Sem píš svoje príspevky ak ich nevieš zaradiť do prísl. témy

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21563 od papo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21564 od Jaro
Papo mna si neurazil . Len ty si si urobil reklamu ze si na mna zautocil bez priciny :x A ako citam tak sa na margo tvojho prispevku viaceri ozvali . :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21565 od Baikal
Asi mi nieco uslo, alebo bol nejaky Papov prispevok vymazany? Kedy poslal nejakeho prispievatela na svoje stranky?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21566 od papo
Jaro, podsúvaš mi, aj johny, ...nech odtiaľto odídeš. Nič také som nenapísal! Navrhol som ti, aby si si nachal zasviniť aj svoje stránky, keďže tento spôsob vyjadrovania ti neprekáža. Len aby si to zas niekto nevysvetľoval po svojom, uvediem príklad
<br/>forum.awald.sk/viewtopic.php?t=3
<br/>a tam si zákaz vulgarizmov nepripomienkoval, tak si akosi neviem vybrať. Tu hej, tam nie, u teba nie, tak ako? Tu hej?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21567 od Jaro
nikam to nevedie :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21571 od astronom
Vie mi nekto povedať, čo pozitívne priniesla táto debata? Myslím si že je to mlátenie prázdnej slamy. Vulgarizmy sú pre časť populácie štandardom vo vyjadrovaní či už verejnem alebo neverejnom. Verím tomu, že tá časť populácie čo vulgarizmy odsudzuje je podstatne väčšia. Zaoberanie sa touto témou môže znamenať iba toľko, že tomuto štýlu vyjadrovania pripisujeme väčší význam ako má a ako si zaslúži. Skúsme tento štýl diskusie jednoducho ignorovať

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21577 od Stefan49
Prave tak! Neviem o com su tu natahovackt-asi som nieco zmeskal pri sledovani!:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21578 od astronom
Témou je obyčajná ľudská slušnosť. Či na toto fórum partia vulgárne výrazy, či sem patrí znevažovanie oponenta, a či by mal admin zasahovať do tém a robiť cenzúru. Čo ty na to štefan?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21579 od matulkoh
clovek je chvilu prec a potom sa nestaci cudovat, tato debata je debatou o nicom, rozvadzat diskusiu o pravopise, &quot;pindoch&quot;... je uplny nezmysel, vulgarizmus sem nepatri aj ked som ho mozno niekedy pouzil aj ja, zvrhlo sa to tu na osobne osocovanie, kto ma pravdu a kto nie, o nekompetentnosti sa vyjadrovat k urcitej teme, kazdy z nas je v urcitom smere rozhladenejsi, fundovanejsi, ale to nam nedava pravo na niekoho utocit skor &quot;povinnost&quot; sa podelit o informacie, ak sa ideme dohadovat kto je vacsi kohut na smetisku, mozeme to rovno zabalit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21580 od matulkoh
priklanam sa k nazoru, ze v pripade osobneho osocovania a vulgarizmou by admin mal zasiahnut.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21581 od Stefan49
No vulgarizmus-to by sa dalo este niekedy zhltnut, avsak ked tu vidim vulgarne utoky z boka na bok, a popri tom sa zabudne na temu, to uz nie-podla mna by sa takyto ludia mali vymazat a pri najmensom im obmedzit pristup, pretoze vela ludi je uz z toho znechutenych a po jednom sa dobrovolne vypinaju! Skoda pomerne dobrej stranky! ;/:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21582 od Jovic
Vulgarizmus, urážanie a znevažovanie diskutujúcich určite nepatria na tieto stránky. Veď tento web je tak trochu výkladnou skriňou slovenského poľovníctva. Ak nesúhlasím s nejakým názorom dá sa to aj korektne napísať.
<br/>Ale neviem si predstaviť, že by admin musel pomaly denne mazať nejaké príspevky. Z toho by asi nemal veľkú radosť. A podľa čoho určiť, ktorý príspevok ešte vyhovuje a ktorý už je určený na výmaz.
<br/>Omnoho efektnejšie sa mi zdá primitívne príspevky jednoducho odignorovať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21584 od Lubo1
Mozno by bolo zaujimave, keby administrator spravil nejaku tu presmycku a namiesto kadejakych nickov by doplnil cele meno a priezvisko pre registrovanych prispievatelov. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21612 od pierre
Zdravim starsich kolegov,mam na vas jednu otazku.
<br/>Chcel by som si v praxi vyskusat ako som sa naucil vabit jelenov,ale nasi polovnici ked ma vidia v lese s rucadlom hned ma zastavuju nech sa neopvazim rucat lebo vsetko poplasim a tak dalej... Mate takyto pristup k mladym polovnikom aj uvas???
<br/>Kde ste sa vy ucili vabit ked vas nechceli pustit s rucakom do lesa?
<br/>Doma v panelaku ma to uz vazne nebavi koli tomu ze okrem susedov mi nikto iny neodpovie a uz vobec nie jelen :(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21614 od lesak
Ked si nenasiel cestu, ako sa s nimi dohodnut, tak proste kasli na nich. A chod svojou cestou. Ked to nevyskusas v praxi, tak nikdy nezistis kde robis chybu. Alebo vyhladaj skuseneho polovnika a popros ho o radu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21615 od RadekS
Lesák ti to píše dobře, jdi a zkúšaj to v lese a na starých sa vy... Sami jeleni ti řeknou či ti to jde a nebo ne. Kdyby jsi měl furt poslouchat staré, tak by jsi možná z toho paneláku ani nevylezl. Ke stáří je potřeba mět úctu, ale ne pokud s tebou chcú vydrbávat. Tak to aspoň dělám ja. Starých si vážim, ale enem těch co si to zaslúží. Ať se ti daří.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21616 od lesak
Ja mam ku starsim polovnikom velku uctu a dokonca sa im ani nesnazim velmi oponovat aj ked si myslim ze nemaju pravdu, ale nakoniec aj tak urobim ako myslim ja a este nikdy som to nelutoval. Nedaj sa odradit od svojej snahy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21617 od lesak
ale treba zas povedat, ze vsetko treba robit s mierou. a nesnaz sa s nimi priecit, lebo to nikam nepovedie. Musis to robit tak, aby si bol spokojny a oni nevedeli o nicom. Lebo svojou pritomnostou na rujovisku urcite trochu narobis rozruch. Ale ked sa na to pozries z pohladu vyrusovania zveri, tak polovnici, su na tom niekedy ovela horsie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21618 od Jaro
Lesak , Radek - suhlas !!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21641 od tibo
Jaro poď na pokec;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.100 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 363 návštevníkov a žiadni členovia on-line