Sem píš svoje príspevky ak ich nevieš zaradiť do prísl. témy

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21479 od forestgirl
... hneď som prišla na to, prečo máš také meno v PID :) Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21481 od Stefan49
:]:]:]bravo,girl!:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21484 od lovec_1
Asi som sa nevyjadril dost presne....nemyslel som doslovny zanik toho webu,ale to ako postupne "necenzurou" upadol....rozne existencie,co sa tam odbavovali na normalnych prispievateloch,jeho uroven uslapali az niekam do kanalu.Takze tak...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21485 od papo
,,Mojou ďalšou túžbou je, aby sa portál stal dostupným pre každého návštevníka. Záujemcov a mienkotvorcov však upozorňujem na poľovnícku etiku a slušnosť! Veď popri zreteli na presnosť, na autentickosť a kvalitu sú mravné normy neodmysliteľnou súčasťou práce každého z nás." toľko citát z úvodného príhovoru Takiho.
<br/> Verím, že má nespochybniteľnú informačnú hodnotu. A každý, kto sem píše, by si ho mal prečítať.
<br/>
<br/> Sme na síce súkromnom portáli, ale naše príspevky sú verejné. A keď už nefunguje nejaká tá autocenzúra, v nejakej miere by mala fungovať cenzúra. Cenzúra v preklade znamená: kontrola, dozor, dohľad. Niektorí sa obávajú už len vyslovenia toho slova, pritom autocenzúra (kontrola vlastného diela) je im naprosto vlastná. Bohužiaľ lovec_1 má asi kus pravdy o zániku stránky,...Tento názor som počul už od viacerých. A pravdou je tiež, že viacerí prispievatelia práve kvôli arogancii,hrubostiam a urážaniu stratili záujem prispievať. Pozrel som sa späť, aj do roku 2005, ono tá úroveň je niekde inde. Ku prestavbe stránky: asi to nebude také jednoduché, ale ku tomu nám dá viac info administrátor.
<br/> Nevravím, že nejaké to popichnutie škodí, ale povýšenecký postoj neguje akokoľvek kvalitnú informáciu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21487 od Jaro
Kazdy by mal mat v sebe aku taku cenzuru a mal by vediet si zhodnotit co vypusti na sklo . Par x som aj ja vypenil a mozno napisal nieco hrubsie ale ako som povedal mirovi ucnovi alias jagrovi za svojimi prispevkami si stojim . Takze nechcite od Takiho aby nieco cenzuroval a staral sa o to kto ma ako podrezany jazyk a zakazoval a mazal . Myslim si ze kazdy z nas je mysliaca bytost podla toho by sa mal chovat . Ak nie ostatny prispievatelia a citatelia PID si urobia o nom svoj obraz . ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21488 od martin203
Prisiel som na to !!! Papo na hrad! ééé vlastne: Papo cenzorom!!! :P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21503 od Rasto27
Pani, nemam ponatia kam tuto informaciu posunut. Mozna je to uplne bezpredmetne, ale pre pripad ze by nebolo, budem rad ak tuto informaciu posuniete niekomu kompetentnemu.
<br/>
<br/>Dnes pri turistike som zistil, ze na zvernici Biela skala je diera v plote cca. do vysky pasu a to 20m nad krizovatkou modrej a cervenej znacky Panske uhliska.
<br/>
<br/>PS: nie som polovnik a teda neviem ake su pomery, ak vas zatazujem hlupostami tak sa omluvam.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21513 od papo
Jaro, naozaj ma chceš presvedčiť o tom, že tu majú majú miesto nadávky a urážanie ako štandartný spôsob vyjadrovania sa? Čím lepšia nadávka je kritériom väčšej pravdy? Veď sa tým radíš na tú istú mentálnu úroveň. Alebo je tvoj slovník tak bohatý, že ti stačí niekoľko slov, teda radšej ideš obhajovať nekultúrnosť? V akom inom médiu sa s tým ešte stretávaš? Inde je to dané zákonom, priateľu, a príspevky tohoto typu sú bez diskusie odmietnuté, a v prípade uverejnenia trestané... Alebo voľnosť a anonymita internetu ti dáva krídla? Je mi ľúto, že používaš argument, ja nadávam, tak môžu aj iní. Myslíš, že meradlom pravdivosti a presvedčivosti je používanie výrazov kanálového typu? Vravte si čo chcete, môj názor nezmením, vulgárne a urážlivé príspevky na PID nepatria! A je mi úplne jedno, čo si o tom myslia práve prispievatelia, ktorých sa to týka. Stojí za povšimnutie, že sa proti cenzúre tohto typu vyjadrujú väčšinou tí, ktorých sa to týka. Na jednej strane je toto fórum svojou šírkou záberu u nás jedinečné, na druhej sa stáva bohužiaľ tiež jedinečným. Vyzval som priateľa, ktorý má mimoriadny prehľad o rysoch a medveďoch vo Veľkej a Malej Fatre, aby povedal svoj názor na dotazy s fotkami strhnutej zveri. Že či ho chcem vtiahnuť medzi inteligentov!
