Sem píš svoje príspevky ak ich nevieš zaradiť do prísl. témy

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7697 od Jenda
Když budeš mít ohaře, může se ti stát, že přijde do kontaktu s černou. Honitby v okolí mého bydliště jsou smíšené - víc pole, míň lesa. Protože mám psy a hodně známých nimrodů, tak chodím na drobnou do většiny z těchto honiteb. Při těchto honech na drobnou (i na kachny!!!) není problém narazit na prasata v nějakých trnkách, rákosí. Do března jsem měl maďarku, která teď už loví v "jiných lovištích":( Ta se naučila na prasatech akorát pěkný bejkárny. Když přišla na černou, tak ji pevně vystavovala(líp jak drobnou), když narazila na postřelené prase, tak se hned pokoušela o nějaký chvat. Když jsem pak slyšel od kolegů že mi v leči držela lončáka za krk a za chvíli držel lončák jí za hlavu, tak jsem si říkal, že jí to jednou nejspíš bude stát život. Když se podíváš do mé galerie, tak uvidíš sele, které bylo postřelené(starem) a společně s jezevčíkem ho udrželi(doslova) na místě a já mu dal jen záraz.
<br/>Nicméně, jak psali už chlapi, maďara(ohaře) na černou NE.
<br/>Teď mám půlroční štěně maďara, tak jsem zvědav, jestli v ní bude taky taková ostrost.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7723 od hajnik
Farbiar v poľovníckej praxi. Tak sa mi vidí že podobná téma tu už bola. Neviem z akého dôvodu už nie je.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7727 od laci
www.polovnictvo.com/modules.php?name=BiG...le=post&topic=67[/]Hannoverský farbiar v Poľovníckej praxi
<br/>
<br/>
<br/> www.polovnictvo.com/modules.php?name=BiG...e=post&topic=146[/]Bavorský farbiar
<br/>
<br/>mam nechat aj tu novu temu?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7772 od palo29d
Nazdar Janči ESO ak tu budeš zavolaj mi prosím som niekde zapatrošil tvoje číslo Palo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7777 od hajnik
Veď téma o farbiaroch na fore neni.Alebo som to prehliadol?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7782 od Basky
Hneď keď vojdeš do FÓRA, máš v hlavičke napísané FÓRUM - TÉMY v úzkom zelenom obdåžniku. Hneď pod tým začína veľký obdåžnik s témami. Ale to je len prvá strana. V pravom hornom rohu toho veľkého obdåžnika máš napísané STRANY a sú tam čísla 1 až 5, pričom jednotka je vysvietená na žlto, lebo je aktuálne otvorená. Keď si klikneš na iné číselko z nich, tak sa dopracuješ k ďalším stránkam - plných ďalších už otvorených tém. Je to podľa dátumu posledného príspevku. Ak prispeješ, tak to hodí na začiatok prvej strany... Tak sa dopracuješ k témam o ktorých napísal laci. Pekné čítanie Ti prajem..;);) 8o8o8o8o:liar::liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7790 od vik
Zalesak, som na pokeci...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7794 od hajnik
Ospravedlňujem sa, dokonca sú tam témy dve: hannoverský farbiar v praxi, a bavorský farbiar. Inak mohla to biť iba jedna téma. Tú moju zrušte. Ďakujem a sori

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7821 od zachi
Páni chcem vás poprosit ak viete kedy budú nejaké strelecké preteky v okolí topolčian hlohovca alebo nitry napíšte to sem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7822 od tibo
Bajkal Ti odpovie aj na pokeci. ahoj

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7823 od Basky
Zachi, a nenašiel si si nič vhodné - hneď vedľa, vľavo je MENU stránky Z TLAČE a za tým v bode UŽÍVATEĽOM, je druhé v poradí STRELECKÉ PODUJATIA (pod KALENDÁRom POĽOVNÍKA..)... Alebo myslíš mimo tých akcií?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7830 od zachi
mal som na mysly len také dedinské ja som neni žiadny ostrostrelec a chcem si zastrielat len tak z pasie. Ale ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7831 od Akela
Určite sem &quot;chodí&quot; aj veľa lesníkov, tak Vás zaujme článok na blogu SME. Vpravo nájdete okno, kde sa dá autorovi napísať. Verím, že lesníci z povolania to využijú. Článok je tu: kosticky.blog.sme.sk/c/48855/Zachrana-Ta...ch-lesov-TANAPu.html.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7832 od Jaro
fakt si to precitajte a hlavne tie dva prve prispevky - nacelnik Lukac pan vseveduci VLK .:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7835 od tibo
Ministerstvo Životného prostredia si chová jedovatého hada na prsiach,v podobe pseudoochranárskych spolkov.Za všetkým sú peniaze a skupovanie pozemkov nie ozajstná ,ucelená ochrana prírody.
<br/>Môj osobný názor.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7836 od Janos83
Pozrite si: www.joj.sk/?go=archive, Smelý hlucháň. Nielen medveď môže byť nebezpečný!!!!;):]:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7842 od palo29d
Zdravím radoz pod na pokec;););)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #7844 od pytliak
Tibo, si mozes byt isty, ze ministerstvo si toho hada na prsiach nechova. Mimovladne ochranarske zdruzenia nemaju nic spolocne s MZP, teda aspon strukturalne a pravne nie. Mimovladky su nezavisle obcianske zdruzenia. No a bud si isty, ze niektori poriadne lezu na nervy a ministerstvu. Takze to je had na inych prsiach.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #7855 od tibo
Bohužiaľ realita je iná! NIE ESKIMÁCI , ale MŽP schvaľuje a vydáva - nariadenia,vyhlášky
<br/> Len s požehnaním MŽP ,sa jedná o nás bes nás!:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #7864 od palo29d
Ketner si hladaný na pokeci :D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.110 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 232 návštevníkov a žiadni členovia on-line