Lovecka lukostrelba

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25246 od bowyer
Odpoveď od bowyer na tému Lovecka lukostrelba
Poznám len lukostrelecké forum na www.lukostrelec.cz
<br/>Je to skôr o tradičnej lukostreľbe.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25258 od bosax
Odpoveď od bosax na tému Lovecka lukostrelba
Mam asi aj toto dvd .Stiahol som z netu tony dvd lovom kusou,lukom ,ostepom a kadecim moznym.Ale aj tak dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25276 od papo
Odpoveď od papo na tému Lovecka lukostrelba
ja už som asi na to prišiel, prečo si rád.....ono nie je lukostrelecké forum......už mi svitlo:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25310 od bowhunter
Odpoveď od bowhunter na tému Lovecka lukostrelba
Nehľadal si dobre, ak nemáš čo robiť, len hľadaj ďalej!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25321 od bowhunter1
Odpoveď od bowhunter1 na tému Lovecka lukostrelba
Tak priatelia &quot;bowhunteri&quot;. mame noveho prezidenta PZ a dufam, ze bude nakloneny lovu lukom a posnazi sa presadzovat tento rovnocenny sposob lovu. Neviem ci viete , ale v europe sa vyvijazu znacne aktivity tymto smerom , treba citat a hladat: www.europeanbowhunting.org/. Je par civilizovanych europskych krajin , kde je tento sposob lovu uplne legalny za predpokladu dodrziavania pravidiel- co ostatne plati aj pre "puskarov" Osobne mam vela priatelov z radov polovnikov, ktori boli, su, a budu zvedavi ako by som dokazal ulovit zviera. Mam jednu story z posledneho obdobia, ked sme si spolu na strelnici zastrielali na 30 metrov do 10-korunacky. Gula vs sip. Hmmm-- ale to je vlastne o strelcovi a nie o zbrani. Inak, dopadlo to z 2 pokusov 1:1.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25343 od agmiky
Odpoveď od agmiky na tému Lovecka lukostrelba
Aký zameriavac si mal?? CU ci HUnter?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25344 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
Tak priatelia &quot;bowhunteri&quot;. mame noveho prezidenta PZ a dufam, ze bude nakloneny lovu lukom a posnazi sa presadzovat tento rovnocenny sposob lovu.Presne túto vetu vyslovil pred dávnym časom jeden človek(ktorý prispieva aj do tohto fora)Vtedy nastupoval do funkcie Pán Lipka.Dúfam a verím,aj keď možno stále naivne že sa niečo zmení k lepšiemu.:liar:Šááák aj mi sme civilizovatý!:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25351 od edison
Odpoveď od edison na tému Lovecka lukostrelba
Poznám sa s ním osobne a poznám aj jeho názor na túto vec.
<br/>Môžem ti povedať, že s lukami určite poľovať nebudete.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25357 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
Edison ty nám môžeš skočiť na chrbát.My už dávno lukmi poľujeme.A že nie na Slovensku,tak za to vďačíme tebe a takým ako si ty.V tejto téme sa snažíme o slušnosť a argumentáciu a žiadny dobytok nám nepokazí chuť k tejto problematike sa vracať zas a znova.Ak týmto si chcel urobiť reklamu sebe a novému prezidentovi,tak na jeho mieste by som ťa kamarátsky kopol do zadku.To že si v anonimite berieš niekoho do zobáka,(myslím meno nového prezidenta SPZ) je chrapúňstvo naj.kalibru.Nenapadlo ťa že to isté môžem napísať aj ja,ale s tým že poznám jeho názor,že je pre poľovnícku lukostreľbu naklonený.P.S.Načo sem lezieš,keď o tom hovno vieš.Moje meno nenajdeš nikde na tejto stránke v diskusiji ktorá je pre mňa španielska dedina.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25361 od papo
Odpoveď od papo na tému Lovecka lukostrelba
získavam dojem, že nie som na poľovných stránkach. Pozri si hore na monitore ten veľký zelený nápis. Nenapadá ťa, že tu len dráždite množstvo poľovníkov, ktorí sa sem nechodia hecovať, ale niečomu sa o poľovaní aj dozvedieť? neuvedomuješ si, ako bezohľadne zneužívate poľovnícke stránky? a ešte sa jeduješ, keď už niekto nevydrží a vykypí! Kto z poľovníkov má záujem, tak už vie, kde hľadať náležité stránky. Montujú sa vám tam snáď poľovníci?
