Návrhy na zlepšenie stránky

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30395 od axon
Odpoveď od axon na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Súhlasím s Tebou, bola by to vynikajúca "pomôcka". Mne sa tiež nechce preklikať všetky témy, aby som zistil, aké nové príspevky pribudli.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30403 od johny
Odpoveď od johny na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Na novom fóre sa stále pracuje a nie je to záležitosť jedného dňa. Mohlo sa to riešiť odstávkou fóra, ale to sme nechceli. Konečná podoba bude možno kocom mesiaca tak majte strpenie. Je mravenčia práca zatrediť všetky existujúce témy do nových topikov. Samozrejme bude sa aj zobrazovať počet nových príspevkov a založenie novej témy v topiku. teraz to berte ako fórum vo výstavbe a verte že Taki má čo robiť ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30457 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Neviem ako to je ostatnými, ale keď kliknem na " Späť k témam" hodí ma to hlavného menu. Nedaloo by sa to urobiť tak, že keď si čítam príspevok napr. v strelectve, aby ma hodilo do príslušnej podskupiny a nie do hlavného menu?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30458 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Sorry, nič som nenapísal:-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30463 od Durina
Odpoveď od Durina na tému Návrhy na zlepšenie stránky
bolo by mozné aktualizovať polovnícky kalendár??:x:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30581 od papo
Odpoveď od papo na tému Návrhy na zlepšenie stránky
akosi to stráca šmrnc:{, zatiaľ sme v očakávaní, no nebolo by dobré mať horúce-živé témy po starom, a ostatok by bol po novom? teda aspoň 1 - 2 stránky živých tém, kroré by sa postupom dolu automaticky zasunuli do sortovaných tém? akoby sme stratili to, čo nás odlišovalo od ostatných fór......teraz sa uklikám k sýtosti;) a tuším došlo aj poklesu aktivity...môj postreh, názor

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30588 od nugy
Odpoveď od nugy na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Aj mne sa vidí že to tu dáko pokleslo v príspevkoch.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30608 od Taki
Odpoveď od Taki na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Sevas Papo!
<br/>
<br/>Aj toto je jeden z názorov. Chceli ste aby to bolo prehľadné. Zo 758 tém boli témy zatriedené do 22 skupín. Ani jedna skupina nemá viac tém ako sa nezmestí na 2 strany. Je to prehľadnejšie? Je. Páni materiál fóra je dôkazom o Vašej trojročnej aktivite. Nechcite aby som z neho niečo vyhadzoval. Príspevky nevhodné na uverejnenie a kopa otvorených tém ku ktorým nebol ani jeden príspevok sú iba vypnuté a pre fórum sa stali neviditeľným. Hocikedy ich môžeme zapnúť.... Keď niekto nájde medzi archivovanými témami takú, ktorú by chcel oživiť, dajte nám to vedieť a administrátor bude uvažovať nad tým, aby sa príslušná téma mohla dostať medzi triedený témy. V takomto prípade Vás žiadame, aby bol ku téme udaný aj dátum založenia témy, aby sa medzi 758 témami ľahšie hľadalo.
<br/>
<br/>Keby sme pomiešali 1 - 2 stránky tzv. horúcich - živých tém, z ktorých by sa tie menej aktívne postupne preradili do sortovaných, nič by sme nevyriešili. Odvolali by ste sa na neprehľadnosť fóra a založili by ste nové topiky na staršie, už existujúce témy.
<br/>Že došlo poklesu aktivity ...... ? Mnohí z Vás sa iba teraz stretávajú s témami, ktoré boli založené pred rokom alebo pred dvoma, troma rokmi. Aj tie si chcete preštudovať. Aj keď je pravdou, že došlo poklesu aktivity, tak treba porozmýšľať aj nad tým, že potom hlavným dôvodom toho poklesu ja to, čo ste žiadali vy sami. Len pre zaujímavosť uvádzam, že v skupinke ktorá prerábala fórum sú ľudia ktorí na ňom pracujú už tretí mesiac. Toto všetko robia za vatikánsku menu - Pán Boh zaplať - a nežiadajú zato žiadne uznanie ani odmenu. Aj keď by to zaslúžili! Nehovorím, že by sa fórum nedalo vrátiť do pôvodného stavu, ale Papo, s ohľadom na výsledky mravenčej práce niektorých bývalých aj súčasných účastníkov tohto fóra - ja si už toto nedovolím.
<br/>
<br/>Vášnivý poľovník by mal vynikať dostatočnými vedomosťami a disciplínou a poľovníctvo je súhrn širokých vedomostí. Podľa mňa každá téma z fóra do tých vedomosti patrí. Prečo by si nemohol preklikať všetky skupinky tém a oboznámiť sa s ich obsahom, vzdať tým úctu aj druhým, ktorí vynikajú v niečom inom? Pre tých, ktorí sa nešpecializujú na nejaké témy a radi prezentujú svoje názory vo všetkých témach fóra, bude pri orientácii vo fóre pomáhať tzv. „ukazovateľ nových príspevkov“ v danej skupine. Ale na tom sa ešte pracuje a žiaľ nikto z nás nevie dokedy.
<br/>
<br/>S pozdravom,
<br/>
<br/>Taki

