Zhody

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17238 od forestgirl
Odpoveď od forestgirl na tému Zhody
Tvoja pochvala ma potešila. Niektoré kúsky sú stále na mieste. Už som spomínala, že ma veľa ľudí láme, aby som im prezradila svoje miesta, ale ja som neoblomná. Ďakujem pergimu, že mi pomohol dostať obrázky do galérie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17239 od Cilan
Odpoveď od Cilan na tému Zhody
ked je za co chvalit tak preco by to clovek nespravil :)
<br/>a ked si s tym uz raz zacala tak sa zlomit nedaj;)
<br/>dufam ze sa tu tych obrazkov casom nazbiera viac
<br/>Prajem pekny den a vela peknych zhodov :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17245 od forestgirl
Odpoveď od forestgirl na tému Zhody
Myslím že vzťah k prírode u mňa vypestoval otec častými spoločnými prechádzkami po lese, ale vtedy sa ešte všetko nájdené bralo domov. No keď už nezdieľam spoločnú domácnosť s rodičmi, mne sa to nechce &quot;vláčiť&quot; so sebou. Trvalo niekoľko rokov, kým som sa odvážila sama do lesa a vtedy si to brávali kámoši (ky), ale čosom som u seba spozorovala jeden nádherný pocit, ktorý by sa možno dal prirovnať aj k miernému adrenalínu a vzniká to vtedy, ak s napätím pozorujem okolie a zbadám paroh. Nebudeš mi veriť, ale v tom okamihu sa mi aj rozbúši srdce. Je v tom malý háčik - vychutnám si to len vtedy, ak som v lese sama. A do hustých porastov sa sama neodvážim. Niekedy mám adrenalín už vtedy, ak sadá hmla. Vieš koľko sa potom ochodím, kým nájdem tú správnu cestu :]
<br/> Ahoj

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17251 od Cilan
Odpoveď od Cilan na tému Zhody
no ako by som to povedal si moja krv:) ale ja by som tam ten paroh nenechal nech je hoc aky ci maly alebo velky , stary, zlomeny.. to je jedno . uz len koli tomu ze ked sa doma nan kuknem tak si spomenem na to ako som ho nasiel.(popripade sa nim pochvalit kamaratom)
<br/>Do hustin tiez nechodim skor sa im snazim vyhnut strach je strach :D:D takze na parohy ani nechodim. Chodim sa len tak prejst a ked najdem paroh tak potesi ale ze by som za tym behal to teda nie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17256 od forestgirl
Odpoveď od forestgirl na tému Zhody
Myslím, že aj fotoalbum je vhodný na pochválenie sa s niečím pred niekym, ale nepociťujem takú potrebu. Do prírody si odbehujem zresetovať hlavu a fotím všetko čo sa mi zaľúbi. Tie zhody sú však akýmsi grom. Nebyť článkov od pergiho v tomto fóre, ktoré ma zaujali, tak si naďalej len čítam a fotím, čítam a fotím ... ;) Potom keď sa nudím, otvorím album a je mi fajn, lebo z každým záberom je spätý nejaký maličký príbeh. Napr.: paroh zavesený na strome, ďalší nájdený vďaka toalete :], iný zaklieštený medzi dvomi konármi, v deň mojích narodenín som sa skoro počúrala od strachu, keď dva vyplašené jelene vyskočili z húštia a jeden z nich asi 20 m predo mnou preskočil vyvrátený strom, pričom mu odpadol jeden paroh ... no nechoď do lesa :-p :-p :-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17257 od Cilan
Odpoveď od Cilan na tému Zhody
sak som ta pochvalil;)
<br/>hadam ta niekedy stretnem este aj na pokeci:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17286 od mildo
Odpoveď od mildo na tému Zhody
no to je v skutku neuveritelne :]:P;) ja ked najdem paroh tak sa idem zabit take skoky robim...:P to sa ho ani nedotknes, nepotazkas? Klobuk dole, ale aj tak, to ze ho mam doma a hocikedy ked sa nanho pozriem tak si spomeniem presne ako som ho nasiel ma svoje caro to mi ver

