Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?

pred 16 rokmi 3 týždnami #34928 od instalamontsro
Odpoveď od instalamontsro na tému Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?
Boli sme s kamaratom v lese pozrieť sa čo nám spravili diviaky s krmivom no po krmive ani znaku ale prekvapenie sme zažili prei našom krmive lizal soľ krasný mlady srnec parožky vytlčene krasa pasli sme ho asi pol hodinu no niečo zvetril a poberal sa preč no po nedeli ako by zver oddychovala na kopci sme videli lišku na pol prefarbenu ako by pasla našu srnčiu aj naša srnčia sa nám stratila aj tak sme naratali 33 kusov na začina byť opatrna ako by citila že sa pomaly začina polovačka na srnce noaj tak sme odchadzali spokojny lovu zdár :):):x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34968 od mauser98
Dnes som po práci opať išiel do lesa. A myslím, že som urobil dobre/lepšie ako keby som čumel na telku/. Na lúku prišli 3 zajace, 4 líšky 8 kusov srnčej/6 srncov +2 srny/, a ešťe 9 jeleníc. Všetko tak okolo 50-80m. Paráda.Jelenice žrali ako o dušu.Posedel som na posede trošku dlhšie aby som ich zbytočne neplašil.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34974 od Akela
Včera som bol tiež. Prišlo mi 8 ks srnčej - 3 srnce všetko II. veková a dva nacvičovali súboj o teritórium. Pekný večer až na pár ožratých cigáňov, ktorí za tmy kradli drevo a nakladali ho na aviu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34982 od instalamontsro
Odpoveď od instalamontsro na tému Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?
Po včerajšej návšteve reviru som ostal prekvapený po rušnej diviačej noci nám s krmiva neostalo nič diviaky si zvyli na pravidelny prísun ,no čakalo má prekvapenie čakal som svojho krasného srnca no neprišiel ale sa objavil jeho druh no parožky ešte v lyku.
<br/>Po obchôdzke som sa dostal k našej srnčej aby som to mohol zvečniť aj v digitalnej forme fotoaparatom krása v ten deň som mal 20 ks srnčej z toho 8 srncov polovička ešte lyku kochal som sa z auta až do tmy:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #35018 od mauser98
Včera som videl zajaca, líšku, 6 kusov srnčie/4 srnce a 2 srny/. Diviakov som sa pri posadenej kukurici nedočkal, lebo ma vyhnal poriadny lejak.:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #35041 od CHERY
Včera podvečer 1 jeleň+ laň, 2 ks srnčej a čo je u nás vzácnejšie ako jednorožec - aj 2 ks zajacov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #35055 od foksi25
Takisto vcera podvecer, lan s minulorocnym mladym jelenom a 5ks srncej, z toho dva srnce.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #35065 od Gerry
Prechadzka so psom..23ks srncej..zajace som prestal pocitat pri 70 a bazantov bolo tiez dost..Este 7 divych kralikov..krasny den:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #35126 od mauser98
Dnes som videl zajaca, 9 kusov srnčej /4 srnce, 2 srny,3?/ a 7 kusov jelenej zveri. Takže super aj dnes.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #35156 od mauser98
Dnes na malej lúke mi prišla srna, potom srnec, tak prišiel ďalší srnec. Tomu sa nepáčilo, že mu do rajónu prišla nevítana návšteva, tak ho poriadne preduril a vyhnal. Nakoniec som videl ešte jeden kus, ale to už som nevedel rozoznať či je to srnec pre tmu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #35177 od radis
dnes nad ranom na krmeni - 2 medvede, 3 diviaky a 1 líška ....a to vsetko tak 10 m od seba....ako v ludovej jedalni :D:D:D:D PARADA!:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #35201 od Jaro
Takze dnes sme sa boli vyprdiet so zalesakom od 5 hodiny rana + dve osoby a 4 psy . zacalo to 4ks dancej zhruba na 80m , asi behom dalsej 3/4 hodinky 10 kusovej muflonej asi na 30 krokov z toho 2 certi a 4ks malych muflonciat , behom dalsej asi pol hod 4ks dancej vsetko hola . na konci toho celeho nam vybehla svinka taka 100 kilova a s nou 7 pasikavych prasiatok zhruba 20m od nas . takze dnes to bolo super , pocasie prialo aj na fotenie tak uz len cakam ze zalesak to supne do galerie . ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #35216 od fatran
dnes ráno som chcel vidieť hlucháňa ale som žiadneho nevidel ale sa mi podarilo natočiť na videokameru dva mladé jelene na 20 metrov na hranici ľubochnianskej a belianskej doliny vo veľkej Fatre

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #35218 od Jaro

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #35233 od mauser98
Pekný večer strávený v lese. Bolo pekne, príjemne, nefúkal vietor. Aj mesiačik už naberá silu. Videl som 7 kusov srnčej/3 srny, srnec, 3?/, 2 jelenice a zajaca.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #35254 od zalesak
foto je v galerií ;);););)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 dňami #35274 od mauser98
Bol som doplniť solníky, lebo minule som zistil, že mi ukradli zo solníka soľ. Z troch solníkov v lokalite mi z dvoch soľ ukradli a z toho jeden sa pokúšali poškodiť.:( Potom som si sadol na posed pri posadenej kukurici. Videl som 5 kusov srnčej, zajaca, líšku, bažanta a nakoniec prišlo 11 diviakov.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 dňami #35276 od foksi25
V nedelu som bol na prechadzke v malo navstevovanej casti reviru. Jeden srnec, 7 srn, dve lisky a nasiel som lisciu noru, z ktorej vykukovali take male mile hlavky. Az mi ich bolo luto ked som si predstavil ako sa na ne najblizsie pojdeme kuknut s malorazkou...:-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 dňami #35281 od Waldo
Kamarat,
<br/>a ver tomu že ten čo Ti tú sol ukradol ju pravdepodobne vôbec nepotreboval ;)
<br/>Len už ako býva dobrým zvykom u nás, veci treba premiestňovať :[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 dňami #35307 od Marek666333
dnes sa mi podarilo uvidiet diviacicu s prasiatkami cca15m pozreli sme na seba zoci- voci a nebolo mi vsetko jedno ale nakoniec si to aj po zafucani rozmyslela ona..................

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.228 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 288 návštevníkov a žiadni členovia on-line