Zhody

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33177 od boom
Odpoveď od boom na tému Zhody
su dva typy zhodarov;)jedny ked vidia jelena tak ho nahanaju az newim kam:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33178 od odeator
Odpoveď od odeator na tému Zhody
Mne zber zhodov vadí s princípu len vtedy ,keď je veľa snehu. Pokiaľ je zima taká ako posled né dve tak mi oveľa viac v hore vadia : motorkári,of-rouďáci,pseudoochranári ktorý vedia o sistéme ľudového poľovníctva asi toľko ako ja o strategických rezervách Botsvany. Ver mi nie som jeho hovorcom ,ale bodaj by bol každý takým rušivím elementom pri zhodobraní ako on. Hold kto umí ten umí.Skús s ním absolvovať jedno takéto nedeľné popoludnie a si v obraze.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33179 od zhodarmaster
Odpoveď od zhodarmaster na tému Zhody
Kto z Vas ? A kde? Co si rozum potratil Kozacik? ZM

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33180 od zhodarmaster
Odpoveď od zhodarmaster na tému Zhody
Zamerne neupozornujem na nelegalnost zberu zhodov,lebo ho za pytliactvo nepovazujem. Ine je uz posudzovanie samotneho spravania sa ludi v prirode.Aj samotne plasenie zveri ma viac podob.A kto si vyhana zver zo zhodovisk tak ide sam proti sebe.A budem radsej ak sa malolety budu zaoberat "nelegalnym" zberom zhodov ako snupanim toulenu.A zdravim svojho plateneho hovorcu ODEATORA: Vsetko dobre a ZHODOM ZDAR!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33198 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Zhody
Keby si si prečítal niektoré moje príspevky v iných témach, zistil by si, že motorkárov, štvorkolkárov a iných ..károv ani ja nemám v láske :). Myslím si, že ako sa mám správať v lese už viem a školenia tohoto druhu by boli pre mňa marením času.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33199 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Zhody
To, že to ty zbez zhodov za pytliactvo nepovažuješ, ešte neznamená že ním nie je. Kde berieš istotu, že mladí, ktorým budeme tolerovať porušenie jedného zákona - i keď možno malé, neskôr nepristúpia k porušovaniu zákona iného - možno závažnejšieho?
<br/>Plašenie zveri má určite viac podob. Tým, že ideš hľadať zhody na miesta kde sa zver zdržuje ju plašíš aj ty, i keď možno šetrnejšie ako motorkári. Nemám nič proti tomu, keď sa nájde zhod náhodne, ale nikto ma nepresvedčí, že systémové prehľadávanie revíru zveri neškodí. A takéto robenie reklamy zberu zhodov, ako tu robíte na tejto stránke, môže podnietiť mnohých náhodných čitateľov tohoto fóra k zbieracím aktivitám, ale o správaní sa k zveri ich nenaučí.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33201 od papo
Odpoveď od papo na tému Zhody
zámerne neupozorňuješ, pán poľovník, takže to je tvoj prístup k hodnotám, ktoré si aj zo zákona a nie len o poľovníctve, ctíme. No ty budeš asi iný frajer. propagovať tu zlodejinu, na to treba mať silný pocit pocit bezpečia a nedotknuteľnosti. si ty veru chlapík!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33205 od zhodarmaster
Odpoveď od zhodarmaster na tému Zhody
Zdravim uspesneho lovca kormoranov.Ak povazujes za propagaciu zlodejiny ze niekto vyjadri verejne svoj postoj k urcitemu zakonu tak nech sa paci! Je to len moj nazor.A ak ma povazujes za &quot;ineho frajera&quot; tak si na omyle.Som taky isty clovek ako hocikto iny.Takze moja nedotknutelnost je presne taka ako ta Tvoja.No a o hodnotach,ktore si ctime nerozhoduje podla mna ziadny zakon.A ja osobne si ctim aj Tvoj nazor.Prajem vsetko dobre! ZM

