4x4 všeobecne...

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #26797 od foksi25
Odpoveď od foksi25 na tému 4x4 všeobecne...
Ked to tu tak citam co by ste povedali na ZETOR SUPER.:) Vykon ma ako hrom, kolesa velke, tazko zapadnu, nehovoriac o uzavierke a ak treba odviezt krmivo alebo zviezt kapitalny kus nie je problem s mensou vleckou. Kam sa hrabu Pajera a Samuraje ...:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #26805 od eso
Odpoveď od eso na tému 4x4 všeobecne...
Tak ono ani BVPčko nie je na zahodenie, alebo 813 so 4 nápravami.....:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #26985 od pali
Odpoveď od pali na tému 4x4 všeobecne...
Kamarát chodí do hory so Zetor 69-45 s navijakom. Jedina nevyhoda je trochu väčšia hlučnosť. (ale napr. aj UAZ s dieslovým motorom v tomto smere nie je nič moc). Ja som si poriadil Z 69-11. Toho roku som ho ešte v praxi nevyskusal ale chcem dať naň ešte servo a do kabiny nejaky držiak na pušku a dozadu nejakú malú plošinu. Slúži aj ako pohyblivý posed. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #26999 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému 4x4 všeobecne...
Ja mám tiež traktor ako tvoj kolega a mám tam na pravej strane spravené lehátko.Super vec.Spíš a keď ťa zobudí zima,naštartuješ a ideš domov vyspatý:D s pocitom že si ochranár.Ja mám 50 m lana a tvoj kolega koľko?:-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27014 od majod
Odpoveď od majod na tému 4x4 všeobecne...
Chcel by som sa ťa opýtať ako daleko dochádzaš s traktorom do reviru,kolko platíš zákonnu poistku,predpokladam že maš platne špz takže ako často chodíš s traktorom na STK?Prípadne aj či s neho lovíš,lebo sa mi marí že traktor má motor a tým padom je to motorove vozidlo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27023 od Eno_Nuno
Odpoveď od Eno_Nuno na tému 4x4 všeobecne...
ahoj majod, už si namontoval nové nápravy do UAZa, ak budeš mať čas daj nejakú fotku do albumu rád sa pozriem nápad je to dobrý a použiteľný. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27242 od pali
Odpoveď od pali na tému 4x4 všeobecne...
Si trochu konfrontačný ale v poriadku. Povedal som, že len plánujem. Len som si ho zaobstaral, má platnú ŠPZ a zákonná poistka vyjde na cca 2 tis Sk. Zatiaľ traktory na STK nechodia. No a to keď si sadnem na strechiu traktora, ktorý je odstavený je fakt na diskusiu, či je to lov z motorového vozidla. Ale to si a mohol obuť aj do všetkých tých, ktorí spomínajú že majú korbu na svojom aute a sadnú si na ňu. Zatiaľ som s ním bol v lese len raz, keď som vyvážal seno.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27247 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému 4x4 všeobecne...
Strecha traktora nie je strecha bezmotorového lietadla(vetroňa),takže asi by si nepochodil,ale to sú už extrémy.Z toho si ťažku hlavu nerob.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27249 od majod
Odpoveď od majod na tému 4x4 všeobecne...
Pali ,vôbec som to nemyslel konfrontačne ,len som podotkol lebo u nas v združeni som bol upozornený ,že ked mam opretu stolicku o auto alebo nebodaj na korbe ako ty vravíš tak ma treba riešiť na výbore.Dalsia vec ked máš revír za humnami tak traktor ano ale keby si mal chodiť 10km prípadne cez mesto tak asi nie.A tiež sa mi nepáči ked polovník traktorista naziape na motorkarov,biciklistov a pod a vzápätí po vyčistení vzduchu ťahá z kabíny motorovu pílu -ved nepôjde naprázdno po polovačke domov.To vsak je na dlhu debatu a asi by sme sa zaplietli do samotnej podstaty charakteru slováka.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27254 od pedro
Odpoveď od pedro na tému 4x4 všeobecne...
Za tú poslednú vetu máš 100 bodov.:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27260 od pali
Odpoveď od pali na tému 4x4 všeobecne...
O.K. Na ktorúkoľvek stranu sa z domu (rodičovského) vyberiem, vždy som v revíri, takže vzdialnosť je v pohode.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27840 od Rob
Odpoveď od Rob na tému 4x4 všeobecne...
Chcel by som sa opytat , ci je mozne vrazit VW 1.9 TDI motor do Suz. Vitara 1995 model alebo do Samuraja . Prpadne ci sa to oplati .... naklady a praca. Vdaka za odpovede

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27843 od majod
Odpoveď od majod na tému 4x4 všeobecne...
Najprv ti odpoviem takto,do samuraja sa davali a dávaju diesely 1,9 peugeot aneskôr renault 1,9 toto je vymyslene a v podstate sa to da zohnať.Takisto do vitary sa montuje original mazda 2 liter je to velmi kultivovany motor a ked japonci predali licenciu vitari spanielom ,oni to volaju santana ,spanieli tam montuju 2liter HDI od peugeota ,zase toto su hotove veci kde to len zoženies a zložiš ako lego .Ak tam chceš pchať vw tak budes musiet pohnuť rozumom ,ináč problem to nieje ale hladaj radsej motor s pasata nie z golfa lebo pasat ma uložený motor pozdlžne a dosť ti to ulahčí prácu,samozrejme tam daj počítač lebo ak to spravíš na mechaniku tak prídeš o točivý moment a koníkov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27846 od Rob
Odpoveď od Rob na tému 4x4 všeobecne...
Vdaka majod , bohuzial vw je jedn z mala malich dieslov co sa u nas da zohnat ;/ .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27875 od forester01
Odpoveď od forester01 na tému 4x4 všeobecne...
Si to prehnal s tým, že Santana je španielska verzia Vitary, však?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27882 od Fortunehunter
Odpoveď od Fortunehunter na tému 4x4 všeobecne...
Majod má pravdu, Santana PS-300 a PS-350 je modernizovaná Suzuki Vitara z r.1998
<br/>Viz : santana.cz/?page=ps3/door-3 :P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27890 od majod
Odpoveď od majod na tému 4x4 všeobecne...
Na tvoju otázku ti dám takuto odpoved-nepochybuj o tom ,že stará škodovka má motor vzadu.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27893 od babrosX
Odpoveď od babrosX na tému 4x4 všeobecne...
Chcel by som sa Vás opýtať či máte skúsenosti s výmenou motora v Lade Nive 1600 za nejaký diesel. Ktorý tam pasuje, ktorý sa Vám osvedčil. Ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27898 od forester01
Odpoveď od forester01 na tému 4x4 všeobecne...
Ale PS 10 s Vitarou samozrejme nemá nič spoločné. Skôr s Defendrom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27906 od Fortunehunter
Odpoveď od Fortunehunter na tému 4x4 všeobecne...
:) O PS 10 tu nikdo nepsal. :P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.122 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 409 návštevníkov a žiadni členovia on-line