Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #27830 od Basky
RadekS, uvedomil si si, že tento Tvoj posledný príspevok v tejto téme je jej jubilejný TISÍCI..? ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #27889 od RadekS
Uvědomil a byl jsem tomu rád, až se potkáme, dáme na něho kalíšek :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #28007 od andrey
7ks srnčej, 1líška, 2ks jeleníc

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #28009 od mirinda
ja som dnes vzala prvý krat do lesa môjho synovca, našiel 2 srnčie zhody, doteraz bol lenivy,stromy si pozeral len na počitači ale dnes tej jas v jeho očiach, to stalo za to sa s nim trápiť a učiť ho....:):x :P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #28012 od Hornet
2ks daniel, 1 srna, 3 čriedy diviakov asi 30 ks, 8 danielok + 1 ulovená

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #28014 od PoloVlad
Dnes po krásnej prechádzke asi 12 ks srncie, 3 lísky, skoda ze len jednu strelili, ostatné asi boli hluché :D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #28022 od davidman
dnes pocas prechadzky 4 ks srncej.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #28030 od radis
4 ks vysokej a 3 srny

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #28035 od foksi25
No dneska ani len chlp. V tom pocasi sa im ani necudujem ze nechcu opustit svoje teple pelechy..:P:P:P Ale aspon som sa vyborne presiel a odreagoval.. A predsa o tom to je, nie?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #28041 od CHERY
Dnes počas kŕmenia 4 ks vysoká -holá a 4 ks srnčia - z toho srna +2 mladé a srnec - mal zhodené. Počas tohto týždňa videl kamarát srnca čo mal už zhruba 5cm novo rastúce parôžky a po snehu stopoval cca 3-4 vlkov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #28045 od lacika85
U nás strhnutý kus vysokej,pohlavie už neznáme.Ešte aj dnes v noci boli pri nej vlci.Ale ich je.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #28048 od yegi
Včera spoločná poľovačka na diviaky v Lefantovciach, výborná práca našich jagov, 1 diviača zastavili - strelené na pár krokov, druhé zadržané-musel som ho podrezať, celkovo strelených 7ks, pri všetkých boli naše psi, krásna práca, krásna poľovačka.Lovu zdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #28052 od oliver12345
cawte mi sme mali dneska spolocnu iba na skodnu lebo diviaky us mame postrielane .nic sa nestrelilo ale videl som asi 15 kusov visokej a jedneho diviaka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #28055 od theCat
Tak dnes som si strelil na diviacka.... krasne prostredie, hora, sneh.... ibaze diviak broky nechcel a gulu neprijal :D ale spomienka krasna

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #28063 od RadekS
Celý vikend u nás dulo, že by to chlapa zhodilo, ale aji přes ten vichr jsem vyrazil odpoledne do lesa a podařilo se mi ulovit danělu, stará daněla z tlupy kusů, bylo tam pouze jedno danče a tři daněly, tak jsem vybral jednu starou a tu odlovil. Pak jsem tam zustal až do 21 hodin a přišli prasátka, tlupa asi 10 kusů, 2 bychyňky a selata. Jedno jsem vybral a střelil, moc pěkný lov to včera byl :)
<br/> V sobotu, jak jsem jel zhodit do krmelca, tak jsem vzal jednouho z jagů a mrkl jsem k norám, ale nebyly holky doma, jen asi nad ránem si noru ověřila jedna liška, prošla kolem a mazala hledat nějakou jinou, obydlenou ;) pak jsem ještě potkal dvě samotné dančata, aji mě mrzelo, že jsem si vzal brok a ne kulu :I

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #28064 od pavelb
Včera do obeda 6 ks srnčej. Jeden poranený, prestrelená pravá zadná noha, takže tupal len na 3.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #28068 od navi
Včera spoločná,počasie ideálne 20-30 cm snehu, v prvom hone ma na štande obkľúčilo 7 ks holej ,stáli okolo mňa dobrú minútu na 10 krokov, v druhom hone 10 ks holej na inom mieste-šli krokom ako husi za sebou.Za celú poľovačku nepadol ani výstrel-diviaky sa asi presťahovali:( Akurát psi zadrhli psíka medvedikovitého.Celkový dojem -krásny deň,pekný zážitok, iba toho huňatého mi akosi bolo ľúto-nemal šancu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #28088 od sibo
v cera spolocna na diviaki. dva pohony a na vyrade 2 kance a jedna listicka. velmi pekne pocasie, slniecko svietila, super nalada. co viac si clovek moze priat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #28103 od RadekS
V sobotu, sousední revír poplatková naháňka rakouských lovců, sedm kusů černé a dvě lištičky ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #28105 od moron
V sobotu, naháňka na černou a škodnou s poslední lečí. V každé leči byla liška - ale šli bez rány už při zavádění, 2 hlásili psi i v leči, ale ven je nedostali. divočáci nebyli - večer jsme se dozvěděli, že nám je vyhnal v pátek jeden důchodce co šel na vánoční stromek - ještě se v hospodě chlubil že tolik prasat tam v životě neviděl:[. Bylo ale krásné počasí -slunko, obnova a zamrzlo, na poslední leči dobrá zábava.Takže pěkný den ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.105 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 254 návštevníkov a žiadni členovia on-line