Návrhy na zlepšenie stránky

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36711 od pavelb
Odpoveď od pavelb na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Asi máš pravdu Fero, súhlasím s Tebou. A tiež som zbadal úbytok čítajúcich, resp. prihlásených po zmenách na stránke. Nemôžem sa tomu ubrániť, ale keď sa pozriem na inú stránku, tam ej to iné. Ale dosť...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38999 od tajfi
Odpoveď od tajfi na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Veru môžem povedať to isté dakedy sem chodiť bola radost aj sprijemnenie si večera ale teraz...je tu pár rypákov ktorý sem chodia a čitaju každe slovo aby sa mohly chytiť a robiť zle stránke a aj osobe.prestal som sem chodiť a veľa dalších ako som sledoval ale asi sem tak skoro ani nepridem ....prepáčte:-o:-o:-o:-o:-o:I

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39025 od pepco
Odpoveď od pepco na tému Návrhy na zlepšenie stránky
mas pravdu, poslednu dobu sem chodi dost novych, povacsine sama mladez a mylia si to so zoznamkou....upada to, tema o polovnictve na pokeci ako ked vidis dropa...raz za cas...velmi dlhy cas

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39026 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Návrhy na zlepšenie stránky
bejvavaly casy :x;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39047 od papo
Odpoveď od papo na tému Návrhy na zlepšenie stránky
myslím, že -dozrela doba a mohlo by sa, snáď by bolo dobré, asi, - treba dať aktuálny návrh zákona , teda ten, čo bol vo vláde na PID, pretože ten, ktorý je tam teraz, je neaktuálny! možno aspoň touto cestou sa o ňom dozvedia o.i. aj okresní funkcionári a možno ho budú v komisiach analyzovať a zaujmú aj nejaké stanovisko. pravdu povediac, to čičíkanie nášho prezidenta mi akosi nejde dolu krkom vzhľadom na aktuálne znenie zákona. viem si živo predstaviť scenár: zvolá sa celoštátna porada okresných činovníkov, ktorí tam prídu nepripravení. výsledok môže byť napr. takýto: veď to bolo odkonzultované a bez vážnejších pripomienok!
<br/> mrzí ma samotného spôsob, akým to tu prezentujem, ale vo viacerých okresoch o aktuálnom návrhu zákona nevedia. síce možno len vlastnou nedôslednosťou, ale pasivita v tejto oblasti je zarážajúca. zákon mal byť prejednaný minimálne vo všetkých komisiach a mal by byť navonok prezentovaný niečím podložený názor. a to nehovorím o tom, že by o ňom mali vedieť aj jednotlivé PZ a aspoň vo výboroch ho prejednať.
<br/> teda cvhcem poprosiť admina o zverejnenie aktuálneho návrhu zákona, a pokiaľ je to možné, aj s pripomienkami z vlády. ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39231 od gergelp
Odpoveď od gergelp na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Nie som poľovník, aj keď ma poľovníctvo zaujíma a pohrávám sa s tou myšlienkou (žiaľ finančné dôvody a iné záujmy zatiaľ nedovolia), ale považujem sa za milovníka prírody. Najnovšie začínam vážnejšie (na amatérskej úrovni) s fotením, a prekvapilo ma, že na tejto stránke sa k fotkám nedajú písať komentáre. A veru niektoré by si to zaslúžili (niektoré radu, väčšina však pochvalu). Bude možnosť (možno v budúcnosti) pridávať komentáre? Ináč stránka sa mi veľmi páči. Lovu zdar. Hlavne s objektívom foťáka :) . S pozdravom Peter

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40851 od lanus
Odpoveď od lanus na tému Návrhy na zlepšenie stránky
ADMINO - nedalo by sa zabezpečiť aby vložený resp. nakopírovaný odkaz ból
<br/>
<br/>zobrazený ako hypertextový,čiže aby sa dal priamo otvoriť !?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41449 od srot
Odpoveď od srot na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Dobry den!
<br/>Nebolo by odveci aj rubryka INZERCIA

