Lovecka lukostrelba

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #51192 od bowhunter
Odpoveď od bowhunter na tému Lovecka lukostrelba
Okrem toho by ma veľmi zaujímalo či ide o šíp z luku alebo kuše, ďalej výrobca a typ šípu a hrotu, lebo sa mi vidí veľmi nepravdepodobné aby niekto nechal ležať pomerne drahý šíp s ešte drahším loveckým hrotom len tak pri krmelci. Nech sa nikto neurazí, ale mne to pripadá skôr ako provokácia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #51193 od bowyer
Odpoveď od bowyer na tému Lovecka lukostrelba
Hrot vyrobený v USA, predaný v Maďarsku majiteľa asi neprezradí.
<br/>Otlačky ak niesú v databáze tiež nie.
<br/>Inak by som mu želal aby ho chytili lebo keď nemôžem ja nech nikto.
<br/>Ja by som šíp v lese hypoteticky nenechal aj keby som ho hľadal pol dňa.
<br/>Podstatné mená mužského rodu majú konvovku V, väčšina Slovákou to nevie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #51194 od arron3
Odpoveď od arron3 na tému Lovecka lukostrelba
No co Bowhunter kedy si ideme do obory zaloviť? ako sa ti zdaju ceny co som ti poslal?8-L8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #51195 od bowhunter
Odpoveď od bowhunter na tému Lovecka lukostrelba
Ešte mi nič neprišlo, ale na post.sk je rekonštrukcia stránky, tak sa to asi trocha zdržalo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #51197 od arron3
Odpoveď od arron3 na tému Lovecka lukostrelba
Dobre tak potom daj vediet8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #51198 od bowhunter
Odpoveď od bowhunter na tému Lovecka lukostrelba
Kam si mi to poslal, na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. ? Lebo to ešte stále nedošlo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #51199 od arron3
Odpoveď od arron3 na tému Lovecka lukostrelba
no na ten mail co mam na teba som to poslal

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #51200 od bowhunter
Odpoveď od bowhunter na tému Lovecka lukostrelba
Nevadí, určite to príde, ale tento rok sa už asi k Vám nedostanem, máme toho dosť aj v práci, a soboty - nedele zaberú poľovačky. Skús to prípadne poslať ešte raz na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Ďakujem!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #51203 od arron3
Odpoveď od arron3 na tému Lovecka lukostrelba
Toho roku uz asi nie, ale januar je volny tak dufam ze sa dohodneme.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #51209 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
a až na tom šípe zistia DNA(resp. stopy krvy) zvery alebo nebodaj ľudskú,tak až potom ide o trestný čin.Inak mne sa pred tromi rokmi na súťaži 3d stalo že som vytratil s ťulca šíp a nebolo možné ho nájsť.tento rok mi ho kamoš tam našiel.je to trestné?Apropo:ten kamoš je policajt.Tuto okolo našho mesta si sem tam chodím-e streliť do terénu a stane sa,aj keď málo že tam niekde zostane.Čo teraz?A videl som už hocičo,ale čiarový kod na šípe a hrote:liar:Tak ma napadá;či to tam on nenašiel ešte zabalené od výrobcu.:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #51210 od medved69
Odpoveď od medved69 na tému Lovecka lukostrelba
:] cudujem sa,ze Vas stym policajti neposlali do zadku.robit take halo koli jednemu sipu najdenom v lese.aj keby ste dotycneho vyfotilo ako beha s lukom po lese,tak mu mozte fukat kockovy cukor do zadku ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #51212 od Martin75
Odpoveď od Martin75 na tému Lovecka lukostrelba
no ja myslim že nemaš až tak celkom pravdu!ak by mal pri sebe šipy s loveckym hrotom tak by to bolo riešene ako pytliactvo,presne ako keby ho chytili s gulou a na nej tlmič!a je jedno či by si bol polovnik alebo nie!lenže keby ta stretol kamarat /tiež polovnik/tak by sa to ututlalo alebo by z toho nebolo až také halo,ako pytliak s lukom! to by mu nikto neodpustil! ani ja! a pritom by som mal vetši zaujem na tom aby sa to nikto nedozvedel, ako nejaky odporca lovu lukom!nemyslíš?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #51222 od pato17
Odpoveď od pato17 na tému Lovecka lukostrelba
Caute chcem sa len uistit.
<br/>Pri zmene sily luku 40-50 na 60-70 staci dokupit len silnejsie ramena?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #51224 od miros
Odpoveď od miros na tému Lovecka lukostrelba
Bovhunter nemam dovod provokovat je to fakt pokusim sa sem dat foto sipu ties som cumel ze tam take nieco lezalo podla mna ide o kusu ale kedze moje prak. skus. su nulove tak je to len moj odhad particka co tam poluje uz nieco pospekuluje a dopredu toho fesaka lutujem ak ho dostanu asi pred mesiacom nasli srnca prestreleneho a zrejme nedohladaneho a len sme spekulovali co to bolo zac kedze na strelnu ranu to nepasovalo ale momentalne je jasne o co ide ako som to na nete pozeral a spravne snad poch. na hrote sa po zasahu neako otvoria tie rezne casti tak neako to funguje ? lebo hrot bol jak dazdnik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #51225 od miros
Odpoveď od miros na tému Lovecka lukostrelba
elvis kod je len na sipe hrot nema ani kod ani cislo neboj nemam zaujem vrtat a to miesto kde sa nasiel na cvicenie urcite nikto nepouziva mam dojem ze to len skusa na ostro blbe bude ak to len niekto zobral na neakej sutazi a len tam podhodil ale ten srnec co sa nasiel posiel na taketo nieco ale dokaz nie je ale strelna rana z gulovej zbrane to nebola

