Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17646 od mano
PURO gratulujem a lovu zdar, dnes rano sa mu podarilo ulovit dvoch lanstiakov

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17652 od cerebellum
Dnes po dlsom case sa ukazala danielia zver - 10ks. Inac 1 plna srna a opat rys - dnes som ho zbadal o 18:40, sedel na luke, pozoroval okolie, potom sa premiestnil ku krikom, kde sa cely poumyval a lahol si. Asi po 10 min padol vystrel v inej casti reviru, naco sa rys zodvihol a zmyzol ako duch... ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17668 od dusab
Predvcerom vecer na okraji lesa si veselo nieco hladal krasny mozno metrovy jazvec...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17671 od ptl
ahojky do lesase dneska chystám, mohla bych už narazit na nějakýho toho srnečka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17680 od Poacher
Ja som cez víkend pásol niekoľkých srncov, ale u nás zohnať výrad je umenie. Ale sezóna ešte len začala, tak nezúfam.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17689 od tibo
No sena bude asi dosť......:)..ale pre istotu ečte trochu nasuším...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17713 od johny
Dve svinky, 15 prasiatok a lanštiačik ... pekná podívaná ... No a lanštiaka budete mať v guľáši na stretávke ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17714 od saris
Johny.......gratulujem. Ja včera večer som mal "rande" s pekným srncom - 3. ročný, parožky vysoké s dåhymi výsadami. Potom mi vyšla srna. Pred zormením ma prišiel kuknúť jazvec.....peknučký. Okolo posedu hrabal asi 15 min. a tak som si ho mohol poriadne prezrieť. Dnes rano som videl 3 srny....všetky ešte plné. No a priplietla sa mi lištička....aspoň bude nejaka korunka na naboje :-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17715 od johny
Joj si mi pripomenul tú líštičku, som zabudol, keď som vyvrhoval toho lanštiaka, zbadal som kmotru v svahu asi na 80 metrov ... nuž, zas je o jednu menej a pár srnčiat a zajačkom som zachránil život ... ;) Takže včera dva úlovky ... Len škoda že som zabudol že veterinári chcú líšku na monitoring. Mohol som mať na náboje ... no čo, hlava ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17716 od saris
nooo veru veru xixixi.....ja dnes videl ešte jednú líštičku ale na ďaleko.....v pysku mala niečo čo mi pripomínalo bažanta. Potvora jedna.....bola mimo dostrel

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17717 od mildo
ja som rano niesol lisku na veterinarnu spravu a kukam na kraji zrazena dalsia, nebola vobec dochramana a....zo 400 bolo 800sk. pohoda

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17741 od Tresnovazahrada
Odpoveď od Tresnovazahrada na tému Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?
Dneska jsem dostal novej foťák a hned jsem s ním byl dneska v lese;)vyfotil jsem asi tři srnce,paráda:))

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17770 od milosg
Ak mozes, napis aky typ. Vdaka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17776 od tibo
Lesný Úrad potrebuje preukázať škody spôsobené diviačou zverou.Argument,plán lovu zajacov 100ks -skutočnosť 20ks nezaberá!:]:-o Dve diviačice 13 dorastencov.......drobnej zveri niet pomoci.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17793 od Lubo22
V sobotu večer som našiel prvé tohtoročné srnčiatko, aj som si ho vyfotil mobilom, ale fotky sú rozmazané - asi som sa triasol viac ako ono. V neďelu ráno prišiel synovi lanštiak, po rane sa odtiahol do húštiny a odtial na nás grúlil, keď sme sa priblížili. Syn musel ísť domov zobrať jagdteriérku Britu a tá ho zamestnala natoľko, že som sa mohol priblížiť a dostreliť ho. Prvá rana išle trochu privysoko,poranila len chrbticu a lanštiak sa pohyboval len po predných nohách.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17826 od tibo
V poľných revíroch viac jeleňov a diviakov ako na Poľane ,môžu podobne argumentovať iné oblasti s chovom drobnej zveri?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17835 od Cilan
drobnej u nas moc nie je ale tiez sa na polnych oblastiach (zvlast v jednej lokalite) drzi ovela viac vysokej ako v hore s diviakmi je to myslim normalne teraz

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17931 od margo222
včera 2 ks vysoka 2 ks srnčia

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17935 od Cilan
v sobotu som videl ako srncia mat chrani svoje potomstvo
<br/>keby ta srnka mala tesaky mozno tu lisku aj zadrhne :D
<br/>skoda ze som to nestihol natocit

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18058 od Baikal
Dnes som bol brigadovat, v javorovej aleji sme osetrovali stromky, zhotovili sme jednu zastitu, doplnili sol v solniku a pri dvoch posedoch sme orezali konare tak aby nebranili vyhladu. Pri tejto praci som videl niekolko zajacov, dva pary hrivnakov, jeden parik jarabiciek a jednu srnu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.180 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 225 návštevníkov a žiadni členovia on-line