Zhody

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #30777 od pergi
Odpoveď od pergi na tému Zhody
Je možné, že som ťa presne nepochopil, ale ani som sa za svoje konanie neospravedlňoval.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #30781 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Zhody
,,Nikdy som netvrdil, že to čo konám ja, je správne a dobre viem čo píše litera zákona, ale je to vášeň ,,. Myslím si že táto tvoja veta jasne hovorí, že svoje konanie sa snažíš ospravedlniť sám pred sebou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #30790 od Ondrik
Odpoveď od Ondrik na tému Zhody
stretol som sa z jednym hajzlikom, chodi zbierat parohy len kvoli peniazom, aj do cudzich revirov co mi pride maximalne trufale, jeho auto poznam velmy dobre, ak ho uvidim tento rok pojde domov pesi....lebo 4 rezervi asi nenosi..:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #30801 od tommi18
Odpoveď od tommi18 na tému Zhody
najlepsie by bolo keby sa spravila razia spolu s policajtami...vzniesli by sa obvinenia...odvisielala by to televizia a mozno by bol nacas pokoj?!ale to je len asi zbozne prianie...:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #30802 od zrkadlo
Odpoveď od zrkadlo na tému Zhody
na svete sú dobrý a zlý však? ty patríš do skupiny zlý ale aj ta sa delí na dobrých a zlých, do ktorej skupiny teda patríš? jednoznačne si škodná :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #30823 od Hlohy
Odpoveď od Hlohy na tému Zhody
Verejne sa dopustiš ty trestného činu poškodzovania cudzieho majetku:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #30824 od Hlohy
Odpoveď od Hlohy na tému Zhody
teba serie či si niekto nájde zabudnutý zhod ? Viac by ťa malo srať, kde mizne zver počas celého roka!!! Sú časti revírov, vktorých bolo hojne zveri, ale teraz sa tam nenachádza nič!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #30826 od zrkadlo
Odpoveď od zrkadlo na tému Zhody
Najprv som si myslel že píšeš o olasti je v Atlantickom oceáne medzi Bermudami, Portorikom a Floridou ale asi si myslel niečo konkrétne tu na Slovensku. Kde mizne tá zver pošlem tam detektíva Orieška 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #30829 od tommi18
Odpoveď od tommi18 na tému Zhody
ale toto je tema o zhodoch....tak spominam zhody;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #30833 od pergi
Odpoveď od pergi na tému Zhody
bude na tom niečo pravdy, ale neospravedlňujem sa pred sebou

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #30834 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Zhody
hlohy, my na Liptove nemáme problém s miznutím zveri - iba ak ju vlci či medvede zožerú, vtedy zmizne väčšinou bez stopy. A aby bolo zveri dosť aj naďalej, a v dobrej kondícii, tak sa snažím tej zveri nejako pomôcť a to aj tým, že sa snažím parohárov presvedčiť že tá ich,,nelegálna zábava či zárobková činnosť,, zveri skutočne škodí. Tí, ktorí chcú pochopiť, pochopia. Sú ale aj takí čo profit z predaja zhodov povýšia nad všetko, zver je pre nich len nástroj príjmu ........................

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #30846 od zhodarmaster
Odpoveď od zhodarmaster na tému Zhody
stryco kolko mate na liptove jelenej zveri?myslim si ze uz poriedko.nemali by sme urobit poriadok s vlkmi?(alebo tzv.ochranarmi?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #30847 od zhodarmaster
Odpoveď od zhodarmaster na tému Zhody
Preco sa mu nepozries priamo do oci?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #30852 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Zhody
tak to si asi v liptove este nebol ked si myslis ze poriedko .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #30854 od zhodarmaster
Odpoveď od zhodarmaster na tému Zhody
Ja som len rad Tvojej odpovedi.naposledy som bol na Liptove vlani a ohlasy miestnych polovnikov boli velmi negativne.asi zalezi od konkretnej oblasti

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #30857 od pergi
Odpoveď od pergi na tému Zhody
Vy, ktorí vlastníte PL tiež zbierate zhody, ale po lese sa len vznášate, lebo zver neplašíte (podľa týchto článkov). Zhodári podľa Vás tú vysokú priam uštvu k smrti. Všetci sa po tom tešia z nájdenia prevažne kapitálnych zhodov. Príde však ruja, ale tie najsilnejšie jelene záhadne zmiznú a chovateľské prehliadky sú z roka na rok slabšie a slabšie. Jasné, niektoré združenia sa utešujú tým, že tie naj-naj ostávajú na chov, ale sú to bohužiaľ len niektoré združenia.
<br/>Mimochodom, neviete náhodou kde sa vytrácajú kapitálne kusy Karpatského jeleňa z pohraničia s Poľskom? Poliaci ich tiež postrádajú. A toto nie je problém len pohraničia.
<br/>PS: Odváži sa niekto tipnúť, asi koľko ľudí si pri čítaní tohto článku pucuje hlaveň sv. vernej guľovnice a s úsmevom si hundre: &quot;Vy si rozoberajte teóriu a mne prax zatiaľ napåňa chladničku aj vrecko - nelegálne.&quot;

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #30859 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Zhody
Ohlasy miestnych poľovníkov - máš teda bohaté osobné skúsenosti :) A ktoréže časti Liptova si to navštívil?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #30862 od zhodarmaster
Odpoveď od zhodarmaster na tému Zhody
naposledy som bol v pribiline na dnoch sv.huberta.chodim vsak do svarina na tok hluchana.mam tam zopar priatelov.bohuzial moja praca mi nedovoluje castejsie navstevy tohto krasneho kraja.JELENOM ZDAR!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #30865 od zhodarmaster
Odpoveď od zhodarmaster na tému Zhody
zdravim Ta pergi. Som tiez vlastnikom PL ale zaroven som skodnou po ktorej tzv.zverostrazcovia nekompromisne utocia.Mam ako &quot;nelegalny&quot;zhodar velmi bohate skusenosti s tymito ludmi.Bohuzial tyto tiezpolovnici prenasleduju zver casto nekompromisnejsie ako &quot;pytliaci-zhodari&quot;

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #30866 od pergi
Odpoveď od pergi na tému Zhody
... kde si bol tak dlho! :] Konečne sympatický a k tomu ešte aj reálny príspevok.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.084 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 385 návštevníkov a žiadni členovia on-line