Kušostreľba.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56754 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Kušostreľba.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56761 od medved69
Odpoveď od medved69 na tému Kušostreľba.
geronimo1 emailov mozes mat kolko chces,otom tu nikto nic nepisal.ale to je u teba tradicne - ja o koze a ty voze.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56776 od spitamen
Odpoveď od spitamen na tému Kušostreľba.
nevie niekto mail na bosaxa?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56785 od spitamen
Odpoveď od spitamen na tému Kušostreľba.
chcem sa opytat jednu vec,ma niekto skusenosti s kusami excalibur od p.Cermana?pretoze od neho kupujem exomaxa..na jednom ceskom fore (Gun shop)som nasiel prispevok ze tie kuse excalibur co predava su vraj cinskeho povodu..co si mam o tom vsetkom mysliet?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56787 od bowhunter
Odpoveď od bowhunter na tému Kušostreľba.
Ešte som nepočul, že by čínania vyrábali aj Excalibur, ale nič nie je nemožné, len je to nepravdepodobné. Neviem však prečo chceš Exomax kupovať v čechách, keď v pannone ho kúpiš len o 10€ drahšie. Z čiech zaplatíš len za poštovné a prevod na účet viac ako 10€. Samozrejme je to tvoja vec, a tvoje eurá, takže kúp kde uznáš za vhodné.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56790 od bowhunter
Odpoveď od bowhunter na tému Kušostreľba.
Pozrel som si tú stránku kde to chceš objednať, a niektoré výrobky sú tam naozaj pochybného pôvodu, napr. kladkový luk s názvom Compond bow, alebo carbonové šípy, všetko bez udania výrobcu a parametrov:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56793 od spitamen
Odpoveď od spitamen na tému Kušostreľba.
ked som s nim mailoval,tak mi pisal,ze excaliburky su z kanady a ze je na nich dva roky zaruka...,tak neviem...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56794 od bushidoTN
Odpoveď od bushidoTN na tému Kušostreľba.
spitamen skús si to fórum prečítať ešte aspoň raz a uvidíš, že čína tam bola spomínaná s inou kušou.išlo o kópiu excaliburu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56795 od pato17
Odpoveď od pato17 na tému Kušostreľba.
Ja som na tu stranku natrafil uz davnejsie a nekupil by som tam nic.
<br/>Pre tie iste dovody ako pise bowhunter.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56798 od spitamen
Odpoveď od spitamen na tému Kušostreľba.
pravdepodobne som diskutujucich zle pochopil,ved keby sa asi predavali pod znackou excalibur a excalibur by to nebol,ale nejaky smejd prezentujuci sa pod znackou excalibur,tak by to bol predsa trestny cin,charakterizovany ako podvod nie?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56805 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Kušostreľba.
preboha a to ti kto povedal?nehambi sa a neboj sa a pekne to sem napiš.Asi nebudeme daleko od toho že to tam dal volááááky chytrák ktorý predáva absolútný originál excalibur a moc mu to nejde.:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56807 od spitamen
Odpoveď od spitamen na tému Kušostreľba.
ja som to asi vsetko zle pochopil,uz ma nato upozornil Bushidotn,ja kupujem svoju v zivote prvu kusu,takze som len uuplny zaciatocnik..a veciam ktorym nechapem dodava koniec uz asi len moja fantazia...bavili sa tam o kusiach a o p.Cermanovi,vraj sa tiez nedistancuje od cinskych vyrobcov,aj ked jeho domenov su kuse excalibur, ako priklad tam bol uvedeny myslim Stinger 330,hovorili o tom ze cinani namiesto aby sa pokusili o nejaky vlastny vytvor,tak radsej okopiruju excalibur...precital som cele toto nase forum a zaujal ma pripad so Samickami,ze ako su robene v cine.tak som sa nejako zlakol ci to nebude pripad podobny aj s tymito excaliburami,chcel som kupit od p.Cermana a to s tou Cinou ma zarazilo,hned som si pomyslel ze kupis kusu a myslis si ze mas bohvie co a po nejakom case sa dozvies ze mas brak..tak mi medzitym prisli na um aj tie cinske Pumy,Adidasy a pod.clovek ked v nich chodi tak moze byt rad ze dosiel domov s celymy a ze mu v meste ci v MHD neodpadne podosva..8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56810 od spitamen
Odpoveď od spitamen na tému Kušostreľba.
