Lesoochranárske zoskupenie VLK

pred 17 rokmi 3 týždnami #16166 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
to skor lieskova palica ako bukova kôra

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16169 od marmilmorgov
Odpoveď od marmilmorgov na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Som za Vlka a želám si, aby takýchto Vlkov bolo na Slovensku čo najviac. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16170 od johny
Odpoveď od johny na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Marmil dúfam že aj ty ho dostaneš a nezabudni prísť na pokec

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16171 od johny
Odpoveď od johny na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Papo dubová, dubová

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16172 od papo
Odpoveď od papo na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
buková, viac štípe

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16176 od lubto
Odpoveď od lubto na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Chudáčikovia - våčikovia, je mi ich ľúto. Ale aj takí ľudia existujú, no mali by byť spravovaní v inom režime............:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16187 od marmilmorgov
Odpoveď od marmilmorgov na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Tak a už som to, zase dostal palicami, od tých najväčších poľovníkov. Stačila jedna veta, aby osy vyleteli z hniezda. Čo také zlé, robia tí ochranári, keď ich poľovníci nemôžu vystáť ? To je tá správna otázka. A teraz si položme inú otázku. Čo je pre
<br/>našu spoločnosť dôležitejšie, ochrana prírody, alebo poľovníctvo. Odpoveď poznáte.
<br/>Prírodu potrebujeme pre život, poľovníctvo, len pre zábavu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16188 od lubto
Odpoveď od lubto na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
V tomto konkrétnom prípade si asi nedostal od poľovníkov, ale v prvom rade od lesníkov.;) Ochranu prírody majú v náplni práci a robia to, či sa Ti to páči alebo nie. VLK si v tomto svojom jednaní v tejto konkrétnej veci neuvedomuje, že jeho aktivita škodí krásnej slovenskej prírode viac ako aktivita lesníkov. Poľovníci ochranárov môžu vystáť, ak títo s nimi spolupracujú a správajú sa racionálne.......A čo je dôležitejšie? Na to je odpoveď nejasná, lebo podľa mňa sa dá ťažko robiť ochrana prírody bez poľovníctva, a poľovať bez chránenia prírody...........Prírodu potrebujeme pre život - Tvoje slová, nepochybne pravdivé a nevyvrátiteľné, ale s tým, že poľovníctvo je len zábava sa nedá súhlasiť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16189 od papo
Odpoveď od papo na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
o to ide, mladícky elán spojený s nevedomosťou, najhoršia kombinácia, riadená centrálami idúcimi za svojimi cieľmi. Ešte som sa nedozvedel, aká zver potom žije v takom polomovom lese. Srnčia a diviak nie, vysoká tiež nie, aj na kamzíka je to nepriechodné, medveď snáď na zimu, ani obľúbený kormorán tam nezaletí.....teda načo je komu mŕtvy les? Vlastne nie je mŕtvy, on bude žiť červotočou, mníškou, .....Zrejme preto sa tam zakazuje vstup, aby verejnosť nevidela vlčie nakladanie s prírodou. A vlkom podobní ich podporujú, lebo kultúrny človek so základnou znalosťou o prírode ako celku si ochranu predstavuje ináč, nie ako prostriedok k jej devastovaniu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16191 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Takému lesu veľa netreba na vznietenie. Možno naše média prahnú práve po takomto dačom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16192 od lubto
Odpoveď od lubto na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Papo, DKo - myslím presne na to isté, len škoda, že veľa ľudí si nevie spočítať 2 + 2.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16194 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
marmil ked budes stat o vysvetlenie preco rad o tom pokecam pisat sa mi to nechce .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16196 od evicka
Odpoveď od evicka na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Ja bi som bo len zvedavý či daki z tych vlkov vie ako rastie les ako sa oň ma starať a či v živote zasadili aspoň jeden strom.Možno prave ten les vysadili naši predkovia starali sa oň a my ho nechame potom zhniť no je to normalne?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16201 od puro
Odpoveď od puro na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Kalamitu treba spracovat a sadit pôvodnu formu drevin.Experimenty nech robia ochranari na zahrade,nestaci im Sumava?Aj tam sa priroda vysporiadala so skodcom,mrtva krajina.Priroda sa vysporiada ale nie v takom malom komplexe ako su Tatry.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16202 od marmilmorgov
Odpoveď od marmilmorgov na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
otázka je, prečo padali celé lesy a či sa nespravila chyba napr. pri zalesňovaní týchto porastov,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16204 od puro
Odpoveď od puro na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Tato forma porastov sa sadila za Dekreta Matejovie,19.storocie.Jednoducho tato drevina ma aj hospodarsky vyznam,rast hmota.Treba ochranu pred skodcom, na prvom mieste je zdrava hora, ver ze lesnik nie je iba na tazbu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16207 od johny
Odpoveď od johny na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Marmil ty nemas o polovnictve ani len sajnu tak ako si dovolujes povedat ze je to len zabava. Co si ty urobil pre nasu prirodu? Kolko studniciek si urobil? Kolko hory si vycistil, kolkokrat si kosil horsku luku aby z nej nieco bolo lebo past sa tam uz pre mudre hlavy nesmie? Kolko chodnikov si upravil? Kolko ton krmiva na zimu si prichystal pre zver? Kolko soli si vyviezol do lesa? Kolko krat si vakcinoval proti chorobam? Kde beries tu drzost vypisovat ze polovnictvo je len zabava? Ako si dovolis stavat 20 rocnych ochranarskych sopliakov nad vystudovanych lesnikov? Kto si ty ze si dovolis takto sa vyjadrovat na polovnickom fore? Napis mi ake mas vzdelanie, napism mi co robis pre prirodu, napis ako ty prispievas k jej zachovaniu, napis mi vsetko aby som vedel s kym mam tu cest.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16208 od lubto
Odpoveď od lubto na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Celé lesy padali, lebo bol silný vietor. Jednoduchšie Ti to vysvetliť neviem.......... Vo švédskej tajge vyvrátilo desaťtisíce hektárov a veľmi pochybujem, že ju niekto sadil. Takže v zalesňovaní problém nieje! Ak takáto katasrofa nastane je potrebné ju spracovať a využiť čo najefektívnejšie tak aby sa predišlo ďalším škodám, ktoré svojim rozsahom môžu prevyšovať pôvodné........... Príroda sa vysporiada so všetkým, ale za veľmi dlhé obdobie. Ja chcem svojim deťom (ktoré ešte nemám) ukazovať krásne tatranské lesy, nie pováľané drevo. Preto je nutné toto drevo vyťažiť (mať z neho podľa možnosti čo najväčší úžitok) a územie opätovne zalesniť - tým sa pomôže prírode, lebo čas jej regenerácie sa o mnoho rokov skráti!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16209 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
A co ked je pravda niekde uprostred? Niekde medzi extremnymi nazormi lesnych plantaznikov (i s titulmi), ktori uz niekolko generacii ofukuju svoje monokultury vysadene nie pre prirodu, ale pre mastenie si vackov a extremnymi nazormi per uletov (i s titulmi)odrastenych v roznych mestskych castiach nasich 2-3 skorovelkomiest?!?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16210 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Marmil len taka bezvyznamna otazka : Myslis si ze polovnici nie su ochrancovia prirody ? teraz zabudni na konflikt a nevyrieseny spor ktory mas z PZ . Pozri sa na to troska z ineho pohladu .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.120 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 197 návštevníkov a žiadni členovia on-line