4x4 všeobecne...

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25633 od janicok
Odpoveď od janicok na tému 4x4 všeobecne...
Sipove gumy su dobre ale pozor na klzkej asfaltke v zime Ja mam na samuraji svoj patent MP 500 zimne nerezavane stople a po obvode na vnutornej a vonkajsej strane som narezavackou vurezal kaz.2 stopel prec. skratka to slape aj na lade co mi u sipov chybalo;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25666 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému 4x4 všeobecne...
jazdim na Kumho A/T 205/75 a plna spokojnost

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25672 od jager
Odpoveď od jager na tému 4x4 všeobecne...
Jano, presne z uvedených dôvodov som volil NISSNA NAVARU 2,5 TDI DABL CAP redukcia a uzavierky na obe nápravy, s korbičkou a s navijáčkom/6000kg/lano 7mm/dl 50m. S obutím 255/60 R 17 IZZARD 4x4 sa dostaneš takmer všade, neuveriteľné. Ale je to otázka prachov. Niva má síce dobrú dostupnosť ale iba to.
<br/>
<br/>Učeň M.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25678 od Eno_Nuno
Odpoveď od Eno_Nuno na tému 4x4 všeobecne...
ahoj, ako tu vychádza spotreba cesta a terén? ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25679 od LEON
Odpoveď od LEON na tému 4x4 všeobecne...
já mám teď na fordu general grabber at2 255x75x15 a zatím jsem zapadnul akorád jednou v mokrám jílu protože explorer je dost dlouhej jinak nebyl problém a už na nich mám najeto asi 25 000 km maj připravený otvory na hřeby tak kdyby byla potřeba není problém je nastřelit kouknout se na ně můžete
<br/> www.generaltire.com/generator/www/us/en/.../master_en.html/]zde

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25680 od LEON

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25681 od LEON

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25685 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému 4x4 všeobecne...
Leon a cena za kus ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25688 od LEON
Odpoveď od LEON na tému 4x4 všeobecne...
celá sada byla včetně montáže za 20 000 kč

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25692 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému 4x4 všeobecne...
dik;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25698 od janicok
Odpoveď od janicok na tému 4x4 všeobecne...
Poznam ten vzor no na rozmocenej hline to bolo slabe .;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25747 od lesak
Odpoveď od lesak na tému 4x4 všeobecne...
Tieto nove NAVARY su fakt super auticka. Motoricky jedna basen, radost sa na tom vozit. Mame ich v praci. Teraz na zimu na ne hodili BF Goodrich All terrain a nema problem s nicim. Snad jedina nevyhoda co sa tyka obratnosti je jej dlzka. Na uzkej zvaznici sa s nou proste neotocis. Ale je to na druhej strane vykompenzovane uzitkovostou. Da sa na tom odviezt takmer vsetko, bez toho aby bolo obmedzene pohodlie cestujucich. PS: pozor pri priecnych prejazdoch cez hlboke vymoly. Vzhladom na dlzku, chyta zadny naraznik. Záver: Vynikajúce terénno-úžitkové auto. Ked budem velky raz si take kupim. :-))

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25748 od johny
Odpoveď od johny na tému 4x4 všeobecne...
Poraďte kde zohnať najlacnejšie reťaze na 235x75 R15 ..... Pneumatika môže byť akákoľvek ale niekedy je to málo ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25782 od sibo
Odpoveď od sibo na tému 4x4 všeobecne...
NAVARA je velmi slusne ale ako L200 od MITSU ma jednu chybu a to trosku lahky zadok. Inak korba je super. V pripade samuraia ci nivy je mozne tento hendicap riesit prednym alebo zadnym sklopnym ramom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25783 od janicok
Odpoveď od janicok na tému 4x4 všeobecne...
Johny zla volba lacne retaze dotrhas ako ja na samuraji a to je najlahsi Jepp;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25786 od sibo
Odpoveď od sibo na tému 4x4 všeobecne...
je to Suzuki:P ale co sa tyka retazi netreba setrit, ja mam KONIG SUPERMAGIC a som spokojny, uz sluzia 4. rok na Grand Vitare a bez problemu. samozrejme nestali 1500 Sk, ale za kvalitu sa plati

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25788 od janicok
Odpoveď od janicok na tému 4x4 všeobecne...
Jasne SUZUKI SAMURAJ 413 SJ cabrio s zadnou uzavierkou difer8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25790 od majod
Odpoveď od majod na tému 4x4 všeobecne...
Johny retaze klasicke v obchode nekupuj ,vsetko je to šmejd.Ja som po dlhom spekulovaní kupil a zohnal vetrieskove a patricne ich upravil .Budes s nimi max spokojný ,trosku maju vahu ale obrovský zaber a životnosť s lahkým dablcabom som tahal v snehu aj monterey aj 100toyotu,da sa povedať že sa mi osvedcili aj na pušti nebol som sice rýchly ale ani raz som nelopatoval.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25793 od jozef_capka
Odpoveď od jozef_capka na tému 4x4 všeobecne...
majod ,Ty máš tuším UAZ-a,ako si s tým spokojný a aký máš v tom motor.Jeden čas som to tiež zháňal,ale bolo ich v tom čase nedostatok,nakoľko ich armáda predáva cez nejakú firmu.Jazdil som s tým ešte na vojne a až na väčšiu poruchovosť a menšie pohodlie jazdy to nemalo aj oproti nižšie spomínaným vozidlám chybu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25797 od majod
Odpoveď od majod na tému 4x4 všeobecne...
Dobrá správa je to, že na uaza nemusiš dávať taký pozor ako na nissana a nejaký ten skrabanec mu viacej pristane.Druha vec je že do chorvatska na uaze asi nepojdem,je to ako s hladanim univerzalneho kalibra.Uaza mam teda len na prace v lese a polovacku.Co sa týka spokojnosti som spokojný resp budem ked pridem do stavu co si želám ale aby si tomu rozumel tak takto zacnem od predu pôvodne brzdy slabé, bubny som vyhodil dal kotuče a strmene s iveca,pôvodne zamky na kolesach som nahradil zamkami lock,nanovo som osadil polosi s novými toleranciami. Motor 2,5d Xd3p peugeot. Pôvodna prevodovka s originalným osadenim na tento motor ,myslim ruská bola odobrata a nahradena 5stupnovou s peugeota vcetne spojky,spojka je na lanko takže ked praskne zastaviš pri plote a natiahneš tam trebars aj sponovaci drôt. Prídavna prevodovka ostala pôvodna akurat som zmenil stupen redukcie.Zadná naprava bol spočiatku velký problem lebo mi to trhalo polosi ked sme na tom isli desiati a nejaký ten ulovok,takže som tam osadil diferencial s avie s uzavierkou to bolo super ale vadilo mi malo vzduchu pod diferebcialom,samozrejme tam boli tiež kotučove brzdy.Co sa týka ovladania v predu bolo osadene servo s toyoty landcruisera ,predohrev nafty,navijak atd,v tomto stave auto služilo až teraz do leta ,v ťažkom používaní k uplnej spokojnosti.Teraz dostal uaz zrekonstruovane napravy s vetriesky a dvadsiatky kolesa a už stým nebudem nič robiť iba to doladim Robim profesionalne okolo stvorkoliek takže ti nejaku informaciu viem dať takže jedna usmevna nakoniec stačí ti stovka embecka ,motorova pila a 5tonový navijak a dostanes sa dalej ako s akýmkolvek terenakom .Ahoj..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.074 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 170 návštevníkov a žiadni členovia on-line