Poľovna straž

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19661 od lordik
Odpoveď od lordik na tému Poľovna straž
nie michal, videl som ho, ako deru srnca,kt upytlacili, tento rok to bolo, ale sme sa dohodli, ze nebudeme svine, ze mu len ustne dohovorime, no on to secko poprel a robi to zas.nikto mu nic neveri, no nechceli sme byt take svine.ale pohar trpezlivosti pretiekol...tak drzte palce, uvidime ako sa to skonci

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19959 od maxim2
Odpoveď od maxim2 na tému Poľovna straž
ja by som ti vedel poradiť. Vo vašom PZ nemáte povinnosť chodiť do revíru minimálne dvaja? Ak áno, tak máš vystaráno. Dvaja ho hravo usvedčíte. Môže byť aj generál.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19960 od maxim2
Odpoveď od maxim2 na tému Poľovna straž
v tomto príspevku zase píšeš, že si ich videl drať srnca. Tak oni sú dvaja? A čo v tejto veci konal poľovný hospodár? Dúfam že si to s ním riešil?!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19961 od maxim2
Odpoveď od maxim2 na tému Poľovna straž
Zase som v úžase! Tak švagor ho natre že strelil 7 srncov a nie je ochotný to dosvedčiť? To ste tam pekná sebranka. A nie si aj ty taký istý? Prečo to neriešiš v rámci poľovného združenia, prečo sa bojíš ozvať. Možno majú aj ostatní takzvaní polovníci na neho niečo, pridajú sa k tebe a máte o jedného pytliaka menej.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19998 od lordik
Odpoveď od lordik na tému Poľovna straž
aha, ano, oni su dvaja, ale hlavny mozog je tento typek...ten druhy je jeho poskok a pocuva ho na slovo...a hospodar???radsej no koment....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19999 od lordik
Odpoveď od lordik na tému Poľovna straž
to si povedal pekne, je to tam banda, ich nazor je vystrielat vsetku zver, a ze sa natiahne od susedov...takze sa len hadame a na robotu je nas tam 5...a ostatni v PZ na to kaslu, donho nebude nikto zabrdat, lebo kazdemu neco vybavuje al ich to nezaujima...to je nadlho...ked sa nieco s nim pohne dam vediet

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20077 od maxim2
Odpoveď od maxim2 na tému Poľovna straž
Až som to dobre pochopil, hospodára to netrápi, výbor to netrápi, členov to netrápi, tak že zostávaš iba ty sám na neho, resp. na nich. Potom sa mi núti otázka, či to čo o Ňom píšeš či nerobíte všetci. Inak si to neviem moc dobre predstaviť. Alebo že by tebe nič nevybavil a preto ideš po ňom?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20085 od lordik
Odpoveď od lordik na tému Poľovna straž
to nieje o tom, ze maju v pici, ich to sere, ale nikto preto nic neurobi...a ja takeho cloveka mozem kaslat a nie ze by som od neho nieco chcel...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20107 od maxim2
Odpoveď od maxim2 na tému Poľovna straž
Trochu si sa vyhol odpovedi na prvú časť dotazu, ale nechápem, že všetci to majú v paži (hospodár, výbor, členovia), čo tam potom robia na tých funkciách na ktorých sú. Dúfam že ty nie si členom výboru, lebo potom by som už nechápal celé vaše združenie. Mimochodom čo nového upytlačili a čo slúbené foto? Ešte sa ti nepodarilo nič nové zdokumentovať? A čo inšpekcia, už koná, alebo ani týmto smerom sa ti nepodarilo pohnúť? Tento príbeh ma celkom začína zaujímať. Som veľmi zvedavý na jeho vývin.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20117 od Hrox
Odpoveď od Hrox na tému Poľovna straž
Neviete niekto z coho pozostava preskusanie zo znalosti prav a povinnosti clena polovnickej straze? Ake su tam temy, alebo ci ktomu existuje nejaka literatura. Popripade ci nieco jestvuje na nete? Dakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20120 od Gulo
Odpoveď od Gulo na tému Poľovna straž
Pozri si v zákone o poľovníctve časť o poľovnej stráži, jej práva a povinnosti. Nebude
<br/> od veci, keď si pozrieš i niečo o nutnej obrane a krajnej núdzi a o trestnom čine
<br/> pytliactva.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20124 od lordik
Odpoveď od lordik na tému Poľovna straž
nebol som polovat ani nepamatam, nemam na to cas, maximalne rozvazat vodu pre zver...vcera sme pochovali jedneho nasho clena, pozeral som knihu navstev, prestali chodit von...takze zatial je klud, uvidime casom co bude....chysta sa schodza a tam sa budu riesit nejake veci...takze zatial to stoji...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20167 od maxim2
Odpoveď od maxim2 na tému Poľovna straž
Azda si nabral odvahu a nadnesieš to na schôdzi?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20175 od lordik
Odpoveď od lordik na tému Poľovna straž
nechcem zabrdnut do kriveho obvinenia...je to blba situacia, uvidime, co bude

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20178 od Rado
Odpoveď od Rado na tému Poľovna straž
do akého krivého obvinenia, ved si písal že si ich videl ako upytliačili srnca? Alebo nie?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20195 od bosax
Odpoveď od bosax na tému Poľovna straž
som zvedavy ako to dopadne a ci si na schodzi otvoris usta ak si ich videl tak nechapem co potom riesis.ak to nechas lahostajne tak nie si o nic lepsi ako oni ako tvrdis.ake krive obvinenie ? ved ked si ich videl tak to nie je predsa krive obvinenie este si zozen niejakeho svedka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20277 od lordik
Odpoveď od lordik na tému Poľovna straž
a ako im to dokazem???tvrdenie proti tvrdeniu...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20291 od Kwazovsky
Odpoveď od Kwazovsky na tému Poľovna straž
Pravdaže je to tak. Každý vie dačo na každého a preto sú ticho. Každý sa hrá na svojom piesočku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20292 od Kwazovsky
Odpoveď od Kwazovsky na tému Poľovna straž
Ja keď som začínal polovať sa ma spýtali či mám nejakých nepriateľov. Ja som povedal, že nie a oni, že teraz možno budem. Pekné privítanie. Poľovné združenie je ako štát v štáte. Podľa toho v akom združení si a aké pravidlá tam sú, sa tomu musíš podriadiť lebo nič nezmôžeš. Zasadnú si na teba a časom ťa odstavia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20298 od puro
Odpoveď od puro na tému Poľovna straž
Je to smutne ale slusny clovek v tejto dobe nema sancu,povec nieco a zbadas ako hlboko je v polovnictve a jeho strukturach zakorenene svinstvo.Poluje sa svetlom na krmive,pytliaci a pz alebo ps sa stava pre par vyvolenych vynosnym biznisom.A necuduj sa ked super polovnik je clovek ktory sedi rok na jednom posede pri kope krmiva a streli 15 diviakov a ti rob co chces nemas sancu.A dorast ? UCI SA POLOVAT PODLA TYCHTO LUDI,-TEMA LOV SVETLOM.No som rad ze aj tu sa najdu ludia ktori su proti zavadzaniu podobnich praktik v polovnictve.LOVU LESU. :[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.126 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 427 návštevníkov a žiadni členovia on-line