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17292 od garfield
Odpoveď od garfield na tému Zhody
Forestgirl tie fotky su naozaj nadherne ale nebude ti predsa tych zhodov niekedy luto?ak ich nikto nenajde tak vyblednu a mysi ich obhryzu :( ked mas taky nos /alebo stastie/na zhody mala by si prist ku mne ty budes fotit a ja zbierat:D:D:-p dohodnute?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17333 od pekelnicek
Odpoveď od pekelnicek na tému Zhody
Ahoj forestgirl, prekrasna galeria, ak mas este nieco v zalohe, myslim ze sa tomu potešia všetci milovnici vzrušenia pri pohlade na nikým nedotknytý zhod jeleňa, či srnca
<br/>Apropo: som tiež z tej časti Slovenska, a viem o čom to je v severovýchodných karpatoch.
<br/>
<br/>Prekrasne zábery, klobuk dole

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17460 od forestgirl
Odpoveď od forestgirl na tému Zhody
Garfield, garfield. Ty si ako ten rozprávkový kocúrik. Nemyslím si, že tie zhody ostanú dlho na zemi, veď ak je sezóna, tak v lese je ľudí ešte viac než myšiek :P Tento rok som prešla miesta, kde boli minulý a ... nič. Tie vlaňajšie už tam neboli. Vlastne ešte nikdy sa mi nepodarilo nájsť jeden zhod dva krát :] :] :] Pri dnešnej &quot;konkurencii&quot; je také niečo možné snáď len v rozprávke.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17467 od pergi
Odpoveď od pergi na tému Zhody
Súhlasím. Ani mne sa ešte nepodarilo nájsť jeden zhod dva krát :P
<br/> Ináč popoluška - fotogaléria excelentná. Gratulujem!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17468 od forestgirl
Odpoveď od forestgirl na tému Zhody
Ďakujem pekelníček. Nespoznal si náhodou v mojej galérii niektoré z tvojích úlovkov ? :) Karpaty sú síce veľké, ale cesty nevyspytateľné ... V zálohe by ešte nejaké zábery boli, ale mohlo by to narušiť moje súkromie, že pergi?! :x :x :x
<br/> Ahoj-te.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17483 od pekelnicek
Odpoveď od pekelnicek na tému Zhody
no nedaleko vašej dedinky prechádzam denne, tak to by som si ta vsimol, a pergi by mi potom nadaval, že lovim v jeho revíri, ale toho sa bať nemusi. Z tvojich ulovkov nemam nic, a aj tie čo najdem končia väčšinou ako brošne, kravaty, odznaky a tak. (Lepšie ako keby mali zhniť, požrať ich myši či vyblednuť).

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17489 od garfield
Odpoveď od garfield na tému Zhody
a Forestgirl este si mi neodpovedala na to pozvanie ty hladas a fotis a ja zbieram:D:P:D tak co napr.zhody z danielov este v galerii nemas:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17496 od forestgirl
Odpoveď od forestgirl na tému Zhody
... a zrejme ani mať nebudem :liar: Lopaty z danielov sa mi páčia, ale cestovať kvôli nim ... nemôžem. No za pozvanie ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17778 od boom
Odpoveď od boom na tému Zhody
zhrnem to:xje to tu samy KANEC:D:-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17787 od pergi
Odpoveď od pergi na tému Zhody
Skôr lovec, ako kanec. Veď už od praveku sme lovci a na takýto lov nepotrebuješ PL :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #27854 od Hlohy
Odpoveď od Hlohy na tému Zhody
Váženy, nebudete veriť, ale do dnešného dňa sa mi podarilo nájsť 107 srnčích zhodov. Hľadané sú náhodne od 1.1 - 31.12. ak sa dá a vyhovujú prírodné podmienky. 8o
<br/>Jeleních mám len 13 nejako ma to nelaká. Ale tento rok sa mi podarilo nájsť 5 a aj ľutujem, že som sa už skôr nepoobzeral po jeleních zhodov. Ani jeden nebol nájdený pri krmidlách, senníkoch a iné, ale pri potokoch a lúkach. 2 zlate 1 bronzový, žeby náhoda? Už sa teším na buducoročnú sezonu, v jednej čriede bolo 17 ks jeleňov, jeden z nich cez 200 CIC.
<br/>Pokiaľ nenasneži tak tých srnčích ešte pribudne.:D:):P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #27858 od Hlohy
Odpoveď od Hlohy na tému Zhody
parovy znemená, že sú dva - ľavý a pravý pravidelný znamená, že pravý a ľavy má rovnaký počet výsad8-L:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #27959 od pstruzik
Odpoveď od pstruzik na tému Zhody
Odkiaľ presne si?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.164 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 233 návštevníkov a žiadni členovia on-line