Lovecka lukostrelba

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25032 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
Edison,Edison Ty asi niesi v obraze.Povezd alebo ty radšej napíš kde si sa ty na tomto fóre dočítal že lukostrelci chcú porušovať zákon?Že niesme schopný si urobiť "zbrojáký"?A ako ty vieš že ho nemám ja a aj ostatný?Už raz som sa ťa spýtal či si Boh. Ty skrátka vyhlásiš,že NIE NIE NIE.Tak ako zo škôlky mi pripadá toto.My sme idioti?Dá sa usúdiť z tvojich(chvalabohu)pár príspevkov, čo si zač.Ak sa chováš a argumentuješ takto isto aj v bežnom živote,zamyslel si sa niekedy čo si o tebe myslí tvoje okolie,doma,príbuzný,kamaráti,kolegovia v práci? :x:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25040 od bowyer
Odpoveď od bowyer na tému Lovecka lukostrelba
Mne ich slúbil presne pred rokom.;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25045 od bowhunter
Odpoveď od bowhunter na tému Lovecka lukostrelba
Myslíš si že si objavil žiarovku, ale bohužiaľ sa mýliš!
<br/> 1. Nechceme porušovať zákon, ale uzákoniť lov lukom.
<br/> 2. Viacerí z nás majú zbrojáky, a sme aj poľovníci.
<br/> 3. Nikto z nás nechce poľovať lukami, ale lukmi.
<br/> 4. To čo tvrdíš Ty, tvrdili pred pár rokmi aj v iných krajinách Európi, a tam sa už
<br/> lukmi poľuju.
<br/> Len deti a idioti to nepochopia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25046 od bowhunter
Odpoveď od bowhunter na tému Lovecka lukostrelba
Ahoj agmiky.Mne nesľúbil, len som mal o ne záujem, ale už som zohnal od iného.
<br/>Tie Ti vďačne pošlem, ak chceš, daj na seba kontakt.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25048 od agmiky
Odpoveď od agmiky na tému Lovecka lukostrelba
ahoj bowhunter, posli mi tvoj email na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., a ja ti napisemadresu. a mozem hned preposlat 2 videa co mam ja

