4x4 všeobecne...

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40149 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému 4x4 všeobecne...
Mal som asi rok Nivu, tešil som sa, keď som ju kúpil a ešte viac, keď som ju predal. Na leto je to celkom slušné, ale 25cm snehu, štyria v aute a konečná. Predvčerom som otestoval moje Pajero, bol som milo prekvapený, kde sa to vyhrabalo a to mám dlhé. Ten 3-liter ide ak sprostý, nepotrebujem ani zapnúť redukciu. Nechcel som nikdy automat, ale zvykol som si, už by som nemenil. Spotreba v teréne asi ako Niva, ale pohodlie, kufor ... nedá sa porovnať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40159 od pepco
Odpoveď od pepco na tému 4x4 všeobecne...
pajero je maly tank, ci uz kratke al dlhe...niva je crep, male, nic tam neodvezies, a spotreba ako krava...aj landrover defender je dobry, prip toyota hilux al landcruiser.su to vsetko vacsie auta, obsahy okolo 2,5 a vyssie, ale prechodnost a priestor zaruceny...a ked aj pre rodinu, je to aj na cesty bezpecnejsie ako niva...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40161 od bill
Odpoveď od bill na tému 4x4 všeobecne...
O com to pisete? Co mate tie Nivy iba na diskoch? Lebo z vasich prispevkov mi to tak vychadza. Nic v zlom ale nedokazem pochopit ako mozete porovnavat prejazdnost Nivy s osobnym Subaru alebo dlhym Pajerom, alebo Mercedes G s Mitsubishi L200. Ja viem ze co sa komfortu tyka v Nive sa zastavil cas ale to neplati pre prejazdnost terenom a obzvlast ak je vhodne obuta.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40162 od LEON
Odpoveď od LEON na tému 4x4 všeobecne...
jo NIVA to je stroj funguje jak parostroj :]:]:]:]:]:]:] měl jsem jí a nikdy více benzín v autě smrděl pořád ovzdušňováky jsou vyvedený do káry krávál při jízdě strašný!!! v lese to vrzalo jak kdyby se to chtělo každou chvilku rozpadnout jediný co je na ní dobrý je že je malá a vejde se pomalu všude

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40196 od Eno_Nuno
Odpoveď od Eno_Nuno na tému 4x4 všeobecne...
v dnešnej dobe je všetko otázka finacíi takže všetko má svoje + - , poznám ľudí čo jazdia na škodovkách ale aj takých, čo by im nevyhovel ani tank.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42681 od nimrod15
Odpoveď od nimrod15 na tému 4x4 všeobecne...
priatelia poradte mam na výber Landrover defender kratky a Pajero kratke ,, zhruba v tej istej cene oba naftové motory ,, a oba z Belgicka,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42682 od Eno_Nuno
Odpoveď od Eno_Nuno na tému 4x4 všeobecne...
radšej by som volil to pajero, je to dobrá značka a na naších cestách ich jazdí podstatne viac ako defendrov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42683 od Akela
Odpoveď od Akela na tému 4x4 všeobecne...
Hlavne pri dovezenom aute treba mať obrovské šťastie, aby nebolo úplne vybrakované, čo samozrejme nezistíš hneď. Je to aj otázka ceny náhradných dielov, tak si porovnaj aspoň základné veci. Volil by som Pajero.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42766 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému 4x4 všeobecne...
Ja, na rozdiel od predošlých dvoch príspevkov, by som Ti neradil tak jednoznačne. V prvom rade si musíš ujasniť, kde a na aké účely v prevažnej väčšine budeš to auto využivať, akú majú výbavu, atď... oba zo spomenutých typov majú svoje výhody aj nevýhody a dôležité je, aby prevažovali výhody pre Tebou zamýšľané využitie !!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42785 od Zapar
Odpoveď od Zapar na tému 4x4 všeobecne...
ak by som vyberal ja z týchto dvoch, tak PAJERO ak chceš vedieť prečo tak tu si nájdi auto.pravda.sk/tuv-report-drahe-nemusi-byt-kvalitne-dst-/sk_aaktual.asp?c=A080204_132827_sk_aaktual_p21[/]priemernú poruchovosť áut z vekom Je to z nemeckých STK a ak sa chceš dozvedieť ešte viac tak hľadaj autorecenze.centrum.cz/[/]TU alebo tipcar.cz/clanky.php[/]TU

