Lovecka lukostrelba

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50842 od Martin75
Odpoveď od Martin75 na tému Lovecka lukostrelba
no vidiš a už je to tu!to som čakal,a preto som ju ešte neobjednal ale bojim sa len toho že mi bude zavadzat ta opierka či čo to je. myslim si že s trpezlivostou nebude žiadny problem!aky si mal problem?nech viem aj ja o čom hovoriš:-omožno ked to sem napišeš tak to pomože aj niekomu inemu.je vela takych čo tu iba čitaju a chceli by sa dozvediet niečo nove! či?:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50848 od medved69
Odpoveď od medved69 na tému Lovecka lukostrelba
ak myslis tou opierkou pri pohlade z profilu ten obluk za madlom,tak ten ti urcite zavadzat nebude,je to "vyhnute" do opacnej strany ako je ruka.myslim,ze elvis narazal skor na problematiku spatu so strelbou.lebo NOVA je podla mna jeden z najjednoduchsich kladkovych lukov(konstrukcia,narocnost strelby) a KATERA je o par tried vyssie.ako pisal elvis,najlepsie by bolo vyskusat si ju aby si nedopadol tak,ze ju budes po mesiaci predavat,lebo budes zufaly zo strelby.ak nieje moznost vyskusat si ju,osobne by som volil lacnejsi luk na prechod z NOVY ako napriklad znacka REFLEX su to kopie HOYTU,len tam uz neplatis za znacku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50862 od Martin75
Odpoveď od Martin75 na tému Lovecka lukostrelba
ano myslel som presne to!a čo je spat?aj ja som rozmyšlal že si ju vyskušam ale nemam kde, lebo aj viem kto ma kateru ale ako naschval ja potrebujem LH!a nemyslim si če to s tou naročnostou strelby a zufalstvom bude až take važne ked to dokaže nejaky AMIK tak prečo nie ja?pokial viem tak američania nevinikaju zručnostou ,vytrvalostou a trpezlivostou. či?:]:-o:-o:-o a okrem toho si nemožem dovolit nejake prechody.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50864 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
NO.Vidím že budem musieť trošičku sa poodhaliť.Aj ked nerád,ale kvôli tebe to teda urobím.Strieľam už nejaký ten rôčik (15)Ale za posledných pár kokov som si kupoval viac_menej tie najlepšie luky........ALE NIKDY NIE HOYT:liar:......Strieľal som z nimi dost úspešne...Ale zrazu,Matthews Drenalin?bomba,kupujem.Streľba fantastická.Sústrel pekný.Suťažné vysledky;)No a teraz to hlavné...Pred mesiacom som doviezol presne túúúú Katerku o ktorej tady píšeme.Vyčačkal som ju,mavešal na ňú to čo tam byť má.Po nastavení zakládky,skušky cez papier,vyváženie.No proste sedelo to jak riť na šerbel.netrafil som ani dvere od stodoli:{Ale hlavný prúser bolo to že každý šíp išiel hoci kde.Žiaden,ani náznak nejakého sústrelu.Tri týždne som sa trápil,už som bol zúfali.Ale nakoniec som na to prišiel,lebo som si spomenul nato čo mi hovorili.je to veľmi dobrý luk,rýchli(330)presne pracuje,žiaden torzný skrut,aj tichý,Ale sebamenšiu chybu,čo sa týka uchopenia až po samé vypustenie,ti NEODPUSTí.Tým so ti chcel povedať že ja som strieľal,a z dobrého som presedlal na dobrý,a mal som veľké problémi.Takže treba mať pred lukostreľbou stále rešpekt.Možno ten amík vedel hned ako na to.Ja som zručný dosť a nevedel som to.P.S na ten pravopis sa vykašli.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50872 od Martin75
Odpoveď od Martin75 na tému Lovecka lukostrelba
nazdar elvis!diky za to že sa neskryvaš len za uspechy,aj ked nerad! večšina z nas teda ludi nerado hovori o neuspechoch a o problemoch,ale myslim žetoto forum je tu na to,aby sme sa o problemoch a chybach bavili a učili sa z nich či nie?mysliš si že všetky hoyty su take nekompromisne a naročne ako katera?a prečo si spominal drenalin? mysliš že je to lepšia volba?bol to jeden z adeptou ale katera je moj sen a neviem či sa ho chcem vzdat!ale skor by som chcel vediet čim si tu svoju vyčačkal a ako si si poradil s tým problemom!dufam že si to nevzdal;)ešte k tym amikom-je to len moj nazor ale možno ak začneš katerou tak je to v pohode lebo ta neovplyvnuju žiadne navyky! a pravopys?co to je ?dajake žradlo?:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50882 od bowyer
Odpoveď od bowyer na tému Lovecka lukostrelba
Nejde o to mať čo najmodernejší a najrýchlejší luk. Uvedomme si čo vedia všetci skúsení lovci lukom, najdôležitejšia je presnosť.
<br/>Potrebujete mať sústrel na 20 metrov aby sa šípy o seba opierali bokmi v terčovnici.
<br/>Strelec od Hoyta Fred Eichler sa ukazuje na videách s poslednými modelmi, ale od detstva loví holým recurvom. Teraz používa 54@31 Hoyt Dorado Na medveďa má 57 lb.
<br/>Kto viete strielať tradičným holým lukom, nie kladkostrojom?
<br/>Okrem Výra, ktorý je dobrý tradičný lukostrelec nikoho nepoznám.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50886 od Martin75
Odpoveď od Martin75 na tému Lovecka lukostrelba
nie o to naozaj neide, ale ak maš taku možnost a prostriedky tak prečo nie?niežeby som ich mal prebytok ale odkedy sa tomuto sportu venujem niečo som nasporil. samozrejme že presnost je doležitejšia ako najnovšie technologie ale prečo ist dozadu,ked možeš urobit skok vpred?k tradičným lukom len tolko že som ešte nemal možnost si tento sposob vyskušat,ale raz sa k tomu určite dostanem!aj preto som sa pytal z čoho sa daju vyrobit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50887 od Martin75
Odpoveď od Martin75 na tému Lovecka lukostrelba
kde ste všetci?8-Lto je nuda!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50904 od pato17
Odpoveď od pato17 na tému Lovecka lukostrelba
Tiez mam zaujem o vase skusenosti,nazoy a rady.
<br/>Chcem si kupit kladkovy luk(svoj prvy) strednej triedy.
<br/>Z recenzii som si vybral DIAMOND STUD,neake nazory,rady?
<br/>Na www.huntersfriend.com ponukaju komplet balik.
<br/>Zaujimalo by ma co by ste v nom pomenily a ci niekto od nych nieco kupoval?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50905 od medved69
Odpoveď od medved69 na tému Lovecka lukostrelba
Ja som chcel asi pred dvomi rokmi od nich kupit dva luky a boli stym velke komplikacie kedze SR nemali v zozname,tak sa som sa na to vykaslal.a ak sa ti aj podary si to nejak vybavit,tak sa ti predrazi o par tisic cize vo finale zistis,ze to nebola pre teba az taka fajn cena.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50908 od pato17
Odpoveď od pato17 na tému Lovecka lukostrelba
Pisal som im,vyskrtol som tulec,lovecke hroty a spustac.
<br/>Napisaly cena 640+80 postovne(dolarov) pryratam 19%DPH+3,7% clo.
<br/>Su este neake poplatky alebo prekazky? S clom som si tiez nie isty.
<br/>Nemam s tym skusenosti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50909 od bowyer
Odpoveď od bowyer na tému Lovecka lukostrelba
Skúšali ste www.strielanie.sk ? Je to v obci Viničné.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50910 od bowhunter
Odpoveď od bowhunter na tému Lovecka lukostrelba
Skúste aj www.pannonijasz.com, je to maďarská stránka dostupná aj v slovenčine, ceny v €, na mail odpovedia v slovenčine, aj poštovné je slovenské, lebo posielajú našou poštou. Majú celkom dobrý výber, a rozumné ceny.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50912 od Martin75
Odpoveď od Martin75 na tému Lovecka lukostrelba
nazdar všetci!pato to ešte od maja si sa neodhodlal ku kupe luku?ak chceš ešte jednu možnost tak zavolaj p.čeljuskovi do košic/lukostrelba sk/bol som za nim pred časom a aj ked na stranke tych lukov vela nema, tak ten diamond stud ti može objednat.tak isto aj doplnky!len musiš vediet čo asi chceš,ale lepšie by bolo sa snim stretnut osobne.poradi ti skusenosti ma dost jeden čas trenoval reprezentaciu slovenska a bol aj pri založeni lukostreleckeho zvázuporovnaval som jeho ceny a všetkych stranok čo poznam/čechy slovensko aj tu madarsku/ma to najlacnejšie