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25049 od janicok

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25053 od Vyr
Odpoveď od Vyr na tému Lovecka lukostrelba
Skutočne „zaujímavý“ článok plný „faktov“.....typujem že počet upytľačených zvierat s lukom alebo kušou by mohol byť k počtu zvierat upytľačených strelnou zbraňou tak v pomere 1: 100 ....možno zaznamenali 100% nárast ...tak že už je možno pomer dokonca 2: 100 :D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25055 od janicok
Odpoveď od janicok na tému Lovecka lukostrelba
Typuj dalej len ony tam maju problem a nie len v CR8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25057 od Vyr
Odpoveď od Vyr na tému Lovecka lukostrelba
Prajem poľovníkom všetkých krajín ale hlavne na Slovensku a v Čechách aby ich najväčší problém pytliactva bolo pytľačenie lukom a kušou8-L
<br/>.... problém pytľačenia lukom a kušou je aktuálny a vážny rovnako ako potreba ochrany medveďa na Slovensku :D:D:D
<br/>
<br/>P.S. : Viac ako 60% zdokumentovaných prípadov pytľačenia bolo na vrub poľovníkov alebo bývalých poľovníkov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25064 od janicok
Odpoveď od janicok na tému Lovecka lukostrelba
Tu som nepisal ze len toto je problem ale musel som reagovat na tie keci ze s kusou sa neda pytliacit , porusovat zakon s lukom a neda sa preniest tajne do rev a td.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25065 od bosax
Odpoveď od bosax na tému Lovecka lukostrelba
Toto je presne pravda .Akurat som bol vencit psa cas 22:33 .z lesov rachot .Co sa asi deje .Pan sused podnikatel-tiezpolovnik coze robi .asi v lese striela do vzduchu zeby? Taky sprosty niesom .jedna sa o to ze poniektory polovnici budu stale proti Kontaktnemu lovu (lov kusou a lukom ). Ale hlavne ze si chodia pypliacit popod barak prleti jeep a sup do lesa v noci .Ved chudak pytliak co asi tou kusou napacha skody oproti takmto zverom polovnikom a potom este poniektory maju tu drzost tvrdit nieco o niejakom sposobe alebo humannom usmrteni zvery? Ved iba somar tvrdi nepotvrdene tak naco niejkto v tomto fore kritizuje takyto lov ked ani nevie co to je a o com to je.Vo vyspelejsich krajinach to dobre vedia lebo takyto polovnici su pani polovnici a nie hanibaly ako ozraty polovnik ktory brokovnicou nevie trafit ani nakladak.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25067 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Lovecka lukostrelba
...len na moj uzaver: rad by som stretol hocikoho-pytliaka alebo polovnika ktory je schopny strelit presne s lukom za uplnej tmy a na hociakej vzdialenosti-ci uz bez alebo pouzitim lampasa! Ak sa medzi vami nejaky individual s tymito kvalitami najde-klobuk dolu! Uz mam nieco lukom odstrielane ale to nedokazem!
<br/>
<br/> Luk na pytlacenie?;to by musel byt poriadny chmulo!!!!! Ma to jednoduchsie s malorazkou! Tak neviem o com sa dohadujete!;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25069 od Vyr
Odpoveď od Vyr na tému Lovecka lukostrelba
janicok: myslím že každý priemerne inteligentný človek vie že ak sa s niečím dá poľovať (Kuša, luk) tak sa s tým dá aj pytliačiť. To čo tu chceli ľudia naznačiť bolo že je to zbraň NEVHODNÁ - NIE NEPOUŽITEĽNÁ - na pytliačenie. O tom že luk a kuša je na pytliačenie nevhodná zbraň svedčí skutočnosť že zdokumentovaných prípadov použitia týchto zbraní je ako šafránu. Sú to skôr výnimky potvrdzujúce pravidlo a to aj napriek tomu že sú voľne dostupné bez potreby držby zbrojného preukazu a každý sa s nimi môže voľne pohybovať.
<br/>Ten slabomyseľný článok v tomto smere nepriniesol nič nové okrem konštatovania že v lese stretli človeka s kušou a preto že to zákon neumožňuje tak ho neodzbrojili.....
<br/>Skôr stojí za povšimnutie to že sa v závere článku píše:
<br/>Nelegálne však lovia aj niektorí poľovníci. Vyplynulo to z nedávnej anonymnej ankety poľovníkov zo severných Čiech. Šesť percent z nich napríklad zastrelilo chráneného rysa, tretina pozná niekoho, kto ho ulovil.
<br/>....to je realita poľovníctva.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25070 od Vyr
Odpoveď od Vyr na tému Lovecka lukostrelba
štefan 49: zlaté slová....zlaté slová:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25071 od bowyer
Odpoveď od bowyer na tému Lovecka lukostrelba
jo jo, poľovník-pytliak je v lese menej nápadný ako pytliak s kušou :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25077 od bosax
Odpoveď od bosax na tému Lovecka lukostrelba
Veď ide o to práve .jednoducho kuša a luk nie je postrach poľovníkov a ani obľubena zbraň pytliakov.takýto pytliak je potom Vážený pytliak.ešte som sa tu dočítal a zarazilo ma že niekto hádže do jedneho vreca ľudí ktorý su za lovenie kušou a pytliakov. Rozumný pytliak ktorý lový náročne ako je lov kušou by asi ťažko nechal svoju korisť nedohľadnutú alebo by zobral iba trofej .takýto pytliak si Váži svoj úlovok a prevažne zo štatistík či už u nás alebo v zahraničí pachajú najmenšie škody je to ozaj asi len 1 %.Viac je usmrtenej zvery autami .Takže je zbytočne sa zaoberať temou pytliak-kušou.Pytliakov treba hľadať medzi radmi poľovníkov tam je ich okolo 60 % .A to je už na zváženie .Ja osobne som zástancom uzakonenie lovu kušou a lukom .Samozrejme ako v druhých krajinách podľa určených kritérií.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25078 od agmiky
Odpoveď od agmiky na tému Lovecka lukostrelba
mimochodom 10.11. v zlatnej pri ostrove ( pri komárne) bude lukostrelecká sutaz 3D. rano o deviatej je zapis, pridte vsetci, ja osobne budem tam.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25082 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
No tak strieľať lukom alebo kušou za jazdy zo štvorkolky:]Ďalši článok tam je o pytliakoch ktorý boli obvinený z pytliactva ale nie z nedovoleného ozbrojovania.Asi tak prečo?No preto lebo zbraň môžu mať.A kto môže mať v lese zbraň?To tam už hovorcovia akosi pozabudli dopísať.Aj ten pekný ilustračný obrázok.Nikde tam nevidno kušu a ani luk.Tak keď už chcú na niekoho kydať,tak nech je to aspoň trochu na úrovni!!!Lukom zo štvorkoľky.No tak v tom Česku sú akčný ako hovädo.Ešťeže u nás nemajú takú bujnú fantáziu:](zatial)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25087 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
Pán Štefan,pozeral som do fotoarchívu na vaše fotéčky z poľovačiek.Moc pjekné.Hlavne tie na ktorých boli úlovky lukom.Prosím vás A ako sa na vás pozerali tamojší?Ako na poľovníka z lukom ,alebo ako na pytliaka z lukom.Vy,máte skúsenosti a od vás argumentácia by bola najobjektývnejšia.Čo na to vaši kamaráti poľovníci ktorý nikdy nemali tú česť poľovať z lukom?Ako na to reagovali,keď ste im ukázal tieto zábery.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25088 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Lovecka lukostrelba
Bohuzial niektory mi to neuverili ci neuznali, niektory, tak ako je to tuna sa srali do zakonov a tradicii a vo vseobecnosti som sa citil ze si ma brali za nezodpovedneho vola!:D Takze viem ako ti co sa tuna snazia lukostrelbu vykristalizovat citia! Smutna vec, niekedy nezodpovedna avsak taky je zivot!:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.115 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 221 návštevníkov a žiadni členovia on-line