Návrhy na zlepšenie stránky

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27018 od foksi25
Odpoveď od foksi25 na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Rad by som tymto apeloval na admina tejto stranky.. Skus sa zamysliet na nejakou ketegorizaciou tem vo fore. Takto je to velmi neprehladne. A neviem ci je to technicky mozne ale neslo by zaviest nejaky filter, aby sa neotvorila nova tema, ak uz je jedna s podobnym nazvom otvorena. Dakujem
<br/>A ten postreh pred mnou s tymi moderatormi je celkom dobry. Stalo by za to sa nad tym zamysliet.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27047 od meszarosoto
Odpoveď od meszarosoto na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Rád by som videl na stránke viac technických informácií o zbraniach a doplnkoch vyslovene na základe odbornosti. Niečo podobné v štýle článku o zbrani Brno super v rubrike zbraní.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27589 od foksi25
Odpoveď od foksi25 na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Ahojte, Nemate niekto mail na TAKIHO? Mal by to byt spravca stranky ak tomu dobre rozumiem. Potreboval by som od neho nejake info. Alebo TAKI, prosim ozvi sa mi na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29850 od kurt
Odpoveď od kurt na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Navrhujem adminovi aby (ak to potrebuje) celé fórum zneprístupnil na potrebnú dobu. Trebárs aj týždeň, hlavne ak to potom bude upratané a funkčné. Píšem to preto, že aj dnes tu vznikli 2 nové témy aj napriek opakovaným výzvam na nezakladanie nových tém. Jedinou ochranou proti takýmto buďburíkom je zamedziť im prístup. A to sa dá iba tak, že sa zamedzí prítup všetkým. Myslím, že návštevníci fóra to pochopia, hlavne keď nám to všetkým pomôže.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29856 od kurt
Odpoveď od kurt na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Takže dnes už tri nové témy. 8o:liar::[:-o:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29857 od miso
Odpoveď od miso na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Alebo nejakým spôsobom obmedzil zakladanie nových tém...tým by sa problém vyriešil a nemusel by sa ľuďom obmedziť prístup. Niektorí totiž čítajú len niektoré témy a o obmedzení asi len nevedia...:I

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29858 od Elo
Odpoveď od Elo na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Zdravím všetkých, súhlasím s postrehmi a návrhmi kolegov predo mnou. Ak by to bolo možné, bolo by vhodné doplniť do tém vyhľadávanie - napr. podľa kľúčového slova. Aby som pred zadaním témy nemusel prejsť pracne všetky stránky, alebo keď sa chcem po čase k nejakej téme vrátiť a pozreť si tam niečo. Zadám kľúčové slovo a zobrazí mi všetky témy, kde sa to slovo vyskytuje. Určite by sa tým predišlo aj duplicite tém a nemali by sme tu napr. založených X tém 30.06 Springfield a pod.
<br/>Ináč často a rád navštevujem túto stránku a toto fórum, človek sa veľa vecí naučí a nechá sa poučiť od druhých a skúsenejších, len keby tu písali len seriózni poľovníci a nie niekedy kadejakí pakovia a provokatéri, ktorí sa skrývajú pod rúškom anonymity.
<br/>Zdravím. Elo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29881 od lrentka
Odpoveď od lrentka na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Navhujem zaviesť register užívateľov. Registrovaní užívatelia by mohli vkladať príspevky, neregistrovaní len čitať. Navrhujem - založenie novej témy by schvaľoval admin a zobrazila sa do napríklad 12 hodín, keď by ju admin schválil, inak by ju admin nezverejnil. Ďalej naúpríklad reakciu do témy by som mohol zmazať napríklad do 30 minút, pre prípad, že som sa pomýlim.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29885 od abba
Odpoveď od abba na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Za 30 minút na Tvoj omyl zareaguje aj 10 ľudí, ak ho vymažeš nebude to mať logiku - na čo tí ľudia reagujú?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29892 od lrentka
Odpoveď od lrentka na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Abba, po zverejnení môjho príspevku som zistil, že v ňom mám 2 preklepy. Ten čas na opravu chýb by mohol byť kratší, napríklad 5 minút. Ak by existoval register užívateľov, ktorí by mali zverejnené emaily a vzájomne by na register mali prístup registrovaní užívatelia, nemuselo by sa zaťažovať fórum dotazmi na emailové adresy, viď dotazy na posielanie nákresov umelých líščích nor a strakolapov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29901 od abba
Odpoveď od abba na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Súhlasím toto fórum sa zmenilo na pokec, ten, by mohol byť vedľa fóra v ståpčeku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30364 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Už sa črtá nová tvár fóra, len podľa mňa je určenie hlavných tém trochu čudné. Možno by stálo zato pouvažovať či by nebolo vhodné rozčleniť fórum na hlavné témy ale podľa predmetov poľovníctva:
<br/>napr sekcia:
<br/>STRELECTVO a tam subsekcie: zbrane, strelivo, optika - pozorovacia a puškohľady, lov lukom a kušou
<br/>STAROSTLIVOSŤ O ZVER a CHOROBY ZVERI : prikrmovanie a pod
<br/>LOV ZVERI: témy: zimný lov líšok, vábenie zveri, lov vlkov, ako na čiernu......
<br/>OSVETA - na rozveselenie, poľ literatúra, poľovnícke piesne, ......
<br/>LEGISLATÍVA
<br/>KYNOLÓGIA
<br/>BIOLÓGIA (to by mohlo byť v jednej sekcii so strarostlivosťou)
<br/>+ nejaké okrajové témy

