Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18061 od cerebellum
Dnes 2 srny, 1 srnec, 2 jelene, jelenica s jeliencatom a jedna prasiva liska.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18062 od Robitusin
dnes bolo hojno,nádherný chovný srnec,na naše kraje až výnimočný,na troch miestach vzsoká,no a na koniec sviňa so šiestimi prasiatkami-pekne nás predurila-psa som chytil do rúk a utekal ako partizán,este teraz sa sušíme...8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18076 od tibo
Tý šmejdi jelení zožrali všetku soľ,srnčej a zajačej zveri to trvá pol roka.
<br/>Vysoké porasty - lov srnca v poľných revíroch do žatvy skončil.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18080 od johny
Zaujímavý pohľad ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18081 od martin203
Tento tyzden uz treti krat mi tiekla voda i &quot;dolu jarkom&quot; a mal som plne gumaky .....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18083 od johny
Musim povedať, že investícia do oblečenia Jahti Jagt bola dobrou voľbou ... Tiež som si užil tento týždeň vody až až, ale v topánkach som ju rozhodne nemal ....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18084 od martin203
No moje Prabosky som zrusil vcera vecer - nestihli vyschnut, tak som rano isiel do gumakov ... Mas na Jahti Jagt nejaku dealersku zlavu, ze by sme sa dohodli ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18087 od tibo
Johny - je to presne,ako pohľad na jarabice a bažanty niekde na Kriváni.....;):]:]:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18091 od green
Aj ked pršalo bolo sa načo pozerať.Na yáhrade mi dve straky vyrabovali hniezdo stehlíka s troma mláďaťami , a nemal som pri sebe ani kameru , aby som to zachytil .Potvory postriehnem si na ne.
<br/>:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18101 od dusan
V piatok som sa bol poprechádzať.Videl som 6 kusov srnčieho.V sobotu som si sadol k pšenici, dúfajúc aj v diviačika.Cestou popri lúke som videl 4 srny.Usadil som sa a čakal.Prišla sviňa s 3 lanštiakmi(svinky) a 9 prasiatok.Asi na 30m.Potom prišla ešte jedna, tá mala 6 prasiatok.Cestou späť som ešte videl jeleňa(2.VT.)Takže spokojnosť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18107 od cerebellum
Dnes 6 ks srncej, jelen a 5 ks danielia. Okrem toho vyr skalny a parik vcelarov lesnych.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18117 od jager
Už piaty rok nosím, či v zime, či v lete topánky značky MAIDL, typ Island a musím povedať, že lepšie obutie som na nahách nemal. V lete sa mi noha nepotí. V zime sa nestalo aby ma zaoziabalo. V daždi mi nikdy nepremokli. Minul som veľa peňazí na obutie. Všetko marné, skôr čí neskôr alebo oziabalo, alebo mi natiekla voda, alebo sa mi potila noha. Neľutujem, že som zaplatil 7 500,- Sk. Mám ich 5 rokov, za tie roky som obyčajne minul na obuv oveľa viac. Ale sa aj hovorý, že chudobný platí dva krát a že bohatému sa aj byko otelí!;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18133 od saris
Dnes ráno to bola nádhera. najprv pekny ročný srnec a potom ukážkový výrad asi 3 ročný.
<br/>Troška neskôr mi vyšli 4 lanštiaky...........trocha som zaváhal.Mal som zo sebou len 223 a tak.....žiju ďalej :P Možno na budúce. Na koniec som pošteklil líštičku...potvora....nenašiel som ju. Mal som trocha pochybnosti o presnosti pušky a tak som šiel na strelnicu oskúšať pár rán. Zistenie?! Moje chyba pri streľbe :{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18144 od puro
Dakujem MANO lovu zdar aj tebe.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18212 od tibo
Bažantie kuriatka veľkosti škorca - paráda !!!:) Dúfam že ich nenájdu diviaky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18263 od dusan
V sobotu večer som bol posedieť pri pšenici(ina lokalita ako minule).Videl som 7 kusov srnčej.Vyšli aj diviaky, 5 kusov, ale dostali vietor a zmizli.V nedeåu doobeda som bol skontrolovať a doplniť soľník v tejto lokalite.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18280 od johny
Dnes mi Diana dopriala. Srnec, ktroý sa skrýval a nemohli sme sa s otcom na neho dostať už vyše týždňa, kedy som ho videl prvý krát, dnes doplatil na diviaky. Tie ho vytlačili von z rajónu a natrafil na chovného vidláčika I.VT. Popreháňal ho a zastal spokojne asi 60m odo mňa so synom ... Moja tetka 8x57JS sa nezvykne v takej chvíli pomýliť ...;). Okrem toho sme so synom mali jelenicu, dve srny, a ešte jedneho výradováho srnčeka I.VT. PO výstrele vyrazili z kriakov 3 svinky, asi 20 prasiatok a zopár lanštiakov. Odkážte NANIKE ze máme totálne vypytlačený revír ... Zasvätení vedia o čom hovorím ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18282 od Jaro
Lovu Zdar Janci ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18284 od papo
janko, lovu zdar!;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18289 od eso
Lovu zdar Johny!!!:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.155 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 212 návštevníkov a žiadni členovia on-line