Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17167 od cerebellum
Stastie to teda je. Za poslednyx 10 dni som bol 5 krat v lese a ztoho 4 razy som videl rysa...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17170 od martinhodon
tak to mas niaku ajn lokalitu na rysa ja som este toho zmeka nevidel za celi zivot sakra

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17175 od zalesak
Mal by si sa spojiť s bratmi Dobrovodskými oni by to určite odcenili.
<br/>kontakt telefon: Roman Dobrovodský
<br/> +421 905 632 275
<br/>www.wildlifevideo.cz/kontakt.htm
<br/>
<br/>Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17180 od jager
Ak raz prezradíš lokalitu, už môžeš zabudnúť na Kľud, ktorý Duch lesa, ako sa rysovi zvykne hovoriť, potrebuje. Možno budú toto tvoje posledné záberi. Tomu komu to prezradíš má dobrého kamoša, ktorému to povrdia a ten kamošov kamoš má tiež výborného kamoša, ktorý to nepovie nikomu iba tiež najlepšiemu kamošovi a tak sa stane, že na postriežke už bude samí fotograf a žiaden rys. Teba už potrebovať nebudú a ty nebudeš môcť nič urobiť, lebo les je národným bohatstvom a ty nemáš páky dostať ich z lesa.
<br/>Zažil som to a je mi to moc ľúto, že rujoviská, ktoré som poznal už rujoviskámi nie sú. Hrebene kde v období ruje kraľovalii Jelení králi, dnes kraľujú Dobr........... a iný...:liar::liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17189 od margo222
je pekne vidieť rysa ,ja som ho videl 2-krát no v tej časti reviru srnčia zmyzla a v zime nam strhol jelienča raz mi prišiel pod posed na 3m

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17220 od cerebellum
Uz som nad tym rozmyslal skor. Obdivujem ix pracu, su to podla mna profici. Ale ako spominal jager, naco riskovat. Napr. teraz cez majstrovstva som si les doslova uzival - nikde ani cloviecika... Som zvedavy co to bude cez vikend. Inac, niektori by boli prekvapeny, kde vsade sa da s rysom stretnut. To, ze potrebuje pokoj je pravda, lenze v dnesnej dobe asi neexistuje miesto, kde by ludia neboli a tak sa zver prisposobuje, aj rys...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17250 od navi
Zdravím cerebellum! Vidím , že Ti to opakované stretnutie s rysom skoro každý &quot;závidí&quot;,ale podľa času stráveného v prírode si si to zaslúžil./Vidno,že máš na fotoúlovky(mozoček) i nos.Mne sa stalo len raz ,že mi rys prebehol-boli to sekundy , ale pózovať odmietol.Prekvapilo ma len to,že to bolo takmer na poludnie ,cez cestičku na otvorenom priestranstve. A ešte mi nedá , tak sa spýtam ,tie fotky z prírody nie sú z okolia istej hole,kde je v zime rušno na zjazdovkách???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17252 od cerebellum
Navi, ked myslis Kojsovu holu, tak mas pravdu... Ale na Kojsovku nexodim (bol som tam asi 3x), aj ked ju vidim z okna, pretoze to mam trosku daleko, kedze do lesa xodim uz z domu zasadne peso.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17259 od navi
Vďaka za odpoveď, držím palce pri ďalších pekných záberoch;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17556 od cerebellum
Po tyzdni som sa opät vybral do lesa. Vsade plno ludi. Niektorym nerobi problem rozlozit ohen priamo pod tabulou ZAKAZ KLADENIA OHNA! , ini po sebe nechavaju rozhrabanu tlejucu pahrebu... Po velmi dlhom case som videl zajaca. Inac 2 srny, srnec I. vt este v lyku, 2 jelene - mlady prave zhodil parozie, len s holymi pucnicami a druhy uz s peknym parozim, na ktorom sa zacinaju formovat koruny. Zase som videl rysa, ale dnes bol rychlejsi, zazrel som ho uz len ako uteka prec...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17557 od tibo
No nádhera,konečne sa ukázala stará pani diviačica - má len 5 divačikov,jej dcéri majú po tri a ďalšia,sedem.....v čriede chodí zo päť starších kusov....úžasné....Ochranársky scenár sa napåňa...čím horšie tým lepšie....V poľných revíroch,tam kde diviaky prejdú neprežije nič (zajačik,zajac,bažantica na hniezde,srnčiatko,cíbik...).....a ...lesné Úrady robia obštrukcie....
<br/>PS:len pre zaujímavosť,výrad predvlani bol 20ks zajacov........

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17558 od Baikal
Ja som v lese nebol ale videl som 2 sojky, 2 hrivnaky, 5 dospelych kacic a 6 odrastenych kaciatok

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17560 od tibo
Dal si sa k amatérom???;):P:]:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17561 od Baikal
Bol som na ryby ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17576 od saris
Dnes rano som mal trocha stastia. Pri ceste na posed som stretol dve diviacice s mladymi. Bolo ich okolo 15. Nooo a uz ich je o jednoho menej :-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17594 od dusan
V nedeľu doobeda som sa bol poprechádzať. Poobzerať čo je kde posiate(kukurica). Videl som srnca(2.vt.). A 2 kusy mi odskočili.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17596 od pergi
Tiež som bol včera v lese a videl som asi dvadsať cyklistov a jeden rušivý element na štvorkolke :] :] :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17599 od martinhodon
No ja skoro kazdy vecer stretavam mackov :]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17600 od tibo
Prvé tohoročné srnčietko cupkalo s mamou srnou.......paráda.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17606 od Cilan
ja som vcera videl prve tokorocne jelienca , dve criedy diviakov s prascami a tiez par tych rusivich elementov:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.196 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 239 návštevníkov a žiadni členovia on-line