Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18295 od puro
Lovu zdar Johny.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18296 od puro
Vecer som dostal na musku prasivu lisku.Lezal som v lucerne a cakal na nu,prisla na 10 metrov.Strielal som brokom, pokrstil som brokovu hlaven mojej novej kozlice bettinsoli.Vdaka sv Hubert.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18298 od papo
Lovu zdar! s takou flintičkou môžeš strieľať aj bez mierenia;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18301 od johny
Ďakujem všetkým. Srnček mal v sebe 21 nosohltanových strečkov a bol prefarbený len asi na 60%. Kašľal. Dosť nepríjemný pohľad. Foto dám do galérie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18328 od tibo
Lovu zdar - johny

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18331 od tibo
Zasa svine v jazdili autom po revíri - už len stopy kolies.
<br/>Ozajstné svinky mali pruhovku.......na srnčatá a drobnú.Srnčeky sa hlásia len chovné.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18342 od puro
Dakujem papo, lovu zdar aj tebe.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18391 od astronom
Tak dnes ráno sa mi podarilo utlmiť jednu líštičku, ale predtým som sa kochal diviačou rodinkou - dva väčšie kusy a 4 prasiatka a potom ešte pár ks vysokej. Vychádzku mi spestril aj jeden medvedík zvláštnej farby - ako biela káva. Pri návrate domov som našiel pár modrákov a na raňajky bola praženička - vydarený začiatok dňa :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18394 od Baikal
Vcera vecer sa mi naskytol pekny pohlad cestou autom na parik srncej pasuci sa na okraji lesa pri ceste, srncek asi trojrocny, pekny chovny sestoracik.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18401 od Baikal
Nie je to sice cerstve, ale pocas stretka PID som si aj odskocil na vecernu postriezku a rannu posliedku. V sobotu vecer som videl 3 jelenice, 1 teliatko a 1 jelena, k tomu parik lisok loviacich potravu pre potomstvo. V nedelu rano bola jelenicka s dvoma vlanajsimi jelienkami, zajacik, 5 srniek, jeden srnec a jeden lišiak.
<br/>[img]www.polovnictvo.com/userimages/thumbs/1181806786.883128.600.jpg[/img]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18435 od Basky
Musel som napred poriadne zmoknúť, aby som potom videl nablízko na poliach dohromady asi 10 ks srnčej zvere.. A streliť kripliačika.. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18479 od Baikal
Dnes cestou na ryby som pri ceste videl mladé zvedavé líšča ako pekne sedí a obzerá si tie farebné čudá, ktoré sa preháňajú po ceste. www.polovnictvo.com/modules.php?name=BiG...show_pic&id=9818[/][img]www.polovnictvo.com/userimages/thumbs/1182027729.342086.130.jpg[/img]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18488 od margo222
sobota večer diva mačka na 20m a jazvec , dnes rano 2 iviačky ajedna jelennička ešte plna

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18489 od eros
Vcera mal brat dva jazvece, lanstiaka, rano pred siestou rysicu a dve mlade - srncie ma po p...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18496 od cerebellum
Dnes 3 srny, srnec, 2 jelenice, jelen, daniel, danielica s danielcatom a 2 lanstiaky. A videl som aj stopy rysa (aspon to, kedze trava je uz vysoka...).

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18500 od pavel_bohac
Včera, ráno srnec a srna, líška, večer 2 ks vysokej holej, 2 srnce a diviak.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18502 od pcierny
Vcera v poli asi 30 ks vysokej,srncie 2 ks a jedneho krasneho srnca III. v.tr.,na jeho stastie mame uz odstrielane,mozno o rok bude mat toho stastia menej.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18588 od jozo54554
lovu zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18589 od jozo54554
ja som bol včera v mojom revíri na posede a ked sa zacalo stmievat mi rovno pod posed prišiel jeden osemtokák .a potom prisli aj diviaky .Nad ránom okolo 3:50 prisli srnce aj srny asi 50 kusov.Pomaly som išiel dole z posedu a približil až na 50 metrov .bol to zažitok na ktory dlho nezabudnem.jožo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18590 od Basky
!!!!!!! Najprv si myslím že to bol osmorák, ale tá druhá časť znie tak trošku neuveriteľnejšie - 50 kusov srnčej pohromade nevidno snáď ani v zime, takže buď to nebola srnčia, alebo PCškriatok zariadil preklep a snáď tých kusov bolo cca 5..... /50 kusov je podľa mňa buď omyl alebo ´latina´.../

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.096 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 238 návštevníkov a žiadni členovia on-line