Návrhy na zlepšenie stránky

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47143 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Ked nevies ako sa taketo veci riesia vo vnutri PID tak sa nevyjadruj radsej. Nie je to jeho samovolne rozhodnutie. Urcite to konzultoval s majitelom stranky p.Takacsom. Za dalsie nemas predstavu o pravomociach regionalneho redaktora.
<br/>
<br/>Dufam ze sa coskoro ospravedlnis p. Hečlovi za urazlive slova na jeho adresu.
<br/>
<br/>s pozdravom Jaro Kučík

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47148 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Návrhy na zlepšenie stránky
neviem komu tu vyhrožuješ už si to skušal na mna s policiou tak čo tu vlastne trepeš o tom čo koho cti,zamysli sa sam nad sebou:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47158 od plantex
Odpoveď od plantex na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Jarry9
<br/>Užívateľovi s nickom KOBRA bolo už pred časom jasne povedané akým spôsobom obťažuje ostatných prispievateľov. Aj napriek tomu že nie každý bol toho istého názoru, väčšina dala za pravdu. A na to množstvo podnetov ktoré admin dostal už jednoducho musel reagovať. Takže súhlasím s názorom, že sa máš ospravedlniť p. Hečlovy ako to napísal Jaro. A čo možno najskôr.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47180 od Lykozrut
Odpoveď od Lykozrut na tému Návrhy na zlepšenie stránky
plantex mozem ti zodpovedne prehlasit, ze mna osobne uzivatel z nickom KOBRA nijako neobtazoval, ak mi vadili jeho prispevky tak som sa dokazal nad tym povzniest a dalej ich uz necitat. Kolko krat ste tu boli vsetci vyzvany aby ste ho ignorovali ak vam to vadilo? A kolko krat ste tak aj ucinili?
<br/>
<br/>Jaro k tebe len jedno. Aký ma zmysel ta tvoja tema kobroviny voloviny? Prezentoval tu svoj nazor ktory neni vedecky dokazany ale ani vyvrateny, no co, novodoby myslitel. Neviem to stale pochopit tak mi to trochu vyjasni. Alebo vies co? Ani nemusis vlastne ma to nezaujima a ostatných to obtazuje a mohlo by sa stat, ze by ta oznacili za obtazovatela. Osobne si cenim, ze si vynalozil tolke usilie aby si to tam pozbieral no kazdy si so svojim casom nalozi po svojom, dakujem
<br/>
<br/>
<br/>johny k tebe tiez len jedna pripomienka. Redaktor by mal byt nestranny!?...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47181 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Lyko kludne nemam s tym ziadny problem. Zozen si vyjadrenie aspon 5 ludi co sa ti sem podpisu staci NICKOM a oznacia ma za [r]OBTAZOVATELA [/r]. V tom momente koncim na tejto stranke. A k tym kobrovinam sa ti vyjadrovat nebudem, je moja osobna vec ci zalozim nejaku temu alebo nie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47182 od papo
Odpoveď od papo na tému Návrhy na zlepšenie stránky
takto naozaj netreba, lebo sa ti podpíše celý vlk:D.. skôr vysvetliť, že toto je súkromná stránka, a s tým, čo z toho vyplýva.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47183 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Hej bude to ako u kopoviarov zrazu ti bude 120 podpisov od nickov co do vcera neexistovali. :D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47184 od papo
Odpoveď od papo na tému Návrhy na zlepšenie stránky
kristušák.... ja som zabudol na uznesenie prezídia.... :-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47211 od johny
Odpoveď od johny na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Na tomto fóre boli za jeho existenciu zablokovaní 2 (slovom dvaja) užívatelia. Viktormt a kobra. Obaja boli predom upozornení. Ak začnú čitatelia písať že prestanú prispievať do fóra, začnem sa zaujímať o príčiny. Príčiny zablokovania užívateľa kobra sú zrejmé z reakcií dlhoročných prispievateľov fóra. Boli dni, kedy aj v 10 témach boli posledné reakcie od kobru. Aj po výslovnom želaní prispievateľov do fóra, aby na ich príspevky nereagoval, kobra skomentoval takmer každý príspevok. Niekedy sa nedá uspokojiť každý, potom nastupuje teória menšieho zla a v tomto prípade bolo menším zlom zablokovanie jedného užívateľa, ako strata viacerých dolhoročných prispievateľov do fóra.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47239 od jarry9
