Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24577 od saris
Kuuuuuuuuuuuuuua........gratulujem. Ja sa pokúšam tiež............zatiaľ bez úspechu. Neviem či nezajdem do zoo............len aby ma nechytili xixixixix:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24586 od johny
Nám sa podarilo vo štvrtok večer streliť s hosťom medveďa. Fotky nájdete v galérii. V stredu spadla hmla takže to zabalili ale hneď na druhý deň už to bolo OK. Na vnadisko chodili dve medvedice s dvoma mladymi, jedna s troma a 5 samostatných medveďov. Ulovený bol samec vo veku asi 5 rokov vážiaci 99kg.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24588 od oliver12345
co boli ste v piatok bolo krasne vidno spln jak ma bit

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24589 od cimbalik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24590 od martin203
ak je to mozne daj podrobnosti ... dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24602 od cerebellum
V poslednej dobe mam velmi malo volneho casu a preto ma kazda vychadzka do lesa o to viac potesi. U danielej zveri pochopitelne badat zvysenu pohybovu aktivitu. Este som videl srnciu a dnes v miestach, kde som v maji pozoroval rysa som pri love pozoroval divu macku- 2 fotky som dal aj do galerie, viac menej len dokumentacne, kvalita nic moc - slabe svetlo, velka vzdialenost a do toho este aj mierne mrholenie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24603 od body25
mavam malo casu ale dnes rano som bol vydel som chovneho jelena divu macku avelkeho lisiaka8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24650 od margo222
v piatok jazvec sobota vysoka-hola,jeden kanec,dnes jeleň ajelenice

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24660 od Sokoliarik1
ta po tomto splne si to lanstiacik rozmyslel ze nebude viacej preryvat polia ale radsej sa podvolil 7x64 aj ked len sb 11,2g..sice cez loparky a na 40m priestrel nebol.....dokonca ani olovo som nenasiel aj ked olovo som nenasiel ale daleko nezasiel....zdar..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24674 od RadekS
Já v pátek, danělka s dančetem a tříletý daněk, nebyl zase až tolik chovný, ale máme tam horší, a neměl jsem ho zrovna nejlépe, tak jsem ho nechal jít. Potom na říjišti daněk velice chovný ve čtyřech letech a na druhém říjišti daněk asi 6 -7 let, ktrý vyplatil asi o rok mladšího. Vymetl ho z říjičtě tak rychle, že jsem ho nestačil ani přečíst. Letos už má klid, protože jsou větší daňci odlovení, ale příští rok se doufám potkáme. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24684 od Rado
včera som si naplnánoval doplniť sol v soliskách a pre príležitosť som si zobral aj pušku, veľmi pršalo a padla hmla ale aj tak ma to neodradilo. Verný priateľ ang. špringer Brix ma nasledoval do lesa a už som myslel že nič neuvidím ked sa zrazu rozhodol nás zraziť muflon a ak by pes nezačal knučať tak by nás naozaj zrazil. Zastavil na 15 metrov a pozoroval nás. Vek 7-8 rokov a bodová hranica okolo 200 bodov.Dal som mu živoť blíži sa ruja tak nech je kvalitné potomstvo.Bol naozaj nádherný.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24767 od RadekS
Včera jsem vyrazil do revíru a kousek od auta už mi šla tlupa mufloního, ale věděli o mě dřív než já o nich a tak mi stála jen vůdčí muflonka a jinak nic, pak samozřejmě ostrý hvizd a už to jelo. Pak mi přišel daněček špičák a další tři lopatkáči, největší čtyřletý byl průběrný se zajímavou trofejí. za nima přišlo šest kusů holé tři daněly a tři dančata, daněčci, kromě jednoho velice dobří. Na konec přišla daněla s dančatem danělkou, slabé kusy a tak jsem odlovil danče, příště budu muset najít ještě i tu danělu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24791 od CENDA
dnes ráno jsem zahlédl lišku ale byla rychlejší.Nedá se nic dělat snad se zase brzy potkáme.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24850 od pali1
jelen 8-rák,a asi 10 ks holej

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24855 od adam52
cau johny.to vnadisko ste mali na trsteniku vsak?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24875 od johny
Čau čau, nie. Mali sme ho na Beňovej, pod Trsteníkom je veľký pohyb kvôli ťažbe. Ono bolo dosť jedno kde v revíri sa zakŕmi ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24877 od pavel_bohac
Tak ako kazde rano, pravidelne, pri rychlostnej komunikacii, dnes 3 ks srncej

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24880 od Vladenko
Nazdar Johny.
<br/>Nemohol by si napísať niečo bližšie o tom love toho macka ? Celkom by ma to zaujímalo. Napr. aké boli podmienky pri love, na akú vzdialenosť strielal hosť, akou rážou poprípade strelivom, ako sa správal po výstrele, či ostal v ohni, alebo odskočil, kam bol zasiahnutý. Určite nie som sám koho by to zaujímalo. Zdraví Vladenko

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24886 od adam52
sa pytam lebo aj tam boli volake keksy a pagace nasypane.aj tam bola stara s dvoma.dobre.pekny den sa praje

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24898 od johny
Tak o tom neviem, a inak by si sa mi mohol predstaviť ... Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Čau

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.105 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 313 návštevníkov a žiadni členovia on-line