Zhody

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #33282 od odeator
Odpoveď od odeator na tému Zhody
Nie , lebo len ja sám mám 128 kg a veľmi sa podobám na "laň" v máji , alebo na tehotného morského koníka . ZM je vyšportovaný 92 kg chlapina a Lesnehuhu osobne nepoznám. Tak teda "Čauko bauko l.Len Pánboh je v troch božských osobách a ani jedna z nich nieje Zhodarmaster , Odeator , Lesnehuhu. Ozaj , teraz to mám gramaticky správne ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #33284 od odeator
Odpoveď od odeator na tému Zhody
Chlapi , Astonom , Michal , Johny.... viete ako by nám bolo dobre všetkým spolu cez ruju na polovníckej chate baviac sa o celých jeleňoch ktoré sme vten deň videli ? U nás to býva tak 0 až 8 jeleňov za čakanú. Koľko hnevu a zla sa skrýva za inak normálnymi chlapmi baviac sa o stupídnej komodite akou je paroh. Platí to aj u nás P.Z. a nie len tu vPID. Kuva chlapi kotlík dobrého gulášu alebo halászle (však Johny ) by to určite urovnal. A povínečku od jedného skalného dopisovateľa-vinára by sme sa snáď začali baviť aj o "BABÁCH" a možno tam by sme sa zhodli. Presne ako vy na Liptove v 2006-om. Mám pravdu páni ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #33285 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Zhody
JA mozem len suhlasit s tym prispevkom co si teraz napisal ;) !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #33286 od mirek
Odpoveď od mirek na tému Zhody
... je zaujímavé ako sa ,, akčná ,, debata o hľadaní zhodov jelenieho parožia po čase zviezla k posedeniu pri guľáši !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #33287 od kamen
Odpoveď od kamen na tému Zhody
jeminenky, človek si dva dni nezapne PC a má pocit, že ten vápnik zo zhodov môže byť aj civilizačnou chorobou :-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #33288 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Zhody
Debatu o, podľa teba, stupídnej komodite začali zberači zhodov. Posedeniu pri guľáši sa nebránim, ale ani tam ma nepresvedčíš, že je to aktivita neškodiaca zveri. Tak ako mi lezú na nervy kšeftárski zberači húb, malín, brusníc, čučoriedok .... tak mi lezú na nervy skupiny zhodárov prečesávajúce revír. A ako som už povedal, vyzdvihovanie zbierania zhodov do nebies, len pritiahne ďalších a ďalších ............

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #33290 od mirek
Odpoveď od mirek na tému Zhody
Zhodarmaster nebude Ti vadiť ak Ťa predbehnem a dám si ako No. 1 prideliť ochrannú známku na pozdrav: ,, Parohom zdar !!! a Zhdodom zdar !!! " ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #33291 od zhodarmaster
Odpoveď od zhodarmaster na tému Zhody
Nech sa Ti paci! PAROHOM a ZHODOM ZDAR!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #33292 od zhodarmaster
Odpoveď od zhodarmaster na tému Zhody
Zdravim Astronom! Tie skupiny lezu na nervy aj mne. Tema zhody je pre mna vsak velmi zaujimava a budem sa jej dalej velmi rad venovat. Pre mna je chodenie na zhody asi ako prechadzka v tych nebesiach. Az pokial nestretnem zhodarskeho mamonara-polovnika,ktory by ma keby odhadol moje sily asi aj fyzicky napadol.Asi v kazdom zdruzeni taky existuje.Ostatny ho toleruju,lebo im tie zhody za tie problemy nestoja.Zakon je na jeho strane.A jeho spravanie sa opiera o zakon. Tu vznika ????????????. A preto by som niektore veci upravil.Ale to je fakt na velmi siroku debatu a ja musim ist pracovat.ZHODOM ZDAR!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #33294 od mirek
Odpoveď od mirek na tému Zhody
Nemáš záujem o vyvolanie stretnutia zhodárov tu nalogovaných ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #33295 od odeator
Odpoveď od odeator na tému Zhody
No nie celkom s tebov súhlasím , lebo tamtá skupina zhodárov robiacich to pre komerciu ani mne nieje po srsti. A tobôž keď po hlbokom snehu prenasledujú gravidné jelenice mysliac si, že sú to nositelia neskutočne ťažkých parohov a keď nie ťažkých , tak istotne majú nasadené minimálne každý 4 až 6 parohov , ktoré redukčným koeficientom :" 350 sk/kg " pretavujú v kvalitné vínko po 8. Pán ZM a iný pacienti zbierajúci zhody na základe povolenky mi skutočne nevadia. Dokonca ani keď sa to snažia naučiť mládež , ktorá je zmagorená z počítačov , hip-hopu , techna..... Ozaj počuli ste tie texty ? My sme spolu komunikovali v dosť vyhrotenej situacii a nikto sme do slovníka tohto druhu nemuseli zachádzať. Inteligentná oponentúra je prijateľná. Páni " KLOBÚK DOLE!! " a na koniec si myslím že každý z nás by bol spokojnejší , keby jeho 14-ročný syn zbieral zhody so zhodmasrom , ako poháre zo stola v miestnom " Disco bare " No nemám pravdu ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #33296 od mirek
Odpoveď od mirek na tému Zhody
Teda celá zvada vznikla kôli sociálnej situácii slovenského národa ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #33298 od odeator
Odpoveď od odeator na tému Zhody
To rozhodne nie . Ja simyslím že každý problém nie je na škodu veci prediskutovať . Myslím , že sa tu schádza partia naozaj inteligentných ľudí ktorý veci aj rozumejú. Skúsme vytriediť zrno od pliev . Nieje zhodár ako zhodár , tak isto nieje poľovník ako poľovník. Alebo my sme " Svätý ?"

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #33299 od mirek
Odpoveď od mirek na tému Zhody
poslal: zhodarmaster 16. Marca, 21:59
<br/>Zdravim KAMENA a ostatnych priaznivcov ktory behaju uz aj za konarmi po repkach!!!!Napor ludi je vsade neuveritelne velky.To mozem len potvrdit.Je tomu tak aj u nas.Moj uspech je zalozeny na velkom stasti a kazdodennom budicku o piatej rano.Opakujem KAZDODENNOM! Nechodim do nenavstevovanych oblasti.V podstate take ani nemame.Bojujte vsak dalej.Este som videl jelene s pomerne dobrymi parohmi. Fotecky urcite budu. Prajem Vam VELA ZDARU!
<br/>
<br/>Fotky do Fotogalérie dáš ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #33300 od odeator
Odpoveď od odeator na tému Zhody
Nejdem ho obhajovať , ale pre ZM je toto obdobie ako pre nás čas jelenej lásky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #33305 od zhodarmaster
Odpoveď od zhodarmaster na tému Zhody
Fotky budu coskoro.ZHODOM ZDAR!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #33317 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému Zhody
trošku človek vypadne z kola,príde,no a čo sa tu nedozvie...:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #33322 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Zhody
to vies ked nejdes s dobou potom si po zadu a to nemdopadne dobre :D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #33324 od odeator
Odpoveď od odeator na tému Zhody
A čo že si sa dozvedel ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #33331 od zhodarmaster
Odpoveď od zhodarmaster na tému Zhody
Niektore moje prispevky budu asi dlho rezonovat na tomto fore.ZHODOM ZDAR!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.084 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 423 návštevníkov a žiadni členovia on-line