vlci, medvede - nie su premnozene

pred 13 rokmi 2 týždnami #58799 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Pali maš uplnu pravdu.mne medved v hore vôbec nevadi ,len ma serie:):):),že zožerie všetky maškrtky ktore davame zveri a poniči krmne zariadenia,mali by chodit niekde na školeni o slušnom spravani a lebo to mohli natlačit ku tym letakom čo upozornuju navštevnikou na vyskyt medveda, ako sa ma medved spravat v hore

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 týždňom #58820 od pisatelxy
Odpoveď od pisatelxy na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Medvede sú premnožené. Chodte si nazbierať hríby v okolí Liptovského Mikuláša resp. Východnej tak cca 500m od hl. cesty. Alebo radšej bez kriku a zvončekov ani nechodte lebo vás tam zožerú.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 týždňom #58822 od miros
Odpoveď od miros na tému vlci, medvede - nie su premnozene
panstvo tato nicotna debata je tu tusim od roku 2007 a co sa realne meni len to ze populacia mierne narasta. Kto polujete v oblastiach kde sa tato zvet nachadza mate snad realnu predstavu o stave tak to uz konecne rieste a nekecajte o tom istom dookola uz je to unavujuce.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 týždňom #58843 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému vlci, medvede - nie su premnozene
to že su premnožene je fakt,ale že mna ešte nezožrali tak to nechapem a to som tam v tej hore dost často,skus upresnit od ktorej cesty treba zbierat aby ta medved zožral,pretože nie od každej cesty vo vzdalenosti 500 m rastu hriby:):):):):):):) a že teba ešte nezožrali?chodiš vôbec do lesa?:):):):)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 týždňom #58844 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému vlci, medvede - nie su premnozene
miros neboj,priroda to vyrieši sama a my tu môžme aspon pokecat :):):):):):)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 týždňom #58853 od leica
Odpoveď od leica na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Pali vidím že čas robí divy..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 týždňom #58857 od astronom
Odpoveď od astronom na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Žeby sa vyskytol nejaký rozpor s mojimi predchádzajúcimi tvrdeniami? :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 týždňom #58860 od miros
Odpoveď od miros na tému vlci, medvede - nie su premnozene
ale jasne len ma sere ze este par rockou naspat nebol problem ist na oravu a podobne na hriby ale co tam posledne roky stretam nie je uplne v poriadku a kedze raz za cas idu so mnou aj dievcata nemam zaujem nieco skusat nie je snad normalne mat v ramci EU niekde skanzen a prirodu za barakom a inde ak sa maco ukaze tak takmer ma armada manevre je to na hlavu ale to nieje len o tomto toho je kopec co funguje v ramci polo. a ochr. v EU ale mozno mas pravdu priroda ale hlavne financne trhy EU a EUR tento rok poriesia a bude aj po fondoch a kde akych zoskupeniach ono je mozno problem aj priamo v nas ze sa malo ziada o odstrel a ten sa potom aj tak neplni a nasledne sa to potom kde ako nahana

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 6 dňami #58872 od pisatelxy
Odpoveď od pisatelxy na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Ide iba o fórum a o názory . Je jasné že týmto kecaním to nevyriešime, ale ak to čítajú kompetentní tak uvidia " mienku ľudu ".

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 6 dňami #58874 od miros
Odpoveď od miros na tému vlci, medvede - nie su premnozene
asi srandujes nie ? mas snad dojem ze najdes na Slovensku kompetetneho uradnika alebo politika ktoreho zauima pospol. lud ved ta zberba nahana len svoje prasule nic ine

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 11 mesiacmi #59136 od Akela
Odpoveď od Akela na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Fakt mi nedá, medveď na sídlisku v Lučenci - nie,nie nie sú premnožené, veď nebol v byte, len na sídlisku. A čítal som ako malý macka PU a mám medvedíky rád, sú také rozkošné aj v cirkuse, predstavte si že jazdili na motorkách. Podľa mňa aj tento je veľmi priateľský,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 11 mesiacmi #59139 od astronom
Odpoveď od astronom na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Akela, ja som v priebehu dvoch týždňov v jednej lokalite zaznamenal 6 medveďov. Medvedica s troma vlaňajšími mladými, starší šedivý medveď a mladý čierny medvedík tak do 100 kg. Vyskytovali sa všetky v okolí zástavby. Tiež nemám pocit, že sú premnožené :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 11 mesiacmi #59154 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému vlci, medvede - nie su premnozene
ale chlapci ,v roku 1980 bolo v Zapadnych Tatrach evidovanych cirka 25 medvedou,teraz je tu tušim do 250 ks,to si myslite že taky narast sa môže považovat za premnoženie medveda,podla mna nie ,len nech sa množia ved zapadnym turistom sa to pači že v Slovenskom skanzene môžu vidiet medveda ked u nich vyhynul a nie a nie sa tam rozmnožit :):):):):

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 11 mesiacmi #59156 od Akela
Odpoveď od Akela na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Ten zo včerajších TV novín je už 10km od našej dediny. Dúfam, že sa nestane nejaké nešťastie. Medveď možno prekročí Ipeľ, na druhej starne za Velikou sú veľmi pekné lesy a maďarská TV bude mať o čom vysielať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 11 mesiacmi #59157 od yegi
Odpoveď od yegi na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Minulý týždeň bol videný medveď v okolí Krnče,okr.TO,Tribečské pohorie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 11 mesiacmi #59158 od lukas
Odpoveď od lukas na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Aby toho nebolo malo
<br/>www.krivosud-bodovka.sk/aktuality/medved...al-do-nasho-katastra
<br/>
<br/>Tieto ule sa nachadazaju maximalne pol kilometra od dediny.Toto si tu nepamätaju ani najstarsi obyvatelia obce.Len pripomeniem ze po dvoch dnoch navstivil tohoto vcelara este raz a plus dalsieho.Spominat ze za mäd neplatil ani nebudem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #59265 od tomulino

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #59267 od johny
Odpoveď od johny na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Ľubo on na západe nevyhynul .... cielene ho vyhubili pre hospodárske škody ... a teraz nám radia ako ho chrániť

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #59268 od johny
Odpoveď od johny na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Pali všímaš si že už je skoro rarita stretnúť medvedicu s jedným mladým, možno tak v prvom vrhu. Všetky majú dve a tri sú úplne bežné ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #59269 od astronom
Odpoveď od astronom na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Janči nestresuj, Keď podelíš plochu slovenska počtom medveďov, tak zistíš, že ešte by sa ich nejakých 1365 malo dochovať :) Medvedice si to asi tiež uvedomujú a podľa toho aj konajú. Možno ich na zvýšenú reprodukciu nahovorili VLCI :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.099 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 124 návštevníkov a žiadni členovia on-line