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50913 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
Zaleží na tom čo chceš.Ja väčšinou kupujem z Prahy a z Madarska(to je ten pannonijasz)A som spoko8-L.Kdežto z Košíc mi neprišlo vždy čo som chcel.Raz to bola farba čohosi,Raz veľkosť,niekedy počet.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50915 od Martin75
Odpoveď od Martin75 na tému Lovecka lukostrelba
no neviem ja to mam blizko tak tam chodim osobne.ale užsom počul že niekomu poslal šipy v plnej dlžke a potom mal problem skratit ich

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50916 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
to. bowyer.Na margo www strieľanie:je na počudovanie že si niekto urobí int. obchod,našúpe tam ceny8o a čaká.Mysliac si že nikto iný int.obchod nemá.No uznaj šíp ligtspeed za 311sk.alebo 21litrov za luk Reflex???:]Chlapi sa mi spamätajte.Reflex je podskupina Firmi Hoyt a tam sa predáva drahšie ako Hoyt!!!!8oTreba len pekne poprezerať aj predajcov vonku.Dať si tú námahu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50917 od bowyer
Odpoveď od bowyer na tému Lovecka lukostrelba
Nazdar elvis,
<br/>ja tam nenakupujem iba som na nete pohľadal a našiel som u nás iba toto a Čeliusku.
<br/>V zahraničí sú určite lepšie ceny.
<br/>Osobne by som nakupoval v Maďarsku alebo Rakúsku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50918 od pato17
Odpoveď od pato17 na tému Lovecka lukostrelba
Este nie zatial citam,porovnavam a setrim:].
<br/>Je neaky dvovod neobiednat si priamo,preco cez niekoho?
<br/>Ten balik mi vychadza rovnako ako samotny luk zo stranok co som nasiel tu v sirsom okoli.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50919 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
Skrátka našetry vatu,a hibaj do polska alebo do PRAHY.alebo www.bowsports.com

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.116 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 240 návštevníkov a žiadni členovia on-line