Sem píš svoje príspevky ak ich nevieš zaradiť do prísl. témy

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #22790 od martinbb
lovu zdar...vedel by mi tu niekto poradit, ze kde v basnkej bystrici zozeniem asfaltove holuby..vopred dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #22800 od Akela
Neviete, kde by som našiel na nete opis jednotlivých vekových tried jelenej aj s nákresom, resp. fotom? Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #22802 od axon
Ja mám niečo podobné práve pred sebou, dávali nám to na kurze kandidátov. Je tam srnec, jeleň a daniel, pekne podľa kvalitatívnych oblastí. Ak máš záujem môžem to naskenovať a poslať ti to.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #22803 od Akela
Prosím Ťa pošli mi to na akela@mail. t-com.sk. Aj ja som to niekde mal ale stratil som to Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #22807 od saris
Budem velmi rád ked to pošleš aj mne. Vďaka. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #22810 od matulkoh
aj jata poprosim Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #22814 od miso
Ak budeš taký dobrý, pošli to aj mne prosím...vďaka
<br/>Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #22818 od sibo
ak ta mozem poprosit aj mne by to pomohlo. dik - Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #22828 od PoloVlad
axon, ak ta mozem poprosit jednu kópiu aj pre mňa. Ja som tiež kandidát , ale s týmto som sa nestretol, resp. nikto nám nepovedal , že niečo také existuje. Ešte raz dik. Určite sa mi to zíde.
<br/>Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #22829 od volodo
Axon daj to sem pre vsetkych....dakujeme

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #22842 od milosg
Axon, ked uz to posles tolkym, hod jednu kopiu ak mne : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Pekne dakujem. Lovu zdar !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #22849 od axon
Máte to poposielané, dajte to aj na PID, aby to bolo pre všetkých.:D Držte palce, zajtra mám skúšky z polovníctva;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #22854 od PoloVlad
Ďakujem aj ja za obrázky, ktoré si mi poslal. Palce držím, ale ak máš úprimný vzťah k poľovníctvu a pristupoval si seriózne k tomu, tak to zvládneš. Mňa to tiež ešte len čaká.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #22858 od saris
Vdaka. Prišlo to cele a v poriadku. Na zajtra Ti určite budeme držať palce.
<br/>Tak veľa šťastia

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #22860 od Jaro
chlapi poslite mi to prosim vas na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. postaram sa o to aby si to mohol kazdy stiahnut z netu . diky
<br/>
<br/>axon drzim palce

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #22875 od balistik
Taaak AXON ako si dopadol??? Dufam ze si bol uspesny a mozme ta vsetci privitat v cechu sv.Huberta...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #22884 od plantex
Pani kolegovia polovnici,mam na vas jednu otazku.Je na tomto portali registrovany niekto kto zial bohu nema moznost si zapolovat na kacice a dive husy,ale mal by moznost pozvat mladeho polovnika na 1 spolocnu polovacku na diviakov??? Staci jedna jedina nech si uz konece zapolujem aj ja a ja zase zabezpecim povolenku na dive kaceny a husy (ale musi byt lepsia zima ako vlani) min. na 2 cele vikendy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #22909 od pavelb
Zda sa, že moja 7x50 (dalekohľad) mi dosluhuje. Obzerám sa po 9x63, prípadne 8x56. ešte nie som rozhoduntý. Značiek je však veľa, čo môže kto doporučiť?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #22934 od axon
Dopadol som &quot;Prospel s vyznamenaním&quot;, ale nesadla jedna otázka (predmet č. 6 - a,b na P, c na V):[ inak mohlo byť všetky predmety s vyznamením. Ale som rád, že to už mám za sebou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #22935 od papo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.098 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 277 návštevníkov a žiadni členovia on-line