Návrhy na zlepšenie stránky

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18128 od Cilan
Odpoveď od Cilan na tému Návrhy na zlepšenie stránky
tie temy do ktorych sa dlho nic neprida sa automaticky presuvaju dozadu tak skus pozries stranky aj so starymi temami malo by to tam byt
<br/>
<br/>ked das forum tak hore je cislovanie stranok s temami

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18524 od babrosX
Odpoveď od babrosX na tému Návrhy na zlepšenie stránky
nebolo by možné spraviť aj mailový server? napríklad v tvare Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.? niečo na spôsob portálu azet. kde máš aj mail a poštu - dobré hlavne keď chceš niekomu niečo odkázať a nie je tu. díky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18525 od miso
Odpoveď od miso na tému Návrhy na zlepšenie stránky
myslím,že nuke podporuje súkromné správy v rámci servera..len treba asi nahrať alebo vytvoriť nejaký ten addon alebo modul:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18526 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Návrhy na zlepšenie stránky
ja by som radsej privital moznost jednoduchych sukromnych sprav nez emailov...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18527 od miso
Odpoveď od miso na tému Návrhy na zlepšenie stránky
presne to som myslel..proste klasické súkromné správy, ako fungujú na bbfórach a pod..iba v rámci stránky..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18531 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému Návrhy na zlepšenie stránky
a hlavne do kalendara streleckých podujatí dávať niečo ako vychádza vždy v PaR v Marci a nie to čo je tu. prehlad akcii ktore už boli? na čo je to komu dobre? každeho zaujima to čo bude a nie čo bolo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18555 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Ak ta zaujima strelecky kalendar, skus www.trap.szm.sk[/]kliknut sem. Ak vies o nejakych aktualnych podujatiach, mozes zverejnit, termin, disciplinu pripadne propozicie ak vies.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18567 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Návrhy na zlepšenie stránky
laci ano su cervene ale ak ich je viac a su aj na druhej strane tam uz cervene nie su. ak sa teda nemylim

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18574 od Basky
Odpoveď od Basky na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Je to tak a je to škoda - po dlhšom čase alebo po viacerých rozsiahlejších príspevkoch /ktoré ten naposledy čítaný odsunú na ďalšie strany/- si len domýšľam, kde som v danej téme čítal naposledy.. A my s tou slabšou pamäťou... :liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18583 od eso
Odpoveď od eso na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Rado pozri sem www.polovnictvo.sk/predpisy.php?site=4
<br/>časť strelecké podujatia, tam je všetko

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18784 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému Návrhy na zlepšenie stránky
nechce mi vziať fotky do galerie, aj keď veľkosť majú len 70 KB čím to môže byť? vypisuje mi chybu že presahuju veľkosť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18785 od babrosX
Odpoveď od babrosX na tému Návrhy na zlepšenie stránky
mne sa stalo to isté do albumu som nevložil foto iba keď som vytvoril nový album: roháč - chcel som ho vložiť do detailov

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18866 od kopa
Odpoveď od kopa na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Mám ten istý problém. Na PID chodím tak často ako môžem a pri tom sa mi stáva, že pribudne 20, 30 príspevkov. Červené zvíraznenie funguje len na prvej strane. Keď prepnem stranu zvýraznenie sa stratí,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21110 od babrosX
Odpoveď od babrosX na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Vzhľadom na to, že tu vznikajú témy ako huby po daždi, odporučil by som zatriediť ich (ak je to možné) do skupín, napríklad: strelectvo (všetky témy týkajúce sa zbraní, streliva, techniky streľby...), zver, psy a pod.
<br/>
<br/>Muselo by sa samozrejme pamätať na to, aby bolo vidieť koľko príspevkov je nových napríklad v rámci strelectva by svietilo číslo 3/10/1860 t. j. 3nové témy/10 nových príspevkov/1860 starých príspevkov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21121 od PoloVlad
Odpoveď od PoloVlad na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Suhlasím,určite-by-to-tu-viac-&quot;preriedilo&quot;a-bolo-by-to-prehladnejšie

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21146 od redakcia
Odpoveď od redakcia na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Redakcia PID pozorne sleduje Vaše návrhy a podnety na zlepšenie stránky. Prestavba fóra podľa oblastí a zároveň archivácia doterajšieho fóra je veľmi náročná. Preto Vás žiadame o trpezlivosť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21147 od PoloVlad
Odpoveď od PoloVlad na tému Návrhy na zlepšenie stránky
A-ešte-ma-napadlo-témy-ktoré-sa-duplujú-by-bolo-vhodné-zrušiť-a-ak-by-to-bolo-možné
<br/>príspevky-z-tých-tém-pridať-k-založenej-téme.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26997 od Basky
Odpoveď od Basky na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Kým dôjde k takémuto zprehľadneniu, nedalo by sa urobiť čosi s chorobnými otváračmi nových tém? Nepovoliť otvorenie novej, kým neprejde testu, či už obsahovo totožná téma náhodou neexistuje - a ak áno, tak hoci aj ručným zásahom admina - prehodiť ten dotaz do už existujúcej, totožnej témy /ak vôbec sa jedná o konkrétny dotaz a nie len o bezhlavé otvorenie ďalšej témy, ako sa to tu často stáva../?!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27011 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Súhlasím a admin by mal tiež riešiť vtákoviny typu piatej dimenzie - síce sa pobavíme, ale strácame prehľad a zahlcuje to systém. Jednoducho čo sa netýka poľovníctva, tak vymazať s odkazom, že to nesedí s problematikou. Duplicitné témy okamžite a snáď by sa dali príspevky &quot;hodiť&quot; do príslušnej témy. Asi je to aj časovo náročné, ale predpokladám, že autor týchto stránok to robí ako koníčka, takže mu na výsledku práce záleží. Týmto mu aj ja chcem poďakovať. Rád sem chodím.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27012 od miso
Odpoveď od miso na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Súhlas, pomaly,ale isto sa tu strácame...A to sa tu celkom vyznám. Nový návštevník tu musí mať z toho poriadny guláš.....Možno by nebolo od veci fórum prerobiť tak, aby mohlo byť moderované moderátormi,ktorých ustanoví redakcia. Je toho určite veľa a pomoc by sa možno zišla. Na tomto princípe funguje veľa fór, programovaných pomocou phpBB . Každá sekcia by mala moderátora, ktorý by za ňu zodpovedal,spájal duplictné témy,presúval a mazal príspevky,ktoré do témy nepatria....:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.148 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 320 návštevníkov a žiadni členovia on-line