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33208 od zhodarmaster
Odpoveď od zhodarmaster na tému Zhody
Pan ASTRONOM! Nezachadzajte do astronomickych rozmerov skodlivosti zberu zhodov.Nikto tu nepodnecuje k zbieracim aktivitam.A uz vobec nie k porusovaniu zavaznych zakonov!!!! Zatiahnite rucnu pane! Dakujem! Vela zdaru !ZM

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33220 od Andrej123
Odpoveď od Andrej123 na tému Zhody
len ti zavidia bracho

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33221 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému Zhody
počuvaj je mi jedno koľko maš rokov ale neptrep tu o zbieraní zhodov, nechváľ sa tu radšej s tým.
<br/>
<br/>A môj názor je že na každého príde tak ako je pytľačenie keď si budeš chytať ryby tak iste je aj zber zhodov bez povolenky pytliactvo tak si to tu všetci konečne uvedomte a nerobte s toho národný šport.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33228 od zhodarmaster
Odpoveď od zhodarmaster na tému Zhody
Mam 36rokov.Ak ak si vies citat,tak aspon mne sa zda,ze som sa tu este nicim nepochvalil.A netrep Ty.Ak mas nejaky komplex tak navstiv psychologa.S POZDRAVOM!ZM

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33229 od zhodarmaster
Odpoveď od zhodarmaster na tému Zhody
Mam 36rokov.Ak ak si vies citat,tak aspon mne sa zda,ze som sa tu este nicim nepochvalil.A netrep Ty.Ak mas nejaky komplex tak navstiv psychologa.S POZDRAVOM!ZM

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33230 od zhodarmaster
Odpoveď od zhodarmaster na tému Zhody
Mam 36rokov.Ak ak si vies citat,tak aspon mne sa zda,ze som sa tu este nicim nepochvalil.A netrep Ty.Ak mas nejaky komplex tak navstiv psychologa.S POZDRAVOM!ZM

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33234 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Zhody
Myslíš, že poslať to tri krát je dosť? :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33235 od johny
Odpoveď od johny na tému Zhody
Kamarát daj si pozor na reči, inetrnet nie je taký anonymný ako sa zdá a to čo ty tu vypisuješ je trestný čin ako lusk. Je úplne jedno že ty zber zhodov za trestný čin nepovažuješ, zákon to definuje jasne. A ešte jedna maličkosť, polícia je povinná preveriť aj anonymné trestné oznámenia ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33240 od zhodarmaster
Odpoveď od zhodarmaster na tému Zhody
Myslim ze ano.ZM

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33242 od zhodarmaster
Odpoveď od zhodarmaster na tému Zhody
Ty priatelu navstiv najblizsiu psychyatricku ambulanciu.Myslim si ze je uz najvyssi cas.A obvodneho lekara kludne vynechaj.Usetris cas.To je len moja dobra rada pre Teba.PRAJEM TI SKORE UZDRAVENIE!!!!!!ZHODARMASTER

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33245 od michal
Odpoveď od michal na tému Zhody
No na veterinárneho lekára, by si mohol mať aj trošku slušnejšie vychovanie aj slovník...nejaky kamarat ti tu robil reklamu, že sa vieš slušne správať k prírode, že si vzor div nie dokonalosti, ale po takýchto infaltilných poznámkach o psychiatroch to tak moc nevyzerá. A len tak na margo, mne žiaden príspevok, pre ktorý ty odkazuješ psychiatrovi moc ako dôsledok duševnej poruchy nepripadá.....to skor mamonárske zhromažďovanie zhodov v kombinácii s afektívnym charakterom tvoojich reakcií by už na diagnózu byť mohlo:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33246 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Zhody
Chlapi nehadajte sa , mozete si dat po papuli na stretnuti PID a bude pokoj :D:D:D. Dokonca tu ferovku budete mat aj zdokumentovanu . :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.243 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 278 návštevníkov a žiadni členovia on-line