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41450 od Zrno
Odpoveď od Zrno na tému Návrhy na zlepšenie stránky
celkom na úvodnej stránke v pravo je červeným kolonka ,,bazár,, viac by to ale možno pasovalo v riadku kde je napísane Správy Fórum Pokec Galéria Kalendár Psy a tu by bolo miesto aj pre Inzerciu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41991 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Malá prosbička, nešlo by tie neprečítané príspevky v téme nejako farebne označiť, nejako mi to splýva a horšie sa mi to rozlišuje. Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42003 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Novy prispevok v teme ma datum pridania vyznaceny cervenym. Ostatne ho maju cierny.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42045 od kovacikja
Odpoveď od kovacikja na tému Návrhy na zlepšenie stránky
baikal, nezohnal si ešte Strelecký poriadok elektronicky?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42711 od babrosX
Odpoveď od babrosX na tému Návrhy na zlepšenie stránky
navrhujem vytvoriť samostanú skupinu eko-aktivisti (názov môže mať prívlastok nielen aktivisti ale napríklad teroristi a pod.:D ) kde by si mohli ventilovať svoje ubolené duše a nezahlcovali by fórum svojimi aktivitami

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43408 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Tak mne by to vadilo ..., ked uz tak, nech si to kazdy nastavi individualne. Ja sa chcem prihlasovat automaticky!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43416 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Návrhy na zlepšenie stránky
naprostý souhlas mě by to ta sra.... se pokaždý přihlašovat a když má někdo sklerózu ať si vezme tabletku:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44773 od Zapar
Odpoveď od Zapar na tému Návrhy na zlepšenie stránky
taki, na viacerých fórach je možnosť pri založení témy dať možnosť aj hlasovať k danej veci (teraz nemám na mysli riešiť voľby prezidenta aby to niekto nezneužil) a tiež aj taká, akou je napríklad zmeniť, upraviť či vymazať príspevok (túto možnosť má samotný prispievateľ do fóra) myslím, že sem to trochu chýba tak sa skús vyjadriť či je to vec na zamyslenie a či by to bolo vôbec technický možné ;)
<br/>
<br/>ps: ak sa tákáto otázka tu už preberala tak sa ospravedlňujem ale nikde som to nenašiel

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44834 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Keď si čítal o infrakoch.tak si prečítaj aj o tomto.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44923 od Zapar
Odpoveď od Zapar na tému Návrhy na zlepšenie stránky
tak vzhľadom na to, že sa to tu už preberalo a omieľa sa to tu stále dookola by si mal admin trochu uvedomiť, že ide o niečo čo by stálo za zváženie. osobne si myslím, že fórum by malo rásť a ísť dopredu a nie stágnovať a uspokojovať sa s tým, že ide aspon ako tak. verím, že keby tu bola možnosť poslať (SS- súkromnú správu) tak by došlo k odľahčeniu tém tipu daj na seba kontakt, poď na pokec a iné:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44925 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Návrhy na zlepšenie stránky
vystihol si to ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47142 od jarry9
Odpoveď od jarry9 na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Ing, Jánovi Hečlovi
<br/>
<br/>Takéto pochybné a radikálne riešenie veci, naviac, bez náležitého a riadneho zdôvodnenia z Tvojej strany vo vzťahu k užívateľovi s nickom Kobra a jeho dočasného zablokovania sú výsmechom tejto inak skvelej stránky a určite ju nectia a nezdobia. Zároveň vzbudzujú oprávnenú pochybnosť o morálnych a odborných kvalitách regionálneho redaktora. Som presvedčený, že regionálny redaktor má byť nestranný a objektívny a nemá prekračovať únosné hranice svojej kompetencie a právomoci.
<br/>Z týchto dôvodov pokladám rozhodnutie o zablokovaní užívateľa za komické a chrapúnske, hodné vyvodenia konzekvencií. Aj v tomto vidím vylepšenie stránky voči užívateľom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.120 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 224 návštevníkov a žiadni členovia on-line