Poľné revíri a zveľaďovanie stavov malej zveri

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45762 od texedo
Biológiu ľadového medveďa som neštudoval a ani zatiaľ nemám záujem..
<br/>A baviť sa s tebou na úrovni, tiež nemám záujem.. len nechápem prečo všetkým tlačíš do hlavy tie tvoje k......y..
<br/>Už si niekde vyskúšal tie tvoje vynálezy na zvýšenie stavov zveri??? Prečo to nerobíš vo svojom PZ? A ak náhodou nepoľuješ tak mi povedz prečo??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45764 od papo
no toto musím potvrdiť, v poslednom čase na spektre dávali opakovane marvela práve o tomto..... je to cca 2 týždne nazad...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45765 od texedo
Myslím že väčšina tovaru v Tesco bola nejakým spôsobom testovaná a na základe toho ju predávajú..
<br/>Ty si ešte netestoval nič a ponukaš......
<br/>Nejak si zabudol reagovať na tu kunu čo ti jaro poslal a mne si zabudol odpovedať.
<br/>Už si niekde vyskúšal tie tvoje vynálezy na zvýšenie stavov zveri??? Prečo to nerobíš vo svojom PZ? A ak náhodou nepoľuješ tak mi povedz prečo??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45767 od texedo
Možno si na tie otázky odpisoval ale mne sa nechce čítať 10 strán tvojich príspevkov tak by si mi to mohol pripomenúť...
<br/>
<br/>Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45768 od texedo
to by si musel najprv v našom PZ absolvovať prax a to ty asi nebudeš chcieť:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45769 od texedo
Halooo, čo s tou kunou?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45770 od Jaro
ja som vedel ze tam bude zadrhel ze si ta kuna ide vysediet tie vajcia. :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45771 od michal
jasnačka, ponukaš berieš x neberieš...ibaže si otravný ako jehovisti. Ked ta vykopnu s ponukou dverami,lezies ponukať oknom. Tesco ked ta neosloví, ides inde. Nikde som si nevsimol, ze by manazer s Tesca nahanal zakaznikov po parkovisku. Ako podomový obchodník by si bol inak neprekonatelný, sem tam by si dostal sice po pysku, ale slabsie povahy by na tvoje kydy určite rezignovali.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45773 od papo
a doplním:
<br/> Obživou ľadových medveďov je lov a ich hlavnou korisťou sú tulenie mláďatá, lebo ich ľadoví medveď zacíti aj pod snehom. a až 1 m pod povrchom...
<br/> a z iného: tulene budujú úkryty mláďatám úkryty až 1m pod povrchom..... asi proti zlému počasiu :] Jedna samice neuživí více než jedno mládě; délka kojení je u různých druhů rozdílná. Do moře se vrací ještě před tím, než je mládě schopno jít do vody. Mláďata v tomto období (i několik týdnů) žijí ze zásob, které si vytvořila z tučného mateřského mléka.
<br/> medveď žije celú zimu na ľade, pretože tuleň sa na pobrežie zvyčajne chodí len páriť. medveď na jar pri preprave na pevninu absolvuje v mori aj desiatky kilometrov. ako sa prepravuje mláďa? a ďalej, medveď nie je na konci zimy vyhladovaný, ale vyžratý!!!!!!! a hlavne tuleními mláďatami!!!! niektoré druhy tuleňa sa dokážu aktívne medveďovi brániť! gro potravy teda tvoria mláďatá. škoda, že sem bieli macovia nechodia, dozvedeli by sa, že to nemajú robiť.
<br/>aby bolo jasné, najprv žerú dospelé, včetne kotných samíc a potom mláďatami.
<br/> Chudák Niquel, keby ten vedel, že je takto zneužívaný....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45774 od Jaro
Hade zacni pisat telenovely budes v baliku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45775 od Waldo
Nazdar tex,
<br/>
<br/>počuj aký je stav s tými našimi pivami ? :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45779 od evicka
Rasťo, ponuka platí len pre Kobru???...Ja prídem aj na prax :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45783 od texedo
Evi, za teba odpraxujem ja:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45784 od texedo
Nazdarek. ved neviem či už aj neskysli:):) nájdi ma na skype, nick : texedo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45792 od lukas
Bože , prečo nás tak tresteš...?
