Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?

pred 16 rokmi 5 dňami #35314 od petob
Na také miesta treba dať sypanú sol s pieskom.To nezoberú.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 dňami #35319 od mauser98
Dnes som bol tiež pri posiatej kukurici, ale v inej lokalite. Pekne pochodene a poryté od diviakov. Videl som zajaca, 2 srny a srnca/2v.t.-výrad/,diviakov som len počul. Asi dostali vietor, lebo sa dosť točil.
<br/>
<br/>Mňa neodradia.Ak ukradnú, vždy donesiem ďalšiu. Zem okolo je nasiaknutá,takže ju pekne vyžierajú/diviaky/ a aj tam vždy dosypem.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 dňami #35365 od Polovnik2
Dobry den bol som dnes v lese a s kamaratom tomcom sme videli: 38muflonov ,,15danielov potom troch jelenov a to boli jeden bol štrnasťtorak druhy dvanasť torak a posledny kral hor jelena 16toraka potom este sme isli dalej potom sme opet videli stdo jelenov ale tam boli aj lene aj danielky a jelene tam boli len spicaci a danieli tez len spicaty bol to krasny zažitok.....:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 dňami #35366 od Jaro
a tie jelene mali tie parohy prilepene ??? 8o:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 dňami #35367 od Marceliusko
A tritorák tam náhodounebol?:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 dňami #35373 od mauser98
Cestou k posedu som videl 3 zajace, 2 bažanty a 3 srny. Keď som sa usalašil z kríkov vyšiel lanštiak. Trošku sa pohral na kraji a vrátil sa spať do kríkov. No asi o 15 minút vyšiel znova a mal aj 6 kamarátov. Takže 7 lanštiakov. Potom ešte prišiel srnec/2 v.t.-pekný/. Na lúke oproti vyšlo 8 kusov jelenej. Pekne aj dnes.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 dňami #35406 od mauser98
Dnes som si sadol k jarku pri kukurici. Prišiel mi srnec tak na 25m,2v.t.-chovny. Na lúku oproti, z kriakov vyšla jelenica a 3 diviaky. Potom vyšla ešte jedna jelenica.Tú diviaky zbadali a poďho naspať do kriakov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 dňami #35416 od mauser98
Prišli ku mne 3 zajace a srna. Na lúke oproti vyšli 2 kusy srnčieho a 14 diviakov. Potom sa tam zjavyl traktor, tak odskočili do kriakov. Keď odišiel, tak za 15 min. vyšli 2 prieskumníci či je vštko OK.Keďže bolo, opať vyšlo všetkých 14. Potom ešte vyšla jelenica, ale tá sa dlho nezdržala a vrátila sa do kriakov. Bolo príjemne a teplo, ako v lete.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 dňami #35418 od yegi
mauser, odkial si? :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 dňami #35421 od Polovnik2
V sobotu sme isli z domu ale o desiatej a dosli sme domov o sestej vecer a videli sme:ale 45muflonov spolu aj s muflonkami ,, potom desat kusov jeleniej zveri potom dosiel k posedu aj daniel ale len na chvilu lebo len prechazdal okolo luky potom jak sme isli domov tak sme videli opet dalsich muflonov a potom este jak sme isli do mladych stromkov tak sme nasli zhod od daniela.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 dňom #35429 od mauser98
Najprv ku mne dobehol kokršpaniel, keď ma zbadal otočka a v nohy. O chvíľu sa zjavil párik, ale keď ma uvideli hneď sa otočili a išli preč. Potom na lúke oproti vyšlo srnčie a z jarku pri mne vyšla srna.No to už začala obloha černieť a začalo aj foto. Z vedľajšieho jarku vyšiel srnec /3 v.t./ smeroval ku mne. No v polovici ho niečo zaujalo, zastal zadival sa dolu a hneď sa rozbehol. No tam som už nevidel. Vyzeralo to ako keby zbadal nevítanú návštevu, bolo počuť praskot. A tak aj bolo. Po chvíľi už ho preháňal po poli. Blesky búchali čoraz viac tak som to vzdal, nechcel som to dostať do môjho železa. Dobre som urobil, keď som sadol do auta tak sa spustil riadny, ale fakt riadny lejak8o
<br/>
<br/>To yegi:východ.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 dňom #35438 od petob
Sobotu jeden lišiak na 30m z brokom. Monitoring splnený a o hodinu srnec 1 vt. asi 7 cm paličky. Diana bola štedrá.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 19 hodinami #35483 od yegi
mause, od BA je všetko na východ :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35558 od CHERY
Dnes na večernej vychádzke 3 ks jeleňov a 1 srna. Ale jeden z tej trojice jeleňov mal už teraz veľmi slúšné parožie, ako do dåžky tak aj členitosťou. A to je len koniec mája. Uvidíme čo z neho bude až mu to celkom dorastie:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35573 od instalamontsro
Odpoveď od instalamontsro na tému Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?
Po dnesnom dnu pri navsteve reviru som ostal prekvapeny nasa krasna zver srncia sa nam stratila a je strasne opatrna kde su tie stavy ked za vecer sme napocitali 40 kusov no dnes sme mali 7 kusov srncej z tej 1 srncek prefarbeny no parozky este v lyku na krmeni pre diviaky sme ostali prekvapeny ze sa nam to drži diviacica a 8 lanstiakov ale strasne opatrný Lovu zdar. :):x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35596 od CHERY
Včera k večeru iba 1 srna a čerstvo narodené srnča. Takže asi treba viac dozerať aj na líštičky.8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35605 od pavelb
Noc som stravil na polovačke - včera sme videli 2 ks jelenej, dnes ráno 5 ks jelenej a cca 15 ks srnčej. Síce so minul, ale to absolútne nevadí, nádherný večer a ráno.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35607 od Gerry
Dnes krasny den..Asi 40ks zajacov podobne s bazantmi..srncia sa dnes neukazala..Po liskach tiez ziadne stopy..Kraliky sa neukazali ale je ich dost casti vidiet tak sa snad nieco udrzi aj nadalej..Lesu a lovu zdar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35610 od CHERY
Včera večer 3 krásne lanštiaky - asi na 5 metrov od sedačky a k tomu 2 ks srnčej , z toho 1 srnec 2 VT.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35618 od Gerry
Dnes navecer 10 kralikov,pekne zajacov a bazantov..kohuty pekne vyfarbene..Zajace spravili pekne divadlo..panackovali a bili sa..potom srnec..krasny sestorak priblizil som sa asi na 30-35 metrov sledoval som asi hodinu ako sa pasol..krasny den..:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.159 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 253 návštevníkov a žiadni členovia on-line