Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25171 od falcon
:)Prelet asi 40-50ks husi,lištičku a 5ks srnčej...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25178 od astronom
V sobotu ráno som síce videl čriedu vysokej s jedným jelienkom - chovná dvojočka, a potom ešte jedného dvojkového a tiež chovný. No čo ma nemilo prekvapilo tak to bola čerstvá vlčia stopa a nie malá - foto je v galérii.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25318 od Podkarikasom1
Odpoveď od Podkarikasom1 na tému Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?
Ahojte! Dnes som sa zúčastnil na spoločnej poľovačke s mojimi jagdterriermi. Zahraničná poľovačka, perfektná robota kopovov, jagdterrierov, výrad 20 ks diviakov, 2 líšky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25319 od tibo
Vlčko chovnosť jelienkov posúdi asi inak.....:D;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25322 od theCat
A kdeze bola taka uspesna polovacka? Bol tam aj nejaky border terrier?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25402 od Podkarikasom1
Odpoveď od Podkarikasom1 na tému Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?
Poľovačka bola "PODKARIKÁŠOM" :] okr.VK, borderterriere neboli, iba 2 jagdterr., 2 hrub.jazveč.,6 slov.kopovov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25543 od yegi
Si si istý, že to bola sluka?Neveľmi tomu chcem veriť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25544 od cerebellum
Som si 100% isty. Ja som bol tiez velmi prekvapeny- vlani som sluky vidaval v septembri a oktobri. Tato sa asi trochu pozabudla.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25551 od RadekS
Včera jsme vozili řepu, odpoledne jsme se byli na chvilku mrknout, už za chalupama daněla šmola danče a pak na jedné pasece deset kusů dančího, ale byla taková tma, že jsem nemohl střílet, nutně musíme střelit na jednu akci danělku, tak jsem to nechal na dnešek. Potom jak jsme jeli pro řepu, tak na hromadě byly tři kusy. Zase daněla šmola a danče. potom po cestě další dvě daněly s dvěma dančatama a čtyřletý nadějný daněk, pět zajíců a 15 kusů srnčího a jedna liška, ale ta věděla kdo v autě sedí :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25553 od johny
Hm Radku u vás šmolky vodia mláďatá????? :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25554 od yegi
Ved aj u macov sú pestúni :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25555 od RadekS
tak na opravu, moc se omlouvám, utekla mi čárka Potom jak jsme jeli pro řepu, tak na hromadě byly tři kusy. Zase daněla, šmola a danče. Doufám že se zase tolik nestalo8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25556 od RadekS
a tady taky :-o ....už za chalupama daněla, šmola, danče a.... :[je ráno, musím se ještě vzbudit

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25561 od Basky
U nás na spoločnej 3.11. tiež vyletela na konci pohonu z kríkov sluka. Naisto naisto. Rovno predo mnou. A minulý rok som jednu videl priamo 31.12. Sadla pri nezamrznutom lesnom potôčiku. Teploty vtedy boli asi tak +2/-2.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25563 od martin203
Sluku som u nas videl i v januari (a nielen poslednu zimu) myslim, ze jej zimovanie je nieco podobne ako u husi, kazda populacia sa na zimu posuva juznejisie a v pripade priaznivych podmienok sa u nas nachadzaju v zime jedince zo severskych populacii, ale je to len moja teoria, nie je tu niekde Jovic ???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25572 od yegi
Nemohla to byť močiarnica?Mohla Ťa pomýliť, lebo sú si moc podobné.Ak si si však istý, tak to beriem,ale v knihách píšu, že u nás nezimujú.Raz sa mi stalo na poľovačke v Xl.alebo Xll. jeden náš funkcionár "videl" kukučku !
<br/>:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25578 od Basky
Tam kde som ich videl sa o nejakých močaristých plochách alebo údolných potokoch, kde by bol predpoklad močiarnice mekotavej, nedá ani pomyslieť. A tú silvestrovskú som videl v kľude a na blízko, bez jej vyrušenia asi 5 minút, omyl je vylúčený. :-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25626 od martin203
a ja som si tiez 100% isty

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25668 od Rado
včera uspešné ráno - velmi slabé muflonča, inak celkovo 6 kusov, jeden 2 ročný muflon taký prieberný.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25674 od pali
V piatok večer 9.11 pri roznášaní vakcín proti KMO mi 10 m ponad hlavu preletela sluka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.108 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 235 návštevníkov a žiadni členovia on-line