Lovecka lukostrelba

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47747 od growler
Odpoveď od growler na tému Lovecka lukostrelba
maju to aj tu,len neviem ci dovazaju aj knam www.erhart-sports.com/home_espace_chasse...id=139&catpid=19

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47765 od bosax
Odpoveď od bosax na tému Lovecka lukostrelba
A v Sr alebo Čr nie je možnosť niekde zohnať ???Poprípade vyrobiť podobné z niejakeho produktu ???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47967 od pato17
Odpoveď od pato17 na tému Lovecka lukostrelba
Pisal som do LOVU ZDAR ci sa budu venovat aj 3D a lovu lukom.
<br/>Ze vraj urcite sa budeme venovat aj tejto teme.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47971 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
No veď uvidíš ako:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47979 od pato17
Odpoveď od pato17 na tému Lovecka lukostrelba
Ja viem,ale ludi co to zaujima nieje az tak malo.A nemaly by tu ziadnu konkurenciu.
<br/>No 8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #48087 od hoyt
Odpoveď od hoyt na tému Lovecka lukostrelba
zdravím
<br/>viete mi niekto poradit kde by som si mohol dat vymenit tetivu na kladkovy luk. Alebo po akom case by sa mala menit? ja ju mam uz druhy rok vystrelil som tak asi 4000 vystrelov. dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #48096 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
Záleží na tom ako si sa oňu staral.Keď ju voskuješ pravidelne,tak by mala vydržať aj 10000.Ale musíš ju dobre poprezerať.Ale mení sa aj po intenzívnej sezone.Inak niektorý si robia tetivy sami.Nieje to až také ťažké.Môžeš skúsiť www.lukostrelba.sk