<br/>zaujíma ťa poľovanie? tak poľuj! všetko má svoje pravidlá, aj poľovanie, a lukom je to pre nás mimo zákon! alebo tu porobíme témy na lov oštepom, gumipuškou, laserovým lúčom, protitankovou strelou? - všetkým sa dá poľovať! choďte si svojou cestou, legalizujte si to, a až budete legálni poľovníci s lukom, budeme sa o tom baviť.
<br/>zatiaľ prosím, rešpektuje nás a naše záujmy. ďakujem za pochopenie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25363 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Lovecka lukostrelba
Elvis, svojim posledným príspevkom si jednoznačne ukázal kam až siaha tvoja (ne)schopnosť vecne diskutovať, a musím konštatovať, že úroveň tvojho prejavu je na dosť nízkej úrovni.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25364 od edison
Odpoveď od edison na tému Lovecka lukostrelba
Presne tak elvis. Používaš zbytočne veľmi silné slová na to aby si obhájil protizákonnú vec. Prečo stále chceš porušovať zákon? Poľovanie lukom je zakázaný spôsob lovu. Som zato aby si si našiel skutočne svoje fórum o lukostreľbe a zbytočne si si tu neliečil svoje komplexy. Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25366 od hoyt
Odpoveď od hoyt na tému Lovecka lukostrelba
Veľmi zaujímavé názory. Papo nemyslíš že aj poľovníci ktorý aktívne poľuju už niekoľko rokov majú záujem o poľovanie lukom. Nemala by táto diskusia spadnúť do tej podoby že lukostrelci vynadajú poľovníkom a poľovníci lukostrelcom. Ak sa budú všetky fóra uberať týmto smerom tak tu nemá zmysel prispievať. Nastolila sa tu otázka lovu lukom a k tomu sa vyjadrujú všetci ktorý chcú na to reagovať tak rešpektujme názory všetkých, a na neuberajme sa k nadávkam a vulgarizmom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25368 od Vyr
Odpoveď od Vyr na tému Lovecka lukostrelba
papo: toto je zatiaľ verejná stránka do ktorej môže prispievať ktokoľvek ak mu to náhodou nezatrhne admin.
<br/>K Tvojej vete:„choďte si svojou cestou, legalizujte si to, a až budete legálni poľovníci s lukom, budeme sa o tom baviť.“ Nikto Ťa nenúti aby si sa tu s niekým bavil a preto podľa možnosti ani nikoho nevykazuj s tejto stránky, lebo to nie si Ty kto má na to právo.
<br/>Možno je to ťažko pochopiteľné ale existujú dokonca aj poľovníci, ktorí majú záujem diskutovať na tému Lovecká lukostreľba. AK ČAKÁŠ POCHOPENIE TAK NAJPRV SÁM NEJAKÉ V SEBE NÁJDI. Dovolím si to zakončiť Tvojimi slovami „ rešpektuje nás a naše záujmy. ďakujem za pochopenie“.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25371 od Vyr
Odpoveď od Vyr na tému Lovecka lukostrelba
edison: silnými slovami -presnejšie primitivizmom (21. Októbra 2007., 22:37) si sa v tejto téme v prvom rade uviedol Ty sám - ak si zabudol. Zvláštne že od iných Ti podobný prístup nevyhovuje.
