Sem píš svoje príspevky ak ich nevieš zaradiť do prísl. témy

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21697 od margo222
balanda od koho je ta zsl -kto je otec?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21741 od axon
Dobrý deň všetkým. Som tu nový, ale čítam vás už dlho. Chcem sa opýtať, hlavne tých čo robili polovnícke skúšky podľa Skúšobného poriadku od r. 2006. Každá otázka v každom predmete má 3 podotázky. Keď na 1 podotázku nezodpovedám v dostatočnom rozsahu a na zvyšné 2 áno, tak som z daného predmetu prospel alebo neprospel? Je to dôležité... LESU, LOVU

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21743 od matulkoh
otazka je co to znamena dostatocne? ak si maturoval, tak vies, ze aj na komisii zalezi, ak ta niekto bude chciet vyhodit tak ta vyhodi ako v skole pri skuske a ak bude chciet nechat vsetkych prejst tak necha. ide o subjektivny pohlad skusajuceho. ale ak dve zodpovies super a s jednou sa trapis, tak aj tak ti to skor da.
<br/>
<br/>moj nazor, robil som skusky cca pred 1,5r a vstko na V, bol som naj.:) nech sa ti to podari

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21744 od Jaro
axon uc sa tak aby si vedel zodpovedat vsetky ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21745 od matulkoh
Jaro a ty si vedel? ja urcite som mal aj slabsie miesta.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21746 od Jaro
Matej az na jednu podotazku ohladom zbrani tam som zavahal inak vsetky ;) :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21747 od matulkoh
ja som nezavahal vobec pri skuskach, ale viem, ze boli temy kde bysom sa spotil, ale myslim si, ze nas buduci kolega, ak ho polovnictvo bavi a prejde si doporucenu literaturu a vela pocuva skusenzch jagrov, kynologov..... by nemal mat zieden problem.
<br/>ozaj co mas nove? na ake skusky sa teraz pripravujes resp, psa. co ten Op. ako napredujes?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21748 od Jaro
nove dokopy nic . oplotok stoji len este treba detaily dotiahnut . prasce nam padli takze budem zhanat nieco vacsie nech to ma aspon 40kg za nejaku rozumnu cenu . na skusky idem teraz v sobotu na PF , potom zo svojim na FSD a MZH do ciech . popri tom este nejake FSD z dalsim psom a jedny OVVR z labradorom . tot dufam vsetko tento rok ohladom skusok . aby som stihol aj co to zapolovat . ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21749 od axon
Matulkoh, Jaro ďakujem za odpovede. Mám skriptá od p. Šomeka z BA, učím sa z toho ale niektoré veci nejdú zapamätať ani za svet (napr. roky vydania niektorej polovníckej literatúry). Ale ešte ma čakajú konzultácie a potom ešte 2 týždne do skúšok, tak dúfam že sa mi to podarí...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21751 od Jaro
na konzultaciach vychytas muchy neboj sa a mas to zmaknute . keby to bral kazdy tak poctivo ako ty . ale sak si to zazijes aky experti tam budu asi sa aj zasmejes . my sme mali jedneho ked sa ho skusobny komisar spytal ze aky druh plavavych kacic pozna suverenne odpovedal ze hrdlicka . :x;):D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21752 od kurt
To vážne budú chcieť takéto veci??? :liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21753 od matulkoh

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21754 od matulkoh
na Bielom este nieco zostalo odhadujem tomu tak 25-30kg

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21756 od sibo
ja to mam cerstvo za sebou, tento rok som to absolvoval, je dobre mat vedomosti a brat to podstivo, a aj skusajuci ak vidi, ze tomu rozumies ale proste ti len nieco uniklo ale vypadlo tak ti s tym pomoze, tiez su to len ludia. ale dolezite je vediet, a naozaj budes mat na skuskach aj takych kolegov, ktori budu mat vselijake medzery. drzim palce

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21757 od kurt
Už som sa zľakol, že zas niekomu preskočilo. 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21759 od Jaro
Matej ked urobia slusnu cenu ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21760 od miso
Juj, nuž až také podrobnosti sa neuč, ja som sa ich tiež neučil a mal som všetko na V, pričom sa nedá povedať,že by mi otázky sadli...učiť sa treba,ale vždy je lepšie keď máš o veci všeobecný prehľad a rozumieš jej,ako keď si to nabiflený, komisár ti položí otázku troška inak a potom len kukáš;)
<br/>Taktiež ak zodpovieš 2 úplne super a pri tretej zaváhaš, zvyknú prižmúriť oko...nie je to také strašné,určite to zvládneš...veľa šťastia!!
<br/>
<br/>A teória je teória,ale aj tak ťa najviac naučí les,zvieratá a prax...knižky sú super,ale v niektorých oblastiach majú len obmedzený dosah...;):)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21761 od axon
Sibo: gratulujem.. Jaro: plávavé kačice - hrdlička - to asi ťažko, to budú &quot;kačeny co plávajú&quot; ha-ha-ha. Majte sa, konečne padlaaaa..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21776 od Janos83
Axon, ja som robil prednedávnom skúšky, učil som sa z tých Šomekových kníh, vydavateľa, máš tam pekne rozpracované odpovede na každú otázku. Na skúškach, ak si zodpovedal väčšinu z tých troch podotázok, tak nebol problém, lenže tie knihy to nie sú knihy ale len skriptá, čiže výber, toho, čo ako odpoveď na otázku, by malo stačiť. Skúšajúci, aspoň u nás to bolo tak, že ti dal aj inú otázku súvisiacu z tou tvojou, a v tých skriptách na všetko nie je odpoveď. Odporúčam ti prejsť si aj Poľovníctvo I a II od A.Bakoša, P. Hella, tam sa tiež dozvieš niečo viac. Mne pomohlo aj to, že som prelúskal aj iné staršie knihy-odborné, s tými novými mi stačilo si len doplniť nejaké nové aktuálnejšie informácie. Výsledok na skúškach vynikajúci, a dobrý pocit, že si sa nemusíš pred nikým z tých skúšajúcich hanbiť že si niečo nevedel. prajem úspešné zvládnutie skúšok;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21788 od michal
Skušky uchádzačov o polovný lístok su uplna fraška - všetci to vedia, akurat ti to tak nenapíšu. Ak nemaš IQ pod 70 a vieš povedat ako tak aspoň súvislú vetu, nebudeš mať problém.Aj tak je polovica komisarov už počas skušok nadratých. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.101 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 402 návštevníkov a žiadni členovia on-line