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30368 od nugy
Odpoveď od nugy na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Myslím si že sa to črtá sľubne, ale z tými mailami je to dobrí nápad.To by chcelo dáko doriešiť.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30371 od Hornet
Odpoveď od Hornet na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Stále mi tu ale chýba to podstatné a to vyhľadávanie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30372 od miso
Odpoveď od miso na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Systém súkromých správ v rámci stránky by to vyriešil. Po kliknutí na užívateľa mu možeš napísať SS, ktorú si nájde keď si otvorí stránku vo svojom &quot;mail boxe&quot;

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30374 od miso
Odpoveď od miso na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Ešte jedna vec ma napadla. Keby bolo možné nejak spraviť to,aby sa vyznačilo,v ktorej kategórii pribudol nový príspevok...lebo takto musí človek otvoriť všeky,ak chce zistiť či sa tam niečo nové neobjavilo...:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30377 od lrentka
Odpoveď od lrentka na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Admin,
<br/>bolo by dobré, keby si sa po určitej množine návrhov vyjadril, keď to nerobíš po každom návrhu. Nevieme, či naše návrhy letia do vetra, alebo alebo ich prijímaš. Mohol by si zverejniť kontakt na seba, niektoré veci by sa dali riešiť bez toho, aby sme zaťažovali ostatných. Túto stránku navštevujú fundovaní ľudia, nerád by som bol, keby prestali, kvôli drobnostiam, ktoré môžu prerásť do nečitateľného a naprehľadného výtvoru.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30388 od redakcia
Odpoveď od redakcia na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Členovia redakcie samozrejme pozorne sledujú Vaše návrhy a pripomienky. Kontakty na nás nájdete v sekcii KOMUNIKÁCIA v časti REDAKCIA. Pre kontakt so šéfredaktorom je možné využiť link LIST REDAKTOROVI. V najbližšom čase budú zverejnené kontakty na redaktorov zodpovedných za fórum a sekciu psy, takže bude možné kontaktovať priamo zodpovedného redaktora.
<br/>S pozdravom
<br/>Redakcia PID

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30390 od Castor
Odpoveď od Castor na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Len taka drobnost....usla vam tam jedna tema. V optike Meindl asi nema co robit....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30392 od miso
Odpoveď od miso na tému Návrhy na zlepšenie stránky
a téma kolimator by sa viac hodila asi medzi poľovnícku optiku ako medzi zbrane..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.142 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 517 návštevníkov a žiadni členovia on-line