Sem píš svoje príspevky ak ich nevieš zaradiť do prísl. témy

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21790 od martin203
Snad to nie je Tvoja skusenost zo S ? :P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21791 od matulkoh
michal neskutocne, poznam viacero ludi co figuruju v skusobnych komisiach a niektori su abstinenti, u nas na skuskach sa po nich vypilo asi 3l vina s absolventmi aj komisarmi vcitane. boli to zvacsa stary pani zo zahoria- pani polovnici, tiez pred skuskami kolovali take reci, ale bol to uplny vymysel. negeneralizuj a neohovaraj, mozno ty si robil skusky v senku to neznamena, ze aj vsetci ostatni.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21792 od michal
Neuvidim, neuverím...a to nas strasili celý kurz, ze sa mame ucit, lebo je to tazké a prísne. Komisári prijechali z vašho smeru martin;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21793 od Jaro
musim suhlasit z matejom , my sme mali skusobnych komisarov z trnavy a dokonca aj ked ich ponukali pred skuskami tak povedali ze oslavovat sa bude az po skuskach teraz nechcu ani slzu :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21795 od michal
V šenku som skušky nerobil...vsetci sa zhrkli pri prvých dverách (osveta, ci ako sa ten predmet vola), tak som to vzal od konca, za 1,5 hod. aj s čakaním som bol vybavený a uz len pozoroval aku auru vyžarujú ostatní. keby to bolo na mne tak min. 50% letí bez milosti.;).

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21807 od Jovic
Úroveň prípravných kurzov a skúšok je v jednotlivých okresoch rozdielna. Čo je ale horšie ako alkohol je korupcia. A práve skúšky sú veľmi dôležité, aby sa držitelmi poľovných lístkov stali len osoby odborne a morálne zdatné.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21810 od martin203
Na svoje skusky sa uz velmi nepamatam, viem ze nepresli vsetci, ze tam bola jedna fesna ... a ze ja by som to tam asi inak preriedil. No dobre si pamatam na skusky polovnych hospodarov v S, vyletelo 40% a medzi nimi i tzv. Velki hraci. Naopak, tajomnik nemal problem verejne vyzdvihnut najlepsieho absolventa .... neda mi, bol som to ja ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21811 od koleno
Ešte dobre, že to nebolo na tebe, každý nemá IQ 120. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21813 od michal
IQ 120 mat nemusí, ale aspon stavača podla fotky by poznat mal a nemusí zavalit, že je to kopov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21816 od Jenda
Josef mudro píšeš;):x U nás mám taky pocit že úroveň některých "myslivců" po zkouškách je minimální. Že malé děti soutěží např. O zlatou srnčí trofej by je strčily do kapsy. Mě chtěli vyhodit na nemocech psů...na škrkavkách :]:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21817 od sibo
Jaro mozem potvrdit, aj ja som robil u trnavakov a bolo to to iste. vyzadovali vedomosti ale zase na druhej strane neboli taky, ze by ta za kazdu cenu chceli vyhodit alebo dokazat ti ze si len na zaciatku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21824 od nugy
Hej. Nevyhadzujú za každú cenu, ale keď im jeden dotyčný trepol " hlucháň hniezdi v nore" , tak to je aj na mna moc.:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21857 od puro
Ja poznám jedného čo pchal do nory stavača.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21912 od nugy
Bratranec robil teraz skúšky a vravel vela zeujímavostí. Som sa rehotal jak kon. Napr, že tam bol chlap, čo vodel pomaďarsky, ale poslovenky nie, tak tam mal tlmočmíka polovníka. Bratranec vie aj maďarsky a vravel, že keď sa pripravoval, tak ich počuval. Maďar vravel same sprostosti, ale tlmočník prekladal uplne niečo ine a všetko spravne ako znela otazka.A že správny polovník.Ha ha ha. V Dnešnej dobe, za peniaze aj v Prahe dom

