrovni.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #33887 od zalesak
si to pekne aj odfotil klobuk dole, pekne spolunaživanie. Je to zaujímave pozorovanie vo voľnej prírode.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #33888 od zalesak
Mne s aminulý rok stalo to že som strelil líšku a chodil okolo nej zajac tak v okruhu asi 10 min a stale na ňu čumel ešte som to nezažil.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #33919 od Jaro
1ks diviak - samotar , 2ks muflonia - barany 4 a 5r , 1ks srnec - cerstvo vytlceny , 4ks dancej - hola ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #33923 od lubenko
ja som bol vcera na sluky a podarilo sa mi strelit svoju druhu sluku co polujem a to polujem uz dlho a mam z toho ulovku velku radostdam si ju preparovat:):):)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #33926 od astronom
Lovu zdar liptáčik :) mňa moja prvá ešte len čaká :) Ja som dnes ráno bol skontrolovať revír a videl som 6 čried vysokej spolu 48 kusov :) a tiež mi ráno preleteli dve sluky a to v lokalite kde som ich ešte nikdy prelietávať nevidel, len springfieldom som po nich nechcel páliť :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #33963 od foksi25
Ahojte. Dnes som bol doplnit sol v solniku a dohromady 12kusov srncej. Z toho jeden slusny sestorak a jeden vidliak. Obidva este vytlkali parozie. Ostatne som nedokazal precitat kvoli tme a vzdialensti. Inak prijemne stravene popoludnie v krasnom jarnom pocasi. A to je predsa to hlavne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #33964 od astronom
Čo bolo včera len želaním sa dnes stalo skutočnosťou - už mám aj ja prvú sluku ulovenú. A bolo to presne v tej lokalite, kde som včera ráno videl prelietávať sluky. Cestou na stanovište som zazrel čriedu vysokej o počte 6 ks, potop tri zajačiky a ešte dva ks vysokej. Na stanovište sme prišli v dosť veľkom predstihu. Najprv sme počuli dva krát popiskovať sluku, ale nebolo ich vidieť. Tretiu som už aj videl a výstrel sa mi podaril. Počas nasledujúcich 10 minút som videl ešte tri sluky, ale flintička už bola na pleci. Keď som prišiel k úlovku som už veľmi nevnímal okolie .............. vďaka Diana.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #34024 od Akela
Ja som bol včera večer vonku, sluka neprišla, ale 3 ks srncov na poli 100x100m potešia. Dva boli celkom vytlčené, jeden vôbec a bol aj slabší v tele. Všetko II. veková. Okrem toho dva zajace a jedna líška. Tú ešte pôjdem pozrieť s remingtonom. Inak veľmi pekný večer.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #34227 od dusan
Dnes som videl 4 zajace a asi 10 kusov srnčej.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #34240 od andrey
na poli 2 srny a jeden stari srnec, v lese ďalšie dva srny a pekný chovný srnec, párik slúk, 5 jeleníc, 2 jelenčatá, líška,holub hrivnák a drozd kolohrivý

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #34279 od Gerry
Zdrawim..Ja som nasiel dve kostry strasich srn..pekne bazantov a zajace som prestal pocitat pri stovke..lovu a lesu zdar:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #34286 od Fajka
Dnes pod ST.Hájom na Lucerke 2 zajac,2xsrnec parožky už vytlčené, pekný holub hrivnák a žiadna sluka no pekná prexádzka nádherné farby večera8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.106 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 656 návštevníkov a žiadni členovia on-line