Odpoveď od jarry9 na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Ing. Jánovi Hečlovi
<br/>
<br/>Johny, nejdem a nemám v úmysle zbúrať „ zdôvodnenie“ Tvojho príspevku a takisto nejdem pridávať ešte viac štipľavého korenia do gulášu z dôvodov, aby bol konzumovateľný pre všetkých. Pamäť ale ostáva. Všetkým poľovníkom želám LaL zdar a tiež stránke, nech sa darí.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51072 od gazdaBJ
Odpoveď od gazdaBJ na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Ja len by som navrhoval ....
<br/>Nastaviť toto fórum tak, aby po pridaní príspevku sa dal tento príspevok, tomu kto ho tam vložil, upraviť, prípadne zmazať. Vyhli by sme sa tak dvom po sebe následujúcim príspevkom od jedného užívateľa... Dali by sa aj opraviť chyby v príspevku .... :x:x:x 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51707 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Nedajú sa mi odosielať príspevky. Je nejaký problém?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51713 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Návrhy na zlepšenie stránky
vseobecny problem nie je, moze byt problem napriklad v tom, ze prispevok obsahuje nepripustne znaky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51717 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Ďakujem, už to ide.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51966 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Navrhujem, aby bola časť bazár na úvodnej stránke ponechaná a zároveň, aby sa zobrazila na FÓRE namiesto napríklad týchto hlavných tém, ktoré by mohli byť pokojne zaradené v inej sekcii:
<br/>Foto
<br/>Spoločenský život poľovníka
<br/>Vtipy a anekdoty
<br/>Archív
<br/>
<br/>Aspoň by sa mi to zobrazilo vždy keď pribudne nový inzerát a nedochádzalo by k zahlcovaniu tém. Ďakujem a nesprávne zobrazené inzeráty, resp. témy, kde sa inzeruje, by ste mohli zmazať. Tak všetkým adminom pekný večer na posede. P.S. Nezabudnite si jagrove drviče mrazu!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52098 od Vyr
Odpoveď od Vyr na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Privítal by som možnosť editovať vlastný príspevok.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60945 od Must_Hunt
Odpoveď od Must_Hunt na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Veľmi by sa mi páčilo, ak by sa dali hodnotiť a komentovať, fotky a videá.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 3 mesiacmi #61169 od serpiko
Odpoveď od serpiko na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Pozdravujem.
<br/>Už dlhší čas uvažujem nad témou-diskusiou na tému Zdravie a poľovníctvo.Keďže nie je ,navrhujem aby ste ju zaktualizovali, napr. s logom podobným ako majú záchranky ,alebo lekárne -had vo venci a.p.
<br/>Verím , že si budeme mať čo pokecať a hlavne poradiť.
<br/>ďakujem.
<br/>P.s.
<br/>PF 2012 a &quot; POĽOVNÍCTVU ZDAR &quot;

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 3 mesiacmi #61170 od serpiko
Odpoveď od serpiko na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Ešte na doplnenie návrhu, : &quot; Zdravie s poľovníctvom - samozrejmosť . Poľovníctvo bez zdravia , takmer nemožné &quot; . Je toho dosť , čo kvári v tejto oblasti dobrých poľovníkov , no veľmi málo takých , ktorí sa chcú zdôveriť - poradiť so svojim lekárom , príp. najbližšou rodinou , keď už pre nič iné , tak len pre to , že zdravotné problémy sa točia v 80 % - tách okolo urológie ,čo je dosť tabulizované nielen medzi poľovníkmi... Bohužiaľ , v tomto prípade čas hrá neuprosne proti nám ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61257 od Vyr
Odpoveď od Vyr na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Netvrdím že je to dôležité ale bolo by dobré mať možnosť opraviť si &quot;nick&quot; a &quot;heslo&quot; bez toho aby som sa znovu registroval...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.137 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 465 návštevníkov a žiadni členovia on-line