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42789 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému 4x4 všeobecne...
Ako som tu už spomínal, mal som Nivu, Aro, vozil som sa už na kadečom po horách, teraz deriem vyše roka Pajero V6 benzín,dlhé, okrem výmeny čapov a filtrov žiadny problém, a to mu dávam riadne zabrať po hore. Otec mal Landrovera, stále mu tam niečo odišlo, zbavil sa ho, priechodnosť zase bola tiež veľmi slušná. Ja trochu sa točím okolo aut a vidím čo sa dováža a predáva, tých Landroverov je pobiedne a ako tu chlapi spomínajú blbnú tam dosť prevodovky a elektrika. Ak ti môžem poradiť tak do terénu starší Patrol GR alebo Landcruiser, to sú autá otroci. Ja chcem predať moje Pajero a kúpiť niečo takéto. Len preboha nie Kia, Hyundai alebo Cherokee...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49506 od peter191
Odpoveď od peter191 na tému 4x4 všeobecne...
Chlapi a co tak Honda HR-V 4x4. ake mate skusenosti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49522 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému 4x4 všeobecne...
To nemyslíš na skúsenosti v teréne????????????

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49555 od peter191
Odpoveď od peter191 na tému 4x4 všeobecne...
Aj v terene, poruchovost a veci podobne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49561 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému 4x4 všeobecne...
HR-V nema s terenom nic spolocne.Možno tak s terenikom...8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49574 od ekopecto
Odpoveď od ekopecto na tému 4x4 všeobecne...
chalani neviete kde by som zohnal nahradne dieli na suzuki samurai. dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49592 od pavelb
Odpoveď od pavelb na tému 4x4 všeobecne...
Lacco1, tak čo si nakoniec kúpil? A čo doporučuješ, chcem niečo kúpiť do lesa, aj s TP.
<br/>Ď.Ahoj

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #49768 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému 4x4 všeobecne...
Ušla mi jedna Toyota Landcruiser, krátka, nakoniec som kúpil krátke Pajero TD 2800 s uzávierkou, veľmi pekné a teraz mi núkali Landcruisera dlhého 2,5TD, zdvihnutý,super pneu... Toto zase poderiem nejaký rok,dva a uvidím. Zatiaľ som mimoriadne spokojný, je to moje tretie Pajero, okrem tých čapov vpredu je to super. Ale zase vieme dať prečapovať celý predok za cca 60-70eur. Ak máš nejakú predstavu čo by si chcel,do akého terénu, veľkosť auta,cena,rok .... daj vedieť, niečo sa vždy nájde.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #49793 od pavelb
Odpoveď od pavelb na tému 4x4 všeobecne...
Ahoj,
<br/>potrebujem auto predovšetkým do terénu,do lesa. Kopce sú unás pomerne slušné, aj, aj. Samozrejme autos TP, aby som sa voľne mohol pohybovať po ceste, chodievam na polovačky tak do 50 km. . Môj typ je presne Toyota, Land.krátka.Tú má kamarát a tú teraz uživame. Zatiaľ sme sa všade dostali , kde sme potrebovali. Potom prichádza do úvahy Pajero. Tiež sa mi lubia Suzuky, napr.Vitara. Nechcem však do toho investova veľa, auto môže byť staršie. Niekde okolo 3000, max. 3500 EUR. Až vieš o niečiom, budem len rád.
<br/>Lovu zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #49815 od marlin
Odpoveď od marlin na tému 4x4 všeobecne...
Čo sa týka dostupnosti a cenovej relácie ND tak jednoznačne Pajero II. Výbava GLX /2x uzávierka a redukcie/ a motor 2,8 TD. Ten motor je vec názoru, ak nafta tak ale určite 2,8.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.154 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 358 návštevníkov a žiadni členovia on-line