Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18592 od johny
Kamarade osemtorak ... a srnce a srny spolu a este 50 kusov, to mozes rozpravat svojim rovesnikom, lebo predpokladam ze mas maximalne 12 rokov a v lese si bol len ked ti bolo treba vycikat sa. Ahoj

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18597 od martinhodon
no JOHNY suhlasim stebou:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18605 od millo
To si asi zmýlil tých 50 kusov s tými 50 metrami:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18610 od puro
Dnes som zbadal na luke tulavu macku ,nebolo to po prvy krat no dnes sa zabudla a odisla dalej od lesa.Moj sliedic walesky springerspaniel ju nemal problem dobehnut a zrazit.Po prvy krat sa zapojila aj moja sucka ajd,drzala sa dobre, sla na kontakt aj ked sem tam utrzila ranu.Je to stvrta tulava macka ktoru sliedic zadrhol,no dnes to mal lahsie.Kym sa macka venovala ajd nemal problem skoncit jej pytliacku put.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18611 od puro
Dakujem.Jozo nedaj sa odradit,no dvakrat citaj raz pis.Ak ta polovnictvo drzi, radsej vol uprimnost a pani na stranke ti radi poradia a budu ta tolerovat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18612 od puro
Dakujem.Jozo nedaj sa odradit,no dvakrat citaj raz pis.Ak ta polovnictvo drzi, radsej vol uprimnost a pani na stranke ti radi poradia a budu ta tolerovat.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18622 od johny
Včera som sedel s kamarátom na diviaka. Okrem toho, že som sa cítil ako na transfúznej stanici nám prišiel srnček I.VT. Najskôr som myslel že je to ihličiak zahnutý dozadu, ale keď prišiel na 40 m už som videl že je to šestáčik. O tomto som doteraz nevedel. Nafotil som ho síce na jar v lyku, ale na ďaleko, takže výsady som nevidel. Takéto niečo v revíri poteší, to je toho roku už tretí šesták I.VT ktorého som videl ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18624 od astronom
Tak a posed postavený cez minulý víkend je pokrstený :) slávnostný príhovor mala moja kozlička a keď otvorila svoju dvanástkovú papuľku a vypustila štvorky minimagnumy tak líška načisto zmeravela :) a moja peňaženka je tým pádom o 400 ,- Sk plnšia - bude na bročky :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18629 od zalesak
Gratulujem, Lovu Zdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18630 od Janos83
Pali gratulujem, Lovu zdar
<br/>PS: s teba sa stal básnik, tak si to nádherne poeticky napísal:D:D;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18642 od Basky
To aby ani ortodoxní ochrancovia zvierat nepostrehli, že vlastne surovo odpálil chuderku líštičku, čo má v rámci svojho biotopu také nezastupiteľné miesto a že svet je týmto jeho počinom nenahraditeľne ochudobnený..!!!
<br/>
<br/>/Ináč Pali, aj ja Ti srdečne gratulujem - Lovu Zdar!/ ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18644 od astronom
Hééééj basky, ja som v podstate vykonal záslužný čin :) . Líška išla na monitoring, a ani jedna tam nepôjde dobrovolne, treba ju na to trochu pripraviť :) . Lovu vďaka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18646 od DKo
V sobotu, keď som kráčal s potvorami dole dolinou, pristavil sa pri nás Laco pariaci sa na bajku do Havranova. &quot;Ahoj.&quot; Nazdar.&quot; &quot;Čo nové?&quot; atď...
<br/>Vtom ide zhora auto. Velím: &quot;Poďte na bok!&quot; Auto zastavuje, okienka sa sťahujú, posádka 3 dievčeniec vehementne naťahuje ruky k potvorám a láska ich. Na nás ani nekuknú. Venujem im úsmev, ony nič. Trápne ticho lakonicky prerušujem konštatovaním: &quot;Ich každý a nás nik.&quot; Laco kontruje: &quot;Asi sú to lesby, keď sú na suky.&quot;
<br/>Tie 3 pohľady na úprku si odkladám do pamäti. Kedysi, keď u nás na doline stretol človek človeka, vždy si aspoň kývli. Psy si kývajú furt.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18675 od navi
Minulú sobotu som po čase konečne pochodil kúsok revíru, nohy boľavé košeľa prepotená , ale oplatilo sa .Diviaka albína som až do tej soboty nikdy nevidel.Bolo asi 20.15, keď sa na lúke niečo začalo hýbať.V ďalekohľade , aj napriek väčšej vzdialenosti bolo vidieť diviaky.Stará veľká , čierna ako uhoľ a okolo také čierno-biele machuľky.Zvedavosť ma hnala bližšie , ale keď som tam dorazil - nikde ani živej duše.Trochu sklamaný som sa pobral stredom lúky naspäť. Ani nie po 20 krokoch sa predomnou objavili na otvorenom priestranstve v tráve.Neboli ďalej ako 20-30 m.Bolo 21 hod a nejaké drobné a dobrý vietor.Ten pohľad stál za to ,2 lanštiaky čierne a 5 albínov.Jeden od hlavy do pol tela čierny, od pol tela biely a ostatné ako dalmatínce-na bielom podklade kde tu čierny fľak.Nebyť tej starej tak by som myslel,že ušli niekde z družstva.Paráda ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #18747 od CHERY
Dnes sa veru oplatilo ísť vonku!!!
<br/>12 prasiatok spolu s mamou tak vyľakalo srnu a srnca,že skoro neubrzdili ako pori nich utekali. K tomu bolo na lúke asi 5 líštičiek. A aby toho nebolo dosť tak ten šibal srnec veľmi aktívne naháňal tú srnu- žeby začiatky ruje???
<br/>A včera asi 10 diviakov - z toho sa mi jedného lanštiaka podarilo uloviť.
<br/>Lovu Zdar!!!:):):)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #18790 od tibo
Namiesto srnca mi pod posed prišiel člen poľovnej stráže......somozrejme do Knihy návštev revíru ani nemrkol....(Pánbožko stvoril aj takých.......čo už!?)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #18791 od tibo
Je radosť pozorovať nemotorné srnčiatka.:):):)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #18792 od macek
Sevas Tibo..........
<br/>
<br/>Mal člen poľovnej stráže vypísanu povolenku na snrca??? Pokiaľ nemal, nemusel sa do knihy návštev zapisovať..........
<br/>
<br/>Člen poľovnej stráže sa do knihy návštev nemusí zapisovať, keď nejde do revíru za účelom lovu (mal iba vypísanu povolenku na škodnú) ....... Pokiaľ mal vypísanu povolenku na srnca tak za účelom lovu do revíru išiel a bol povinný sa do knihy návštev zapísať........ ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #18793 od Cilan
pokial viem tak to nie je pravda a moze mat povolenku na hocco, ale ked ide ako straz bez zapisu tak moze lovit len skodnu a je jedno na co ma povolenku

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #18794 od Levo
Nemyľte si temy Cilan a Macek aj to je prejavom určitej kultúry jednotlivych členov tohoto Fóra.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.101 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 231 návštevníkov a žiadni členovia on-line