Poľovna straž

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20301 od maxim2
Odpoveď od maxim2 na tému Poľovna straž
Prečo máš problém v dokazovaní, keď si v minulosti písal, že si ich videl ešte s niekoľkými osobami a že ste im dohovárali. To už nie je tvrdenie proti tvrdeniu. Stačí ak ste ich videli iba dvaja a je vec dokázaná. Nie je to len nejaká náhla zmena názorzu? Videli ste ich vlastne a či nie?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20302 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Poľovna straž
Ja som polovna straz bol.. mam s tym skusenosti.. clenovia si neplnili povinnosti v starostlivosti, upozornenia nepomohli, vec sa vyriesila odvolanim polovnej straze, a zrazu bolo vsetko OK.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20310 od Kwazovsky
Odpoveď od Kwazovsky na tému Poľovna straž
Všade je bordel.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20311 od zoran
Odpoveď od zoran na tému Poľovna straž
písal si ,že ste ich videli ,z toho tiež vychádzam že Vás bolo viac.Ako sa k tomu stavia tvoj otec,písal si že je predseda združenia a tiež aj poľovná stráž keď už ju tu spomíname.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20321 od Cilan
Odpoveď od Cilan na tému Poľovna straž
chlapi ale ked ich budete vidiet aj piati tak to je stale len tvrdenie proti tvrdenie

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20345 od maxim2
Odpoveď od maxim2 na tému Poľovna straž
Cilan, dovolím si s tebou nesúhlasiť, ak ich videli viacerí a ešte im aj dohovárali, boli pritom, keď drali srnca, tak je to neodškriepiteľné a myslím si, že je psou povinnosťou to nadniesť na členskej schôdzi. Inak nevidím rozdiel medzi oboma stranami, alebo by som z takého PZ odišiel.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20348 od Cilan
Odpoveď od Cilan na tému Poľovna straž
tak to je podla mna dost vela , ta cast ze im dohovarali ked drali srnca sa ma dost dotkla, to nemali mobil alebo nevedeli cislo na policiu?, keby policia dosla aj neskor tak toho srnca musei dakde vopchat a ked vravis ze im dohovarali tak by nebol problem najst toho srnca v niektorom z ich mraziakov,
<br/>
<br/>a to co hovoris ty to by malo patrit medzi tu cast ze su obe strany rovnake,
<br/>ja som vravel ze je problem dokazat nieco ked ich vidis , ale to co pises ty je evidentne prichytenie pri cine tak neviem kde bol problem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20349 od zoran
Odpoveď od zoran na tému Poľovna straž
tiež si myslím ,že aj druhá strana bude mať asi za ušami.:P:-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20350 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Poľovna straž
Uz som pisal na tuto temu,aj v nasom zdruzeni urobili z najvacsieho blba polovnu straz.Rychlo zabudol ,kedy bolo tela kravou.Co vyslo to aj ulovil.A teraz ide robit poriadky v zdruzeni.Vozi sa na aute po ceste akoby mu benzin preplacali,ale do lesa sa ist boji,blbec jeden.Bohuzial i take je nase polovnictvo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20351 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Poľovna straž
Polovna straz a polovny hospodar su velmi nevdacne funkcie. Sucasny stav legislativy neumoznuje v plnom rozsahu zakrocit pol. strazi a hospodarom proti skodnikom z vnutra PZ alebo PS, pokial su tymi skodnikmi clenovia rozhodujucej skupiny v PZ a PS. Akonahle sa straz alebo hospodar vzoprie, mozeu si byt isti, ze okamzite PZ alebo PS rozhodne a podava navrh na lesny urad o odvolani straze resp. hospodara....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20412 od lordik
Odpoveď od lordik na tému Poľovna straž
videl som ich s ocom, obaja polujeme, a boli doma, teda drali to doma...a oni boli tiez 2, takze je to na nic, keby boli v reviri je to ine

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20413 od lordik
Odpoveď od lordik na tému Poľovna straž
oco je predseda, nie pol straz...a boli sme 2...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20414 od lordik
Odpoveď od lordik na tému Poľovna straž
presne tak, nepomozem si

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20415 od lordik
Odpoveď od lordik na tému Poľovna straž
chlapci uz to pletiete, tak easte raz...strelili srnca, drali ho doma.my sme ich videli za branou, lebo mi bolo divne, padla rana, pozreli sme knihu, potom k nim...bol isme 2.nesli sme k nemu dovnutra.my sa neznasame.vie o tom tajomnik, ze najprv dame dohovor, no nepomaha, uvidime, co schodza...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20418 od zoran
Odpoveď od zoran na tému Poľovna straž
zle si ma pochopil,mal som na mysli či o nich nevie aj poľovná stráž,resp.nech si na nich posvieti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20419 od zoran
Odpoveď od zoran na tému Poľovna straž
Mám dojem že už pletieš aj Ty (uvádzam tvoj starší príspevok):videl som ho, ako deru srnca,kt upytlacili, tento rok to bolo, ale sme sa dohodli, ze nebudeme svine, ze mu len ustne dohovorime, no on to secko poprel a robi to zas.nikto mu nic neveri, no nechceli sme byt take svine.ale pohar trpezlivosti pretiekol.
<br/>Takže podľa tohoto nového príspevku ste mu až tak veľmi nedohovárali.:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20442 od Cilan
Odpoveď od Cilan na tému Poľovna straž
tak mne to nakoniec pripada ze ste nevideli vobec nic ,jedine co je aspon trochu iste je ze ste poculi ranu a niekoho nemate radi

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20448 od maxim2
Odpoveď od maxim2 na tému Poľovna straž
zoran máš pravdu, už sa lordík úplne domotal, staršie a novšie príspevky si odporujú. Začínam si aj ja myslieť to čo píše cilan, že len &quot;možno&quot; padla rana a domýšlavosť funguje naplno. Škoda, myslel som si, že nadobudnem z tohto príbehu nejakú skúsenosť, ale ak sa lordík neuvedie na pravú mieru, tak mi to pripadá ako úplný výmysel a v tom prípade zlodej kričí chyťte zlodeja.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20449 od maxim2
Odpoveď od maxim2 na tému Poľovna straž
A ešte jeden dotaz, ten dohovor vlastne už bol, alebo bude? Lebo v starších príspavkoch píšeš, že ste mu aj s tajomníkom dohovárali.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20460 od lordik
Odpoveď od lordik na tému Poľovna straž
takze takto, srnca strelili.videli sme ich spoza brany ako ho vzadu deru.ked sme mu dohovarali, povedal, ze on nic nestrelil.polovna straz- minulu stredu sme ho pochovali.nova bude na schodzi zvolena.a co sa jeho tyka, davame nanho pozor, chodime do lokalit kde sa pise a tak...2 raz mu to neprejde, len ho musim v reviri chytit.a 2 vec,je to fizel, tak treba pomaly a rozumno.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.093 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 438 návštevníkov a žiadni členovia on-line