Poľné revíri a zveľaďovanie stavov malej zveri

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45328 od lubenko
mysliš že ma cenu na nejaku reakciu ,ja myslim že nie;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45330 od DOBRY_DEN
slovenčina je tvoja slabá stránka;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45331 od DOBRY_DEN
len dúfam, že som príliš neskresal tvoje ego;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45332 od kurt
Keďže slovenčina nie je jeho rodný jazyk, tak mu to hádam môžme prepáčiť. ;) Ja len dúfam, že táto stránka zostane ušetrená jazykovedných debát.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45333 od DOBRY_DEN
vďaka za objasnenie situácie, len mi to nedávalo žiadný zmysel, akceptujem ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45334 od chanel1092
Odpoveď od chanel1092 na tému Poľné revíri a zveľaďovanie stavov malej zveri
moje ego je v najlepšom poriadku...o to taký primitív ako Ty nemusí mat strach....8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45335 od jarry9
Viac rozumných a vnímavých poľovníkov súhlasí aspoň v základoch s kobrom, len to nedávajú nahlas najavo. Ja s ním, s jeho názormi aspoň v základoch jednoznačne súhlasím, ale nahlas a verejne o tom nebudem písať. No je aj druhá skupina ľudí a tých je väčšina, ktorí len atakujú, atakujú, atakujú a vedia prečo. Nie je to slušné. Dá sa to povedať a napísať aj ináč. To, že je kobra snaživý a má úplne normálne a pozitívne myslenie, to sa mu nedá jednoducho uprieť. Vieme všetci veľmi dobre, o čo ide a tak si radšej ponechajme kobru pri nás, AKO OD NÁS! Však je jeden z nás! Neurážajme sa navzájom, aj keď ide o chleba a radšej si to povedzme dajme tomu na pokeci.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45336 od chanel1092
Odpoveď od chanel1092 na tému Poľné revíri a zveľaďovanie stavov malej zveri
PS:to to forum je o zveladovaní stavov malej zveri...to iba na okraj k tebe podobným, ak to nechápeš...alebo nemáš čím...tak si zožen hovorcu... ja som skončil s takými ,ktorý tu rýpu ešte i do toho ,kto ako ovláda slovenčinu...príklad narážka na Lubenka Lovu zdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45337 od lubenko
neviem čo ti mam na to povedat ale vidim že si s kobrom rozumieš ,ale ked si slovenčinar tak chod na inu stranku asi si sa pomylil,nič v zlom