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #48156 od pato17
Odpoveď od pato17 na tému Lovecka lukostrelba
Chcem sa spytat ci je mozne kombimovat luk s inymi kladkami?
<br/>napr.novsi typ,solo a bynarne alebo inu znacku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #48167 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
no to by som neodporúčal.Lebo zaleží na viacerých faktoroch.ake ramena sú.aká je ich sila,aký majú sklon atd.Ale treba si dať poradiť od odborníka ktorý to všetko uvidí a má z tým skúsenosti.Ja napr som kedysi menil sinergi III za maxis-cam.chodilo to oveľa rýchlejšie,ale nebolo to ono.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #48180 od bowhunter
Odpoveď od bowhunter na tému Lovecka lukostrelba
Ahoj,
<br/>tak ako Ti to napísal aj elvis. K príslušným ramenám, ich sile a sklonu sú od výrobcu navrhnuté vždy tie najlepšie kadky. Samozrejme môže sa stať, že aj vírobca po čase zmení na určitom luku typ kladiek, tie nové sa však opäť vyrobili k tým ramenám. Nehovoriac o tom, že by si potreboval aj novú tetivu a káble, ale nevedel by si ich potrebnú dåžku.
<br/>Po takejto výmene by sa určite zmenila sila aj náťah, ale nie zákonite k lepšiemu, oveľa pravdepodobnejšie ako dosiahnutie požadovaného úcinku by bolo, že sa Ti luk pri výstrele rozletí.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 týždnami #48326 od maruk
Odpoveď od maruk na tému Lovecka lukostrelba
v novom zakone o pol.je umožnené lovit lukom v oborách,čo na to lukostrelecká komunita na Slovensku?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 týždnami #48335 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
A kto ťa tam pustí?:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 týždnami #48358 od medved69
Odpoveď od medved69 na tému Lovecka lukostrelba
No ak mas par tisic eur nazvys,tak je to fajn ;/:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 týždnami #48367 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
No veď to.Jeden si môže streliť volne a poľovníka z lukom treba dobre odrať.Vitajte na slovensku:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #49306 od medved69
Odpoveď od medved69 na tému Lovecka lukostrelba
Chcem sa opytat ako funguje cocka,zvacuje alebo co?mam zameriavac PSE Top Gun Nighthawk.tu cocku donho len vlozim,alebo ju tam prilepim?a este jedna otazocka,viete mi niekto povedat ako funguje tato zalezitost www.summitstands.com/catalog.aspx?catid=hotdotplus ,lebo stoho popisu mi to nieje velmi jasne.ak som spravne pochopil da sa nastavit 1-5pin?je mozne aby to aj priblizovalo?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #49414 od bowhunter
Odpoveď od bowhunter na tému Lovecka lukostrelba
Ide o zameriavač Summit Hot Dot. Pracuje na rovnakom princípe ako klasický zameriavač s pinmi, len s tým rozdielom, že nevidíš svietiace piny, ale odrazy sveteľných bodov na šikmej priesvitnej ploche. Výhodou je, že vykrýva menej z cieľa ako klasický zameriavač. Nie je to ale Red Dot, potrebuješ k nemu peep alebo nopeep. Pochopil si to správne, dajú sa tam zapnúť svietiace body v ľubovoľnej kombinácii, alebo len jeden, aby Ti ostatné neprekážali, napríklad pri love na kalisku pri známej vzdialenosti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #49423 od superslam
Odpoveď od superslam na tému Lovecka lukostrelba
Tak ako povedal bowhunter,len to trochu spresnim.mas moznost medzi vyberom jednej bodky pohyblivej a siestich pevnych.ta pohybliva jedna bodka tu netreba nastrelovat na vzdialenosti,funguje na principe preklapania do 30m.to znamena,ze pri strelbe do 30m sa ta bodka bude samostatne pohybovat zavislosti od vzdialenosti ciela bez potreby aby si ty nejakym sposobom musel odhadovat vzdialenost.ty proste pri strelbe do 30m len natiahnes vodorovne luk,tak aby si v mieridle videl ciel a bodka sa sama automaticky umiestni v potrebnej vyske v mieridle.(ked budes strielat na mensie vzdialenosti bodka bude vv hornych partiach zameriavaca,ked budes strielat od 20m do 30m bodka bude v dolnych partiach)zavislosti od toho ako budes mat nakloney luk k tercu.no a ked budes strielat na vacsie vzdialenosti ako 30m,tak len prepnes rezim na pevne body(tych 6) a tie si uz nastrielas ty podla potreby.je to velmi prakticka vecicka,videl som fotky ako stoho strielali z roznych vzdialenosti a sustrel sipov bol fantasticky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #49486 od pato17
Odpoveď od pato17 na tému Lovecka lukostrelba
Chcel by som sa spytat,ake je clo z usa na luky a prislusenstvo?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #49492 od superslam
Odpoveď od superslam na tému Lovecka lukostrelba
Kamarat,ked kupoval luk z USA pred zhruba rokom a pol,tak platil clo a DPH.vysku mu colnici vypocitali z ceny ktora bola na fakture luku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #49494 od superslam
Odpoveď od superslam na tému Lovecka lukostrelba
Chcem sa opýtať ci nieco niekto nevie o kružkoch(adapteroch)na zvysenie hmotnosti sipu?pouzivam 125gr hroty a pri tejto hmotnosti hrotu sa hmotnost sipu pohybuje okolo 360gr a ja by som potreboval hmotnost sipu aspon 400gr.tak isto aj 150gr hroty su este malo,optimum su 170gr,ale stouto hmostnostou hroty vyraba velmi malo vyrobcov. a na americkych forach som cital otom ze normalne pouzivaju 100 a125gr hroty spolu s nejakymi adaptermi(kruzkami) na zvysenie hmotnosti sipu:hmotnost tych adapterov sa pohybuje25,50gr ... Viete mi niekto povedat ako sa to vola,kde sa to montuje,kde to zozeniem a podobne informacie.dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.117 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 294 návštevníkov a žiadni členovia on-line