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #51226 od miros
Odpoveď od miros na tému Lovecka lukostrelba
medved69 no cuduj sa kolko chces ale do zadku nesli ono polisi mom funguju troska inac a za kazdu objasnenu vec su prasule na vlastnom ucte
<br/>a nehnevaj sa ale ak ja stretnem u mna v pol. rev. niekoho s lukom alebo kusou a este k tomu bude na sipe lovecky hrot kockovy cukor mu urcite do prdele fukat nebudem ale on sa nedofuka nez dojdu polisi

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #51227 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
modelova situácia:pôjde po lese človek z kušov alebo lukom a ty ho stretneš.Je povinný ti ukázať aké má hroty?Ide človek z aj keď poľovník z flintov a stretne niekoho z kušou alebo lukom.Si povinný na výzvu mu ukázať flintu a náboje?Kto je teraz pytliak?Kto a na koho bude volať policajtov?:liar:Inak mi sme našli v lese srnca z ustrelenou nohou od stehna.a hned bolo jasné že to nebol šíp.Dva dni pred tým tam boli dvaja poľovnícia zazneli nejaké výstreli.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #51228 od medved69
Odpoveď od medved69 na tému Lovecka lukostrelba
no len otazne je ci by ti dotycny ukazal tie sipy a ci by vobec cakal na policajtov,lebo pokial niesi les.straz nemozes mu nic a ak by si sa snazil o prehliadnutie sipov alebo jeho zadrzanie proti jeho voli,tak by privolany policajti zbalili aj teba.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #51229 od miros
Odpoveď od miros na tému Lovecka lukostrelba
pani medved69 elvis nebudem vas tu o niecom presviecat ale viem ako taketo stretnutie u mna dopadne a kto bude v prave ja som najomca a zaroven je pol. spolocnost vet. vlas. pozemkou kde ma aj pol. pravo takze tu moc toho nie je co na spekulovanie

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #51230 od bowhunter
Odpoveď od bowhunter na tému Lovecka lukostrelba
Miros, prepáč, s tou provokáciou som nemal na mysli Teba, ale nejakého zarytého odporcu lovu lukom, a o snahu pohodeným šípom uškodiť vývoju lovu lukom na Slovensku. Samozrejme ak sa našiel aj strelený kus tak je to úplne iné. To či ide o šíp z kuse alebo luku sa dá ľahko zistiť podľa dľžky, a podľa končíku. (to je ten umelohmotný koniec šípu pri pierkach). Šíp z kuše je kratší 40 - 50 cm, a končík je plochý. Podľa toho ako si opísal ten lovecký hrot, tak ide o mechanický lovecký hrot, možno NAP Shockwave.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.225 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 253 návštevníkov a žiadni členovia on-line