<br/>Kobra si ...!
<br/>Kováč L.
<br/>Kobra dáš tu aj Ty svoje meno ? alebo sa za seba hanbíš?:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45798 od haus
Viem ze toto co teraz napisem,do tejto temi vobec nepatri,ale ja proste musim.
<br/>Dlhsi cas sledujem tie bludy a polopravdy ktore tu kobra prezentuje a uz som stoho znechuteny. Takyto clovek je skodna v pravom zmysle slova,ved ak podobne veci cita nepolovnicka verejnost tak je jasne ze my sa mozme aj potrhat a aj tak bude verejna mienka taka,ze polovnikom nejde o nic ine ako zabijanie zvierat. Preto som toho nazoru ze mal majitel stranky PID a moderatori fora razne zakrocit. Navrhujem vymazavat prispevky od kobry,zakazat mu pristup na tuto stranku a pod.
<br/>Nejde o obmedzenie prava prejavu,ved majitel stranky ma plne pravo cenzurovat prispevky ktore sa nezhoduju s jeho stanoviskom,alebo s ktorimi vyslovene nesuhlasi. Nech mi nikto netvrdi ze to nejde,sam vlastnim niekolko webovich stranok v rozlicnych jazykoch ci uz je to html alebo php. Vzdy sa najde moznost ako zamedzit pristupu s konkretnej IP adresy pripadne dane prispevky vymazavat ci vymazat a zablokovat konto uzivatela.
<br/>Uvedomu jem si ze to je radikalne a mozno az krute riesenie daneho problemu,ale po dlhsej dobe pocas ktorej sledujem Vas neuspesny boj s tym individuom,ktory patrne nema ponatie otom co tu pise,to vidim ako JEDINU moznost. Na strankach myslivosti si snim tiez nedokazali poradit pocas asi troch rokov,Vas boj je marny a vopred prehrany.
<br/>Skuste sa aspom zamysliet nad tymto navrhom,ak uz nic ine. Dakujem
<br/>Pavol O.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45803 od michal
A ty si kto, ze budeš urcovať a rozhodovať čo je správne a čo nie? Nejake komplexy ? Otravný ako iperit, jediny, kto tu na teba pozitivne zareagoval je nejaky jarry9, nepoznam...ale normalny byt nemože. nez si tu zaprasil svojimi kravinami pol stranky, dalo sa tu existovať....sa konecne zamysli, ci pricina, ze nepolujes fakt nie je v tebe. Ty ked si slušný, tak to uz fakt neviem. K slusnosti patrí aj sebareflexia, tebe evidentne chýba, tiez sposob presadzovania svojeho vyzera, ze si presiel tak triningovým programom nejakej mimovladky. Pre mna zostanes chudakom, a tak sa k tebe aj budem správat. Nie mteriálnym, ale duševným....ludský odpad. M

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45804 od Jaro
Ztotoznujem sa s tvojim prispevkom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45805 od Jaro
Ked sa tu tolko ohanas slobodou slova. Tak ja pouzijem najdemokratickejsi sposob vyjadrenia nazoru citatelov PID. Dam teda ak mozem v mene tych co sem pisu hlasovat o tom kto je za to aby si tu zotrval a kto nie. A dufam ze budes akceptovat vysledok hlasovania ked uz tolko omielas demokraciu.
<br/>
<br/>[r]Davam teda hlasovat kto je za to aby Kobra nadalej zotrval na PID a pisal prispevky. [/r]
<br/>
<br/>
<br/>moznosti su bud Ano alebo [r]NIe [/r].
<br/>
<br/>
<br/>Ja davam hlas za [r]NIE[/r]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45806 od plantex
[r]NIE [/r]
<br/>Nech ide kade lahsie,zamoruje tu vzduch otravuje citatelov a prispievatelov na PID.
<br/>Svojim pristupom a trvalim pisanim blbosti,znizuje atraktivitu tohto fora.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.085 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 333 návštevníkov a žiadni členovia on-line