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21917 od Janos83
nugy, ak je to ten koho myslíš, tak som za tým maďarom sedel, a čakal kedy ukončí to trápenie, čakalo sa za ním viac ako polhodinu, absolútne nesprávne odpovede, na každú z odpovedí, a to bolo zo ZBROJáka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21930 od nugy
No neviem ti povedať. Bratranec robil skúšky v Nitrianskom okrese.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21934 od Basky
Axon, každá otázka z Tebou vylosovanej trojice otázok na každom predmete sa hodnotí samostatne ´známkami´ V - výborne, P - prospel, N - neprospel.. Ak máš v trojici jedno hodnotenie N, tak Ti skúšobný komisár má dať dve podotázky, najlepšie súvisiace s preverovanou témou, ale súvis nie je podmienkou, ak tieto zodpovieš samostatne a správne, tak výsledná známka z predmetu je prospel. Ak tresneš totálnu somarinu čo len pri jednej z nich, tak by si mal neprospieť.. Väčšinou tie pomocné podotázky sa týkajú niečoho, čo nevedieť je už hrubým nedostatkom pre poľovnícku prax. Stačí Ti také vysvetlenie?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21936 od sibo
pani potreboval by som informaciu. Akurat drzim v ruke ziadost o vydanie prveho polovneho listka a vsimol som si jednu vec, tuto ziadost som dostal v Senci na OkO a je pr lesny urad v BA, uvadza sa tu ze mozem poziadat o 1 alebo 3 rocny polovny listok. Ziadosti, ktore som doteraz mal v ruke boli na 1 alebo 5 rocny listok. Je to mozne aby kazdy lesny urad uvadzal inak? aj na internete som nasiel ze LU v Trnave ma na www stranke ziadost na 5 rokov. Ako to teda je? dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21945 od pierre
Moja skusenost zo skusok:
<br/>Pytali sa jedneho s prepacenym vazne debila co je to psinka on povedal ze &quot;to bude taka mala fenka&quot; a na pusny prach povedal ze &quot;to su na 100% semena dateliny&quot; a presiel...
<br/>Ja osobne som neskoncil s vyznamenanim ale som si na 100% isty ze som od toho nemal daleko aj ked som na osvete nevedel na otazku co som si vybral takmer nic odpovedat tak som trepal setko mozne co stym aspom trocha suvyselo a podarilo sa... Hlavne nesmies zoztat ticho ak citas knihy a nevidel si polovnika len s vrtulniku logykou prides na neaku tu odpoved vzdy...
<br/>Prajem vela stastia na skuskach a menej takych blbcov akych som mal na skuskach ja :D
<br/>
<br/>Dobra rada vzdy mas neaky ten cas si napisat na papier odpoved na otazku a az potom odpovedat... Vyuzivaj tuto moznost lebo aj ked vies presne a suvyslo odpovedat stane sa ze zabudnes na mali detial a uz ti neda &quot;V&quot; ale len &quot;P&quot;,ja som tuto moznost nevyuzil ani raz a sam som potom lutoval lebo ked som opustil skusajucu miesnost som si spomenul ze som nepovedal to co som si pripravil len v hlave,mal som sice vsetky predmety zasebov uz pred obednajsou prestavkou ale mozno som sa tym pripravil oto ze by som skoncil stym uz spominanym vyznamenanim...
<br/>Skusky na ZP sa beru omnoho vaznejsie tak sa poctivo pripravuj aj na ne!
<br/>Lovu zdar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21954 od matulkoh
k tej prvej casti, na Slovensku je to niekde tak. ak si si isty nepotrebujes pripravu, ja som isiel hned, mal som to hotove asi za 1,5h na V, ale priprava, je vzdy dobra, vies ako budes odpovedat, dobre si to premyslis, pri niekt. predmetoch mozes predostriet vlasne poznatky/ napr. kynologia/. ja som mal vyhodu,ze ani nie rok pred tym som mal statnice tak som mal roztahany mozog, o polovnictvo som sa vzdy velmi zaujimal a ucil som sa od uja v lese, takze moje samostatne studium na skusky trvalo asi 4h. ale poznam ludi, ktori nemali moznost ucit sa od jagrov, nemaju vztah ku kynologii tak takym su aj 2t malo.
<br/>lovu lesu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.128 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 405 návštevníkov a žiadni členovia on-line