4x4 všeobecne...

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #36767 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému 4x4 všeobecne...
Len ojazdeného kórejca nie !!! Ver mi, mám s tým osobné a zdôrazňujem [r]veľmi zlé /r]skúsenosti !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #36774 od Jergus_L
Odpoveď od Jergus_L na tému 4x4 všeobecne...
cawko cimbalik, a hyundaj tuscon je korejec? co sa tebe stalo z autom?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #36792 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému 4x4 všeobecne...
Poruchovosť, ktorá kilometrami pribúda geometrickým radom! A nejedná sa o poruchovosť určitých súčiastok, ale pomali ale isto odchádza za radom všetko, aj diely, ktoré by sa za životnosti auta vôbec nemali opotrebovať. Kolegovi, keď si kupoval nového Tucsona som toto predpovedal. Do cca troch rokov nedal naň dopustiť, potom to však pomali prišlo. Dal to neveste, ktorá málo jazdí a tej to vyhovuje. Kolega tiež prešiel na Japonca, konkrétne Hondu a doteraz je o poznanie spokojnejší ako s Kórejcom (aj keď sa vyrába na Slovensku).

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #36854 od Waldo
Odpoveď od Waldo na tému 4x4 všeobecne...
Skus kuknut Ford Ranger 2.5 TDi ... mne sa to celkom pozdava avsak osobnu skusenost bohuzial nemam... recenzie co som cital to dost chvalili...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #37414 od Akela
Odpoveď od Akela na tému 4x4 všeobecne...
Prosba: neviete kde by som stiahol manuál v slovenčine na Mitsubishi Pajero 3,2 diesel r.v. 2003, krátka verzia? Alebo **** originál. Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38505 od miuh
Odpoveď od miuh na tému 4x4 všeobecne...
majod ozvy sa my na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39320 od pavelb
Odpoveď od pavelb na tému 4x4 všeobecne...
Hľadám terenák, aj do obtiažnješích terénov. Pora´dte ...Ď.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39331 od hohenlohe
Odpoveď od hohenlohe na tému 4x4 všeobecne...
zaléží kolko mas v ponozke.. rokmi overená značka je land rover, permanentná 4-kolka, uzávierka, kupis na to dobre gumy a prejdes vsade. len nepozeraj autá typu Kia alebo hyundai - daihatsu a pod..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39332 od hohenlohe
Odpoveď od hohenlohe na tému 4x4 všeobecne...
a nie Land rover freelander - to je pre ženy.. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39355 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému 4x4 všeobecne...
Ak to chceš len do terénu, tak si zožeň ARO s naftovým motorom ale len 2,5D alebo 2,5TD, je to starý dobrý Peugeot. Dobrá spotreba. Má aj uzávierku, samozrejme nie všetky. Ja som to dral 2 roky, síce sa tam kazí elektrika, ale iba také hlúposti, tí rumunskí odborníci to asi kablujú ožratí. Sem tam vymeniť nejaký čap, ale je tam všetko také hrubé, pevné, to nezničíš.Ale v teréne, na dobrých gumách niečo neskutočné

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39418 od flado
Odpoveď od flado na tému 4x4 všeobecne...
Skús presnejšie definovať obtiažnejši terén. Jazdim už siedmi tereniak. Teraz mam Mitsubishi L200 Pick-up. Lepšie od toho je snaď už iba Mitsubishi Pajero, ale tam je ten istý motor. L200 má zasa korbu čo si ako poľovník neviem vynachváliť (odvoz diviny pri poľovačkách, dovoz krmiva, atď.). Nemenil by som za nič a to som jazdil Fronteru, ARO, aj tem Mercedes G, ba skúšal som aj Humer. V združení máme aj novú Nivu a má za pol roka najazdených asi 2.000km a pôjde preč, lebo to nikto nechce, keď som tam z autom ja.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39438 od Jergus_L
Odpoveď od Jergus_L na tému 4x4 všeobecne...
presne tak flado, ja som cital ze najlepsie su nisan a potom na druhom mieste je mitsibishi ked budem mat vodicak tak si tiaz take kupim ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39445 od maruk
Odpoveď od maruk na tému 4x4 všeobecne...
ake mate/ osobne/ skusenosti s nissan terrano II/3 oj dverový/2,7 TD pre pol. prax?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39452 od Zrno
Odpoveď od Zrno na tému 4x4 všeobecne...
Zdravím, rád by som sa opýtal ak ma niekto skúsenosťi z Nisan Terano II trojdverová verzia ročník 96 ako je vybavené do terénu, ma uzávierku, ak áno tak len zadného alebo aj predného diferenciálu?a ako je to z fordom maverick? ďakujem ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39527 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému 4x4 všeobecne...
Teraz ničím asi rok Pajero, je to síce ten dlhý vagon, ale zatiaľ nesklamalo. Pre istotu tam mám 3,0l a v automate. Zvykol som si, slušná priechodnosť, Je to dobré ako vravíš, ale myslím že Toyota Landcruiser, krátka verzia je predsa lepší bojovník v teréne. Ja vravím, že všetko možné, len nie Nivu a Fronteru, to lepšie prejde hocijaké osobné Subaru.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39538 od ooxxooXoXXo
Odpoveď od ooxxooXoXXo na tému 4x4 všeobecne...
neni pravda s tou toyotou, ak mas dlhe pajero vymen ho za kratke;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39540 od flado
Odpoveď od flado na tému 4x4 všeobecne...
Toyota je to čo som nevyskúšal a veľmi ma to láka ale iba krátka. Čo sa táka dåžky chcel by som už iba krátke. Samozrejme, že dlhé má svoje výhody ale tiež nevýhody. Ja po toľkých rokoch viem presne čo chcem a to je krátka verzia. Ale nechcem tým povedať, že dlhá verzia je horšia. Je to rovnako dobré ale musíš to vedieť využiť a rátať s tým, že si o niečo nemotornejší.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #39830 od milos121
Odpoveď od milos121 na tému 4x4 všeobecne...
Poradi mi niekto chcem kupiť 4x4 ako univerzalne auto na poľovačky aj pre rodinu. Rozmyšlal som nad Suzuki Grand Vitara II. 2,5 benzin+LPG.
<br/>
<br/>Dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #39876 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému 4x4 všeobecne...
www.4x4club.sk/forum/index.php [/]Skus skocit sem urcite ti chalani dobre poradia

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40041 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému 4x4 všeobecne...
Ja si myslím,že tam kde vyjde Niva,tan nevyjde žadný bežný tereňak.Nehovorím napr. o konforte,hrdzavení atď.Tvrdia to aj mojí kolegovia,ktorí v robote majú Land Rovery alebo Mercedesy.Len dobré pneumatiky a samozrejme aj vodič musí byť vyspelý.Môj názor.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.122 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 149 návštevníkov a žiadni členovia on-line