<br/>Dovolím si Ťa na záver vo veľmi mierne zmenenej forme odcitovať &quot;Som zato aby si si našiel skutočne svoje fórum a zbytočne si si tu neliečil svoje komplexy. Ďakujem&quot;
<br/>(Svoje námietky na to že tu existuje téma Lovecka lukostreľba môžte adresovať adminovi so žiadosťou o jej vymazanie.)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25372 od papo
Odpoveď od papo na tému Lovecka lukostrelba
priateľu, ak ti tak môžem povedať, noch einmal: lukosteľba je zakázaný spôsob poľovania, a toto je naozaj poľovnícka stránka. nevykazujem, ide skôr o pochopenie, ale to u lovcov lukom to asi nefunguje. tak sa bavme o lukostreľbe na lukostreleckých stránkach, kde vidíš problém? a že vám to admin nezatrhne? spolieha sa na slušnosť prítomných. naozaj mám v sebe hľadať toleranciu a pochopenie? ja ju mám, na lukostrelecké stránky nechodím, jednoducho neviem, čo by som tam robil. alebo založil tému --skúsenosti s W 308? šírte svoju myšlienku, nie som proti, ale nie s bezohľadnosťou. A je vám predsa všetkým jasné, že tu len vyvolávate emócie. a ver mi, že si takýmto činom len ľudí popudíte, a nie získate.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25373 od hoyt
Odpoveď od hoyt na tému Lovecka lukostrelba
papo nikto nenúti ľudí aby si čítali naše reakcie tak ako ja si nečítam určité fóra lebo ma proste nazaujíma ích obsah alebo nerozumiem problematike ktorej sa venujú. takže to je toleranica že ím tam nevypisujem a nezhadzujem ích názor.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25374 od Vyr
Odpoveď od Vyr na tému Lovecka lukostrelba
Papo: je pre mňa ťažko pochopiteľné že nerobíš poriadok o pár riadkov nižšie v téme „Tlmiče hluku na poľovných zbraniach“....a aby sme to naozaj ukončili. Moderuje to tu admin -ak máš výhrady -plačeš na nesprávnom hrobe.
<br/>Poľovanie lukom patrilo, patrí a bude patriť k poľovníctvu na svete -ak nikomu nevadia lukostrelci v Antole -dokonca ich tam každoročne pozývajú, tak neviem prečo by niekomu mali vadiť vo virtuálnom priestore.
<br/>
<br/>KAŽDÝ TU VIE ŽE POĽOVANIE LUKOM JE U NÁS ZAKÁZANÉ ....ale nikto nevie prečo:D:D:D
<br/>
<br/>To že nechodíš na lukostrelecké stránky je celkom Tvoja osobná vec rovnako ako je moja osobná vec čo sem napíšem. Myslím že pochopenie nefunguje hlavne u Teba keď sa nezmôžeš ani na to aby si si nevšímal tému, ktorá Ťa vlastne vôbec nezaujíma. Si celkom ako z toho vtipu:
<br/>pani sťažovala na chlapa čo vraj každý deň cvičil holý pred jej oknom. Keď chlapa predvolali na políciu tak povedal že predsa tá pani do jeho okna vidieť nemôže a ona na to: Akože nie? Skúste u mňa vyliezť na skriňu.:]
<br/>Ak chceš nájsť u ľudí toleranciu v prvom rade ju hľadaj v sebe....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25375 od edison
Odpoveď od edison na tému Lovecka lukostrelba
Viete páni lukostrelci, ono je toto čo chcete, začarovaný kruh. Takto by sa vytvoril precedens. Tak ako vy chcete poľovať lukom, tak sa nájde skupinka ľudí čo bude chcieť poľovať napr. s mečom, alebo s kušou, alebo s kyjakom, alebo s bolasom, alebo loviť zver do želiez, klepcov a čo ja viem ešte akými primitívnymi metódami. Argumenty si tak ako aj vy, určite nájdu. Pochopte že toto by reálne hrozilo. Len preto že skupinka ľudí chce niečo čo už je dávno prekonané (lov lukom) tak predsa nebudeme preto meniť zákony. Toľko môj názor. A odpustite si silné slová prosím.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25376 od hoyt
Odpoveď od hoyt na tému Lovecka lukostrelba
edison
<br/>hádam nechceš porovnávať lov lukom s lovom mečom kópiou atď čo si vymenoval. Veď to nie je porovnateľné silou, ranivosťou dostrelom, účinosťou no proste s ničím. a začarovaný kruh tu lukostrelci nechcú mi sa snažíme o tom diskutovať ako normálni inteligentí ludia, začarovaný kruh tu vytvára niekto iný. a proprosím začnime diskutovať o niečom prínosnejšom.
<br/>PS: skus sa najskôr pozrieť na neodškriepitešné fakty o sile luku atď, tá námaha ťa nič nebude stáť a dozvieš sa aj niečo nové.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.110 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 459 návštevníkov a žiadni členovia on-line