Poľné revíri a zveľaďovanie stavov malej zveri

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45807 od haus
[r]NIE [/r]
<br/>Prec snim...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45809 od Janos83
[r] NIE [/r]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45810 od texedo
[r]nie [/r]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45815 od pepies
[r] [/r]NIE!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45817 od papo
vzhľadom na skutočnosť, že marwen nemá dotočené kopu materiálu, tak [r] NIE [/r]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45821 od jarry9
Každý svojprávny človek poznajúc ústavu SR, zákony SR ( hlavne trestný zákon ) sa len zľahka pousmeje nad &quot;akýmsi hlasovaním&quot;, iniciovaným nick Jaro.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45822 od jarry9
Strašiť babu veľkým vtákom sa nemusí vyplácať!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45823 od axon
Ja hovorím ÁNO, aby Kobra na PID zostal. Ale iba s podmienkou, že všetky jeho príspevky budú presmerované do témy, do ktorej skutočne patria - NA ROZVESELENIE:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45826 od pepies
Kobra mal si sa radšej opýtat kto je proti tomu aby si sem písal príspevky...Takých ludí by bolo vela...:P:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45827 od jarry9
Žiadne hlasovanie tu a hlavne takýmto spôsobom, naviac, keď sa jedná o zásah do práv a slobôd osôb. Nie je to prípustné a žiadúce. Čiže nikto nemá právo sa ani zahrávať takouto myšlienkou. Žiadne hlasovanie! Pokiaľ človek sústavne porušuje pravidlá tohto fóra, je vecou a v kompetencii administrátora konať a rozhodnúť.
<br/>Kobra áno, chcem, aby sa zvýšili a skvalitnili stavy zveri. To je pravým poslaním a cieľom poľovníctva.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45829 od michal
Aj ty Brutus?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45830 od haus
A ty si akoze kto,ze mi chces rozkazovat? Ty mas ako pravo hovorit mi s akou myslienkou sa mozem zahravat? Ajednu vec ti poviem ked kompetentne osoby ani na ziadost ostatnych prispievatelov PID nekonaju, tak my sami ukazeme kobre ako aj tebe ze ovas a ovase priblble prispevky tu nikto nestoji.
<br/>Je velmi zaujimavy ukaz,ze sa ozves vzdy len ked sa to kobre hodi a púises len otom aky je super a zastavas si ho. Nenasiel som ani jeden zmyslu plny prispevok,ktory by obohatil niektoru temu na tejto stranke.
<br/>
<br/>
<br/>A ty kobra,sam si chcel aby ti ludia vyjadrili podporu,uz teraz viem ze to bude presne opace,tak dufam ze potom budes chlap a v tichosti nas opustis. Chces sa nasilu pretahovat tuto to mas,jasne ti bolo a este aj bude povedane ze ta tu nikto nechce a tvoje bludy ktore sam nazyvas &quot;vedeckym poznatkom&quot; tu nikoho nezaujimju.
<br/>
<br/>Ani sa neunuvajte mi odpisovat na vas nazor som neni zvedavy a je mi uplne ukradnuty.
<br/>
<br/>PS: Mas vlatne hlasovanie? tak este raz ti vyjadrim moj nazor
<br/>[r]NIE nechcem ta tu,nechcem citat tvoje nezmysli plne klamstiev a zavadzajucich polopravdivych informacii. ZMIZNI STADETO A TO NAVZDY!!!!! [/r]
<br/>
<br/>Kto stoji zamnou?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45831 od radis
Kobra kde ty žiješ??? Vo tvojom svete fantázii možno všetko funguje prirodzenou cestou ako to opisuješ....ale v skutočnosti je to iné... už dááávno iné...svet, príroda, živočíchy sú už dávno iné ako boli pre milionmi rokov... ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45833 od radis

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45835 od chanel1092
Odpoveď od chanel1092 na tému Poľné revíri a zveľaďovanie stavov malej zveri
iby jeden večer som sem nenakukol...a tolko chujovín od kobry,že ich ani vlečka hnoja neodnesie...ja sa už vobec nečudujem že ho vžiadnom PZ-nechcu ani cítit...a čo by z neho mali...??? do lesa sa mu od telky nechce.....krmit zver v čase nudze sa mu tiež nechce....ale strielat zver by chcel...a to ešte podla jeho vlastných pravidiel....!!! bývalí bratia češy takému správaniu vraveli: VYCHCANOST...!!!! tiež my tu nebudeš chýbat....:-p LOVU TULENOV-OD TELKY ZDAR....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45836 od zalesak
JA tiež nech odíde.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45837 od plantex
Suhlasim s hausom.
<br/>A zaujimala by ma IP adresa kobru a jarry9.. Nebol by som prekvapeny keby bola totozna ;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45838 od jarry9
Haus, ja stojím za tebou - dva metre. Čiže môže sa to aj obrátiť, to tvoje &quot;my sami&quot;. Inak očakávam skôr debatu s prvou päťkou, teda nebudem ti písať viac. Naviac, ako píšeš, si na to ani neni zvedavý.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45839 od lubenko
ja som tiež za to aby kobra odyšiel s tejto a aj s inych stranok[r] [/r] hlasujem :nie:[r] [/r]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45842 od Tomas
Ako som už písal, kobra by sa mohol radšej začať venovať inej robote ako ničiť tu a dehonestovať príspevky ľudí, ktorý majú o poľovníctvo vážny záujem. Tie jeho teórie nech si ide vymieňať s jarry9 niekde cez mail, teda ak to nie je tá istá osoba, čo si myslím súkromne že je... Tak teda pre kobru NIE a naozaj by tu bol pokoj... Tak budem rád, ako asi 998/1000 že kobra bude preč...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.130 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 131 návštevníkov a žiadni členovia on-line