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45338 od lubenko
dik na stretku maš u mna malinovku:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45339 od lubenko
ešte že si napisal že aspon v zakladoch s nim suhlasiš už som sa zlakol že vo všetkom;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45342 od papo
Viac rozumných a vnímavých poľovníkov nesúhlasí s bohapustými výmyslamy kobru. a ja som jeden z nich. stratil zmysel pre realitu, za určujúce poznatky udáva poznatky z marvela. len akosi zabúda, že v titulkoch je uvádzaný aj scenárista. alebo aj ty si myslíš, že líška loví len tých bažantov, čo ju provokujú? ... nemám chuť tu vyhľadávať a citovať konštrukcie a drísty, čo tu už popísal. a pomieša to s bežnou poľovníckou praxou starostlivosti o zver. výsledok je typický goebelsovský. hlupák nad tým začne rozmýšľať klasickým spôsobom... veď to aj tamto je pravda, tak aj ten zvyšok je asi pravda. neviem, či ma radíš do skupiny, čo ho atakujú, ale niektorými názormi ma až dvíha zo stoličky. a ak budeš natom trvať, tak ti spravím rešerš aspoň tých najväčších výmyslov, čo tu popísal. ale že s ním súhlasíš, je naozaj len tvoja vec. no začínašpoužívať jeho slovník a prístup. čo ťa oprávňuje hovoriť za nejakých viac rozumných a vnímavých poľovníkov? aj ty patríš k rozumným, čo sa u nich rodí zver s vrodenou imunitou voči parazitom? nevyháňam kobru, ale nech nám dá pokoj s bláznovstvami!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45344 od Robitusin
Panebože,kto a čo ti otvorí oči a dá rozum?Prečo trepeš o tom čomu vôbec,ale vôbec nerozumieš? Kto ti dal právo zavádzať verejnosť svojimy domienkami ,polopravdami a klamstvom?Jedným tvrdením si vyvrátiš to predošlé a svojimi nepodloženými faktami praktizovanými na niečom niekde v usa sa zamotávaš do spleti totálnych bludov.Si myslíš,že si objavil ameriku a doteraz by nikto na niečo také prevratné ako tieto domnienky tebou prezentované neprišiel,alebo s tebou nesúhlasil? Zober si aj ty k srdcu pár dobrých rád,ktoré ti tu dávajú ludia,ktorý majú niečo v prírode prežité a niečo pozitívne pre ňu aj urobili,lebo o praxi v nej určite nemáš ani šajnu,vid stav rat.zveri na slovensku....lebo bohužial mi kompetentní to vieme,ako je to s ňou v našich revíroch-ako a čím jej pomáhame,alebo škodíme...Takže čo sa tej rat. zveri týka,momentálne ti potvrdia nielen polovníci ale aj hodnoverné štatistiky,že je na vzostupe početnosti a aj trofejovej kvality-vid články o fakte,že doterajšie kvalit.tabulky sú už nedostačujúce a pomaly do výradu nie je ani čo zaradiť..,o počtoch čiernej sa netreba ani debatiť a samotná vysoká je tiež na vzostupe aj ked to ešte nie sú tie stavy čo bývali.No a prečo tie stavy predtým boli povážlivo nízke a aj kvalita trofejí pod psa,by si sa tiež dozvedel od ludí z praxe-zdecimovanie revírov končiacimi polovníkmy pri rušení nájmov od š.l.,do toho rozmach pytliactva a aj najväčší tlak šeliem na zvyšnú populaciu.A ver tomu ,že preto tak dopadla aj polana,ktorá sa ešte bude z toho pár rokov spamätávať.Ale ako vidno ,zver sa z tých divokých rokov už začína vzpamätávať a ako vidíš robí to aj bez tvojich rád,a tvoje tvrdenia sú razom čajové...Takže ako sme jej pomáhali predtým a stavy a medajle boli vysoké,tak jej pomáhame aj teraz presne tými spôsobmi,ktoré sa nám osvedčili,a pretože im veríme,a budeme znova úspešný.No na to treba priložiť ruku k dielu a seriály made in usa hodiť za hlavu,otvoriť oči a vykročiť do krajších a lepších zajtrajškov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45346 od papo
a ešte niečo, ked ťa čítam už niekoľký krát. všetko má svoje medze, a tu naozaj nie je diagnostický ústav. je mi ľúto.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45351 od Jaro
Chlapi vsimli ste si, ze Kobra ma vzdy posledne slovo? Dokonca si niekedy odpoveda sam na svoje vlastne prispevky. A akonahle sa s nim pustite do debaty mate prehrate, na vsetko ma odpoved, argument, medialny dokaz. Na druhej strane ine dokazy, argumenty neakceptuje. Vsetko v polovnictve co sa do teraz robi a robilo je zle. Dobre je len to co pise Kobra a co tvrdia jeho idoly ala Nigel Marven. Takze Kobra ides ked uz mas tu demokraciu a slobodu slova.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45353 od astronom
Viac rozumných a vnímavých poľovníkov súhlasí aspoň v základoch s kobrom, len to nedávajú nahlas najavo. Ešte si zabudol na jednu skupini poľovníkov - ktorým nestojí za to reagovať na hlúposti :) .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45354 od Jaro
Nemam potrebu teba o niecom presvedcovat. Mam oci otvorene, vidim co vidim. Rozpravam sa s ludmi, ktori su praktici, niecoho dosiahli. To mi uplne staci. Ovela viac ma naucia ako televizia ci tlac. A to najhlavnejsie som v prirode. :x:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45356 od Zapar
vidím, že na niektoré nicky tu nemá zmysel reagovať lebo vo všetkej úcte sa to zvrhne proti nim
<br/>MALÁ PRIPOMIENKA
<br/> 2. Žiadame návštevníkov, aby nepoužívali príliš silné slová, ani nadávky. V prípade použitia nedôstojných výrazov, vaše pripomienky nebudeme v každom prípade okamžite zmazávať. Nakoľko každá pripomienka je zároveň aj vašou vizitkou, týmto si spôsobenú hanbu budete musieť trpieť dlhšiu dobu!
<br/>

<br/>z KOBROM nesúhlasím, má síce novátorské mýšlienky a teórie ale určite to zvýšilo sledovanosť a čitateľnosť fóra. Podobne to bolo aj v minulom tisícročí ak niekto tvrdil, že zem je guľatá alebo že vesmír je nekonečný bol upálený. Ďalej sa v tejto veci a tejto téme na toto nebudem vyjadrovať :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45525 od texedo
skus mi vysvetlit ze preco ked postrelim zver vzdy sa oddeli od stada....podla teba by to malo byt tak ze ked nejake zviera je ranene tak chodi po celom reviri a hovori ako to boli. Na tvoje prispevky nechcem reagovat lebo si myslim ze si debil ktoreho vyhodili z reviru respekt.z polovnickeho zdruzenia,preto polujes len na internete

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45569 od Robitusin
Neboj,nik nemá na Slovensku žiadnu extra odrodu to len ty si krmený všelijakými bludmi od kadejakej bandy ochranárskoelektrikárskej pretože ti musím ozrejmiť jednu pravdu: bohužial,postrielaná zver sa tak správa a ty s tvojimi chujovinobludmi to nezmeníš.Zver uteká za stádom,ale ju určite dlho pri sebe neznesú ked s nimi stíha-pri slabšom postrelení,lebo v oblastiach s výskytom šeliem by sa steli lahko kôli nemu stredobodom pozornosti.Jediné čo sa snaží držať so stádom do konca sú mládatá-mladá zver.No ale poväčšine sama uniká do kludných odlahlých a skrytých častí revíru,ovšem pokial jej to zranenie dovoľuje.A v 99%prípadoch nenasleduje ani zver s ktorou sa stretne,takže nikto nikde svoje zranenie nerozkrikuje,to len ty máš na to utvorený pohľad z mudrej literatúri ako majú malé deti o Mikulášovi...takže na nič neprichádzaj a nič nehladaj,lebo ked si to v tej hlavičke dáš dokopy,zas z toho vyrobíš skvost hodný zábavy a nie zamyslenia,prax vykonanú v prírode svojimy teoriami z kníh a filmov nám vzdialeným neprekrútiš.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.101 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 135 návštevníkov a žiadni členovia on-line