Návrhy na zlepšenie stránky

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33568 od saujaegerdany
Odpoveď od saujaegerdany na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Akela ma pravdu i mne je to tak,zarovka mi blika i u prispevku z 8.3.2008 coz si myslim ze neni uz novy prispevek.:x:x:x:x;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33569 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Napis skupinu a temu, v ktorej to signalizuje.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33588 od PoloVlad
Odpoveď od PoloVlad na tému Návrhy na zlepšenie stránky
U mňa sa zas vyskytol problém opačný, že neukazuje mi, že bola založená nová téma a sú v nej aj nové príspevky.
<br/>Konkrétne dnes, podľa názvu som zistil, že túto tému som nečítal ani tie príspevky v téme.
<br/>
<br/>Kategória : Iné, ak ich neviete kam zatriediť
<br/>Téma : Moznosti spoluprace - polovnici a vlastnici offroadov

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 týždnami #33681 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Už mi to ide ako treba. Vďaka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35874 od kurt
Odpoveď od kurt na tému Návrhy na zlepšenie stránky
V skupine archýv a teraz som si všimol, že aj v tejto skupine, sa mi neavizujú nové príspevky ikonou :x . Jeto zrejme tým, že v oboch skupinách sú nadefinované ako vždy prvé témy v ktorých nové príspevky neboli, ale v témach pod nimi áno. Mám tento problém len ja? Ak áno , tak si to neviem vysvetliť, lebo používam tri rôzne prehliadače, takže tam problém nebude.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35877 od PoloVlad
Odpoveď od PoloVlad na tému Návrhy na zlepšenie stránky
kurt, mne sa to tiež občas stáva. Už som na to upozorňoval nižšie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35899 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Zdravim kurt,
<br/>
<br/>v skupine archiv z dovodu, ze je to archivna skupina kde sa neocakava zakladanie novych tem a vkladanie prispevkov je len velmi vynimocne, je funkcia signalizacie novych prispevkov v uz v minulosti uzivatelom citanych temach vypnuta. Rovnako ako je tam vypnuta aj moznost zalozenia novej temy. Skupina archiv bola zalozena zaciatkom tohoto roka z dovodu, ze pri reorganizacii fora bolo treba vytriedit temy duplicitne, temy v ktorych diskusia davno skoncila, alebo inak nezaujimave temy. Nechceli sme ich mazat, preto sme ich zaradili do archivu aby ich uzivatelia mohli citat aj v buducnosti.
<br/>
<br/>S pozdravom
<br/>
<br/>Drabik Lubos
<br/>moderator fora

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35905 od kurt
Odpoveď od kurt na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Servus Baikal, ďakujem za odpoveď. Keďže sa tam nové príspevky vkladajú, tak sa zjavne nejedná o nezaujímavé a &quot;mŕtve&quot; témy. Prípadne by sa mohli témy v ktorých pribudli nové príspevky preradiť do príslušnej skupiny.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35913 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Zdravim kurt! ;)
<br/>
<br/>Co sa tyka tem v archive, ak sa ziada niektoru z tem v tejto skupine ozivit, je o to mozne poziadat moderatora, ktory preskuma situaciu okolo dotknutej temy a moze rozhodnut o jej preradeni do inej skupiny tak, aby mohla v nej pokracovat diskusia. Tuto moznost popisal aj Taki vo svojom prispevku z 23. Januára 2008., 18:12 v tejto teme. Pri reorganizacii fora sa muselo rucne triedit vyse 700 tem, navyse pocas tohoto ukonu forum nebolo uplne odstavene, takze ci uz z nepozornosti alebo inych dovodov uzivatelia vytvarali nove temy, ktore mohli skoncit aj neumyselne v archive.
<br/>
<br/>Rovnako, ako sa zablokovala moznost vytvarania novych tem v archive, zvazujeme aj moznost zablokovania pridavania novych prispevkov v tejto skupine. Predsalen archiv ma sluzit ako archiv nie ako ziva diskusia.
<br/>
<br/>S pozdravom
<br/>
<br/>Drabik Lubos
<br/>moderator fora

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36326 od Fero
Odpoveď od Fero na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Dobrý deň
<br/>Mám jeden návrh:
<br/>Venujem sa streľbe z malokalibrovky (upozorňujem som začiatočník) a rád by som si pozrel výsledky z verejných streleckých pretekov prípadne oblastných majstrovstie SPZ a tak podobne. Takéto veci sú zverejnené len na konci roku prípadne sporadicky na rôznych súkromných stránkach.
<br/>Nebolo by možné že by na PID takéto priebežné výsledky boli uverejňované a hlavne v nejakej rozumnej dobe po preteku a nie na koci roku ??????