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30629 od Castor
Odpoveď od Castor na tému Návrhy na zlepšenie stránky
mas pravdu papo...ale nevidel by som to tak tragicky....ked sa dorobi ten &quot;ukazovatel novych prispevkov&quot; tak to urcite pomoze...je to o tom, ze to dlho trva, kym clovek zisti, kde je co nove....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30664 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Keď sa prihlasujem - bolo by vhodné, aby kurzor blikal v kolónke meno, aby som myšou nemusel &quot;naháňať&quot; tú správnu kolónku. Je to detail, ale poteší. Ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30677 od zrkadlo
Odpoveď od zrkadlo na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Mám taký nápad, skús sa raz neodhlásiť a potom sa nemusíš prihlasovať :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30766 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Nové príspevky by sa mohli zobrazovať na prvej strane niekde pri ikonách, aby som nemusel vliezť do každej témy, kde potom uvidím počet nových nula a idem do ďalšej.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30778 od johny
Odpoveď od johny na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Aj na tom sa pracuje, neboj, všetko bude ....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30870 od kokatie
Odpoveď od kokatie na tému Návrhy na zlepšenie stránky
nejde mi napsat téma do rubryky,lovecká munice...vždy to odešlu a nic....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30892 od laci
Odpoveď od laci na tému Návrhy na zlepšenie stránky
zakladanie tem je zatial stale zablokovane.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #30942 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Návrhy na zlepšenie stránky
taki, zacina to vyzerat velmi dobre, a je to aj rychlejsie! Gratulujem!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #30960 od saujaegerdany
Odpoveď od saujaegerdany na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Ted, kdyz jde videt, kdo a kdy poslal posledni prispevek, je to suuuuuuuuuuuuper !!!! Vsem kdo se na vytvareni noveho vzhledu forumu podili,dekuji a zaroven gratuluji ;);););)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #30972 od miso
Odpoveď od miso na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Je to super,konečne aj vyhľadávanie...Chcem sa spýtať, bude to ukazovať aj počet nových príspevkov v skupine? Lebo nie vždy si zapamätám kto posledný príspevok pridal..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31003 od kurt
Odpoveď od kurt na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Ani netreba počet, stačí keby vysvietilo, že boli nové príspevky od kedy som si to naposledy prezeral. Ale aj to chce asi čas. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31289 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Návrhy na zlepšenie stránky
toš dobre obrazky su v uvode fora coooo :x:D Frici ma to gule len tak dalej ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.159 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 519 návštevníkov a žiadni členovia on-line