docital som sa ze pri strelbe zo silneho exomaxu sa rychle nici stredova omotavka tetivy v mieste kde ju drzi mechanizmus..ako si v takomto probleme poradit?aby som nemusel po nejakych 200 vystreloch menit celu tetivu?alebo sa namota na staru zodratu novy kus omotavky?neviete mi niekto poradit kde by som na nete nasiel nejaky postup ako dobre namotat stredovu omotavku?..dikes..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56814 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Kušostreľba.
Kuse je znama ,ze hodne &quot;pozira&quot; tetivu a tak zabranujeme tomu ,ze ji casto mazeme a na ten stred pouzivame omotavku jako na fast flite tedy tu drahou a kdyz ji omotame pouzijeme vterinove lepidlo a stred polejeme timto lepidlem a kdyz uschne namazeme voskem co nam vytvori stred odolny oderu ,ale zase opozornuji nevydrzi to na vecne casy pouze oddali opotrebovani stredu tetivy ....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56823 od spitamen
Odpoveď od spitamen na tému Kušostreľba.
existuju aj nejake pripravky na navijanie stredovej tetivy?ak ano,tak je praca s takymto pripravkom narocna?alebo postaci ak dam dole luciste s napnutou tetivou dole,rucne namotam,zalejem sekundovym lepidlom a potom zaskrutkujem luciste k telu kuse?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56824 od bowhunter
Odpoveď od bowhunter na tému Kušostreľba.
Samozrejme že omotávka sa opotrebováva, ale to aj pri kladkových lukoch pri spúšťaní spúšťačom bez D-loop. Treba ju často voskovať, a meniť pri prvej známke opotrebovania. Tu nájdeš postupy na výmenu omotávky:

<br/>V žiadnom prípade nedoporučujú (ani ja) natierať to sekundovým lepidlom!!! Sekundové lepidlo nie je dostatočne pružné, a bude sa Ti na tom mieste lámať tetiva, nehovoriac o tom, že sekundové lepidlo môže vsiaknuť aj medzi vlákna tetivy a poškodiť ju.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56825 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Kušostreľba.
spitamen,beriem všetko späť.Moja skusenoť zminuleho týždna je že:na stránke kuše.cz som natrafil na hroty z názvom Shocker 125 balene po troch kusoch.Pozor ale akcia k trom kusom dostaneš jeden zdarma.Objednal som 6 hrotov,s tým že šákmi dojdú ešče dva zadara.MHmmmmmmmmmm.Prišlo mi len šest hrotov vo dvoch baleniach,Ale na druhej strane balenia....Made in Taiwan:liar:A za to všetko som zaplatil 44e.No nekup to.Takže bacha.Až kupuješ niečo prvý raz a nerozumieš tomu,tak jednoznačne P.Vidím v Prahe alebo dlhoročné skúsenosti s kušámi ma P.Mihál(To by bolo naj lebo on nieje predajca a od neho rada je 100%)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56827 od spitamen
Odpoveď od spitamen na tému Kušostreľba.
prave preto som sa pytal ci niekto nema vedomost o tych cermanovych excaliburoch,...ci kuse niesu vyrabane v cine a predavane pod znackou excalibur...mailom mi pan cerman tvrdil ze su z kanady.co myslite,mohol by si dovolit take nieco ako predavat cinsky brak pod znackou excalibur?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56829 od spitamen
Odpoveď od spitamen na tému Kušostreľba.
ak teda niekto nieco vie,alebo ma skusenosti s cermanovymi excaliburami,tak poprosim nech sem hodi prispevok...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56837 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Kušostreľba.
než som si kupil tie hroty,tie ma nikto mneupozornil že sú z ázie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.155 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 463 návštevníkov a žiadni členovia on-line