Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24921 od davidman
Cez prezdininy som sa dohol s krsnym ze pojdeme na polovacku.bola sobota vecer a asi o pol 7 sme boli na nieste .Sadli sme si na betonovu rolu na zavlazovanie roli a tam sme sedeli asi tak pol hodinku.2 az 3 krat sme zavabili a ostalo ticho ,len som pocul vietor ako zaval silnejsie fukat a oblaky sa zacali zhromazdovat a ostalo zamracena.Takto to bolo asi 5 min a potom sme ho zbadali bol to krasny srnec 3 vekovej triedy a zbadal nas skor ako my jeho.Nepresli an 2 sekundy a uz bo v kukurici potom sme tam sedeli este hodnu chvilku a potom sme sa presli popri roly az na jej konec a isli naspat ako sme sa vracali tak z kukurice vybehlo male prasa a tak vrestalo ze mi az zimomriavky presli po chrbte.to bolo jedine co sme v ten vecer videli.ale hned anos me sa vybrali zas na to miesto ale teraz sme boli uz opatrnejsi a ostriezity.ked sme poculi praskanie suchych komarilov a travy tak sme si sokli aby nas nezbadala a kde bol na dostrel asi tak 120 metrov tak na 2 vystrel padol.to bol moj naj zazitok z prezdnin.:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24967 od RadekS
Včera jsme zaváželi kukuřišné plevy z čištění. Bylo už dost na večer a tak byla zvěř už v pohybu. Potkali jsme dohromady srnu se srnčetem a pak srnečka, už jen jeden paroh měl a čtyři mladé daňky, chovné, docela šikovné lopatkáče, dvakrát danělu s dančetem a na závěr daňka asi 5let, možná šest s dobrou trofejí, už se těším na příští rok. Jinak říje už zhasíná, tak zase za rok.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24968 od Jenda
Včera jsem vyrazil okolo 22:30 kouknout na pole po kukuřici. Okolo půlnoci přišli na cca 20 metrů dva mufloni asi tak 5-6 letí, a okolo 1:00 rudl asi 15 prasat, ale byli příliš daleko. Pak bachna znejistila, odvedla rudl do lesa a asi za 5 minut ho opět přivedla ale vydala se jiným směrm než jsem seděl já. Ale podívaná pěkná:) JInak 6 zajíců a při příchodu na posed jsem v lese slyšel naříkat zajíce, netuším co ho mohlo chytit..snad výr...;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24978 od adam52
vybehol som do luhov popozerat.kanec jak skrina tak na 5 metrov a sluka pekna.inak kludny sviatocny den.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24979 od martinhodon
Dnes rano jelen ( foto v galerii ale bolo malo svetla fotene zruky) a 5 kusov srncieho

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24987 od andrey
5 ks srnčej,3srny 2srnci s toho jeden prekrásny chovný kus

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25008 od RadekS
Včera na odpoledne, šest kusů dančí holé, a dančí špičák, daněk bohužel žádný, pak ještě dva kusy srnčího a daněla s dančetem, ale nevim jestli jsem ju nepotkal podruhé.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25009 od pcierny
Včera rano dokopy 6 lišok,nie je to nič nezvyčajne ale jedna bola cela cierna s bielym koncom na chvoste,zatial som sa s takym niecim ešte nestretol.Može mi to niekto vysvetlit?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25014 od lacika85
Zeby odbehla od nasich romskych spoluobcanov?Cudne.:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25017 od martin203
uhliarka, nie je to celkom bezny jav, ale ani vynimocny, raz som videl zo siestich vykopanych steniec dve cierne a mame tu lokalitu, kde sa uhliarka raz za cas vyskytne

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25019 od RadekS
Taky jsem takovou jednou viděl, ale zrovna bez flinty, od té doby jsem už žádnou nepotkal. U nás se jim taky říká uhlířka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25020 od Jenda
A kolik z nich už je v liščím nebíčku? Nebo jsi kožkař? :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25022 od pcierny
V nebičku nie je z nich ani jedna u nas ich teraz nikto este nestriela iba ak tak prasivu.Asi sme ti kožkari.:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25023 od Jenda
Já jen aby vás nesežraly :D:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25027 od pcierny
Myslim že toho sa nemusime bat,do jari ich každy rok odide do nebicka okolo 20-30 ks.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25097 od cerebellum
Dnes bolo v lese plno ludi, inac jedna liska a sluka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25110 od oliver12345
caute dnes som bol badla jelenica celkom pekna

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25125 od Evyliear
Asi desať minút som pozorovala úplne čierneho daniela, bol to medailový lopatár.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25152 od margo222
včera mi lajka zahlasila zhasnute prasa,inač 7ks vysoka jeleň desatorák

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25169 od moron
ahoj dneska parádní vycházka - 10ks srnčí,čerstvé stopy divočáků v revíru, 1 sluka, 1cat po kontaktu s jagem už ve věčných lovištích a na závěr rychle vyřízená schůze MS bez problémů - co víc chtít ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.107 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 224 návštevníkov a žiadni členovia on-line