<br/> Nechcem sa v žiadnom prípade stavať do pozície moralizátora, tiež mám svoje chyby, ale už to tu získava neprijateľný rozmer.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21518 od Jovic
Zvernicu Biela skala spravuje Lesná správa Píla. Kontakt nájdeš na tejto adrese: www.lesy.sk/showdoc.do?docid=133&id=2
<br/>Inak vstup do zvernice je cudzím osobám zakázaný. Skús sa dohodnúť na správe, hlavne keď sa tam potuluješ v noci. Ušetríš si tak kopec problémov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21519 od Lubo1
Skutocne, dakujeme za informaciu. Posunul som to kamaratovi, ktori ju ma na starosti. Ak by si:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21520 od Jaro
Cely moj prispevok si zle pochopil .Napisal som ze aj ja som pouzil urcite vyrazy za ktore by som sa mal hanbit ale .... nazor ktory som vyjadroval vo svojich prispevkoch tak za tym si stojim .
<br/>
<br/>neviem na kolko som ja anonymny pre koho lebo s tymi co tu vacsinou debatujem ma z nich viac ako vacsina pozna osobne . nikdy som nepouzil argument ja nadavam mozu aj druhi . Ak si pouzil slovo media tak asi jediny necenzurovany je internet v mnoho pripadoch alebo mozno aj vo vacsine .
<br/>
<br/>
<br/>skus si to precitat este raz : poslal: Jarovčera, 11:26
<br/>Kazdy by mal mat v sebe aku taku cenzuru a mal by vediet si zhodnotit co vypusti na sklo . Par x som aj ja vypenil a mozno napisal nieco hrubsie ale ako som povedal mirovi ucnovi alias jagrovi za svojimi prispevkami si stojim . Takze nechcite od Takiho aby nieco cenzuroval a staral sa o to kto ma ako podrezany jazyk a zakazoval a mazal . Myslim si ze kazdy z nas je mysliaca bytost podla toho by sa mal chovat . Ak nie ostatny prispievatelia a citatelia PID si urobia o nom svoj obraz . ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21532 od pergi
Vidím, že zainteresovaní ti poradiť nechcú, tak príjmi radu od nepoľovníka.
<br/>Nehrozí ti nič !!! Neverím totiž, že by sa našiel niekto, kto by chcel pokutovať úplne neškodnú &quot;laň&quot; v prírode. Mňa osobne a verím, že aj každého iného lovca by takéto stretnutie potešilo. Hrozí ti maximálne: &quot;No! No! No! ... a už tu viac krát na bicykli nechoď-te.&quot; Pre istotu si však v septembri daj pauzu, aby ti vlastníci PL v tvojom okolí nevyčítali, že kvôli tebe prišli o možné dotácie od zahraničných strelcov jeleňov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21539 od papo
Obávam sa, že že ty si nepochopil. A ak skutočne áno, nechaj si zasviniť vlastnú stránku. Prípadne srdečne pozvi nespratníkov na svoju stránku, že tam majú priestor na podobné výlevy. Myslím, že ťa nik nebude odsudzovať za propagáciu, keď tu zverejníš plnú adresu. A všetci budú spokojní, čo povieš? Dal by som aj smajlíka, ale asi by tu pôsobil násilne a falošne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21541 od Jaro
Ok odchadzam si svinit svoje 3 ci 5 stranok :x . Uz to nebudem rozvadzat lebo mam v ucte starsich ludi .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21542 od mirek
PAPO - nedá to už ani mne nezareagovať na Tvoju aroganciu ! Tebe kto dál právo tu niekoho moralizovať a posielať niekde sviniť ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21543 od Rasto27
vďaka za info. každopádne ja som vo vnútri nebol, išiel som len okolo po značke. ale ak by ma tam chcel niekto pozvať na exkurziu nebol by som proti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21544 od Rasto27
nieje za čo. rado sa stalo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21548 od martin203
Mirek sklapni, ja som mu ho dal (Papo na hrad ééé ...). Papo a Ty nelen, rubaj, rúbáj, ved vsade sami nespratnici ... no, ved zostrel este niekoho!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21561 od papo
Urazil som ťa? Prepáč, ale to nebolo mojim úmyslom. Prečítaj si svoj príspevok, kde odkazuješ, že by niekto niečo mal..... Teda všetko je v poriadku. Lenže tu to nefunguje, skôr sa to zhoršuje. Naozaj ti to neprekáža? Naozaj?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21562 od johny
Ale ale senior ... dal ti niekto povel ŠNÚRKY? ;) Asi začnem tým že vymažem tvoje príspevky kde nám posielaš nejvernejších a najslušnejších prispievateľov na svoje stránky ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.192 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 386 návštevníkov a žiadni členovia on-line