Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #29782 od CENDA
Právě sem se vrátil z uspěšného lovu.Podařilo se mě společně s kamarády vynorovat krásného lišáka.Diano děkujem!!!LOVU ZDAR

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #29884 od Akela
Včera podvečer sme boli aj so synom u kamaráta u nás v okrese skúsiť nejakého "minidiviaka". Videli sme veľké množstvá danielej zveri. Najprv asi 40ks, potom asi 60ks a napokon pri posede asi 35m prišlo 8 ks. Radosť pozerať. Malý revír, ale starostlivosť na vysokej úrovni, málo členov a poľuje sa z rozumom a pod riadnym velením. Výsledky aj vidieť. Po dvoch hodinách /nebolo zima okolo nuly/ prišiel taký vietor, že sme vyslovene trpeli, tak sme to napokon vzdali. Aj taký coldrex nie je na zahodenie. A aj paralén mi chutí.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #30012 od palo75
dnes som bol s dvoma kamaratmi skusit kacice,videli sme ale nestrelili,ale jedneho kormorana sme poslali k stvoritelovi.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #30033 od marek38
Ja som bol večer pozrieť na líšky,alebo či a náhodou nejaký ten diviačik neukáže,vyšla mi aspon srnčia,ked už aspon som pozotoval srnčiu a bažantiu :-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #30040 od ondrej
palo 75 tomu sa hovori odvaha polovat na kacice v utorok .........;/;/;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #30045 od steyr

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #30091 od pedro
Prečo? (by sa nesmelo poľovť na kačice v utorok)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #30116 od ondrej
lebo kacice v utorok nelietaju ;)............hadam ich nechces strielat na vode ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #30117 od ondrej
sorry ze som odbocil :-o:-o:-o............tema je stale boli ste dnes v lese ? ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #30118 od mildo
palko na kacice sa nepoluje cez tyzden a za druhe invidualne sa tak isto nesmie na kacice polovat. tj musi sa nahlasit polovacka tak isto ako na diviaky a samozrejme potrebujes polovne upotrebitelnych psov a za tretie osobne nemam nic proti,ale kormoran je celorocne chraneny druh...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #30124 od johny
Jazvece už vandrujú, ešte pár dní takéhoto počasia a medvede vylezú tiež ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #30125 od buksi
kormoran je chraneny,ale na chovnych rybnikoch sa striela,;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #30130 od buksi
uz ked ich striela utorok,tak mu to uz moze byt jedno a moze ich strielat aj na vode :-p8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #30131 od nugy
Kormorána je loviť povolené a poľovačka na kačice sa nemusí nahlasovať. Stačí sa zapísať do knihy návštev a napísať že sa ide poľovať na kačice. Musí vedieť poľ. hospodár. Podmienka je min. traja poľovníci a jeden poľovne upotrebiteľný pes. Na každých ďalších päť poľovníkov, jeden poľovne upotrebiteľný pes. Na kačice je povolené poľovať cez víkend a v piatok večer+ v deň pracovného pokoja a večer pred takýmto dňom. Odbočil som od témy, prosím o odpustenie. Včera večer som bol pozrieť líštičky, no žiadna sa neukázala. Videl som tri kusy srnčieho.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #30141 od foksi25
Napriek tomu, ze sa oteplilo a aj sneh uz skoro zisiel, bol som dneska pozriet nasypce pre bazanty. Tesil som sa, lebo vsetko bolo krasne vyzobane, tak som podosypaval. A videl som akurat jedneho kohuta na uteku pred jastrabom, ktory ked ma zbadal tak zahol na opacnu stranu, tak som kohutovi asi zachranil krk..:):):)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #30145 od foksi25
Ja som videl stopy jazveca uz v nedelu. A dneska na inom mieste opat. Myslite ze je to tym oteplenim? Nemam rad taku zimu. Chcem aspon 25cm snehu a v idealnom pripade tak -5°C.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #30146 od Hornet
Kormorány sú už neni celoročne chránené už je na ne výnimka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #30174 od radis
u nás na Orave medvede uz lozia....kamarat dokonca videl cez vikend...;/ ...ja som iba poznal jedneho ....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #30185 od papo
u nás macovia ani nezaliezli, 30.12. bol jeden v pohone.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #30218 od pedro
Nechcem odbočovať od témy, ale chcem si to ujasniť. Spoločné poľovačky (všeobecene) sa možu konať kedykoľvek aj v pracovné dni. je to s tými kačicami určite tak? - stačí nahlásiť hospodárovi, min traja + pes a len v tie dni čo píšeš?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.106 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 266 návštevníkov a žiadni členovia on-line