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36329 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Zdravim Fero!
<br/>
<br/>Na PID sa snazime zverejnovat aj informacie tohoto druhu, avsak ziskavat ich niekedy nie je jednoduche. S informaciami, ktore mame, sa podelime s Vami aj tu na PIDe. Napriklad informacie spolu s vysledkovou listinou z Oblastnych majstrovstiev SPZ v M600 zapadnej oblasti, ktore poriadalo RgO SPZ Senica na strelnici v Čáčove nájdeš www.polovnictvo.com/modules.php?name=New...;order=0&thold=0[/]tu .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36341 od Fero
Odpoveď od Fero na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Úvodom dík za info. Viem že je problém dostať sa k uvedeným informáciám ale práve ja som mal na mysli aby sa niekde napr &quot;v menu strelecké podujatia&quot; našli súhrné info zo všetkých akcií organizovaných SPZ.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36642 od Vyr
Odpoveď od Vyr na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Baikal: možno som len lajdák a nenašiel som ten správny spôsob vyhľadávania ale chýba mi tu vyhľadávanie podľa slov vo fóre - napr. chcem vedieť čo sa napísalo o strele Vulkan - tak zadám hľadaj: &quot;Vulkan&quot; alebo &quot;kormorán&quot; a vyhodí mi to všetky príspevky v celom fóre kde je toto slovo - prečítam si to a možno nájdem odpoveď na svoju otázku bez toho aby som ju vôbec zadal....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36648 od kurt
Odpoveď od kurt na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Už niekoľko týždňov sa mi v skupine poľovnícka kynológia zobrazuje vždy nový príspevok aj keď tam žiadny nie je. :x Svieti vždy aj keď som si nový príspevok už prečítal. Potom v témach je to už v poriadku, tam sa zobrazuje :x ako má. Len v skupinách mi svieti vždy. Mám to len pri tejto jednej skupine.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36649 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Zdravim kurt!
<br/>
<br/>V polovnickej kynologii mas neprecitane prispevky v teme Neviete prosím o niekom kto má hladkosrstého jazvečíka trpasličieho králičieho bez PP-psa?. Link www.polovnictvo.com/modules.php?name=BiG...e=post&topic=887[/]tu .
<br/>V prípade, ze sa ti nechce hladat, ktore temy mas neprecitane, mozes pouzit funkciu oznacenia takychto tem za precitane hromadne pomocou tlacitka.
<br/>S pozdravom
<br/>
<br/>Drábik Ľuboš ml.
<br/>moderátor fóra

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36650 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Zdravim vyr,
<br/>
<br/>takato funkcia zatial na fore nie je.
<br/>
<br/>S pozdravom
<br/>
<br/>Drábik Ľuboš ml.
<br/>moderátor fóra

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36677 od kurt
Odpoveď od kurt na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Servus Ľuboš. Najprv som zostal zaskočený že mi ušli nejaké príspevky, ale ako hľadám tak hľadám tú tému neviem nájsť. Zobrazí sa mi keď kliknem na tvoj link, ale po návrate do fóra ju už nenájdem. 8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36680 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Návrhy na zlepšenie stránky
... moderatorske dovody ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36693 od johny
Odpoveď od johny na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Rád by som tie dôvody čítal

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36703 od Fero
Odpoveď od Fero na tému Návrhy na zlepšenie stránky
Ahojte
<br/>
<br/>Chodím na túto stránku už nejakých pár rokov a považujem ju za top poľovnícku stránku na slovenskom webe. Ale v poslednej dobe sledujem že moderátori a redaktori na tejto stránke akoby neťahali za jeden koniec. Sledujem ostré výmeny názorov a vzájomné osočovanie medzi ľudmi ktorý tvoria túto stránku, čo si myslím neprispeje k našej dôvere k Vám a PID.
<br/>
<br/>Je dobré vzájomnou diskusiou a výmenov názorov zlepšovať svoje kvality a svoju úroveň vedomostí ale myslím že sa to dá aj mailom a nie vo verejných odborných diskusiách.
<br/>
<br/>Prosím neberte to ako útok na Vás ale len ako hlas &quot;zákazníka&quot; tejto stránky. Vopred ďakujem za porozumenie. ;)
<br/>
<br/>Fero

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.124 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 480 návštevníkov a žiadni členovia on-line