puškohľad

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18200 od lubi
puškohľad bolo vytvorené lubi
aký puškohlad si stých lacných vybrat ? seeadler by bol podla vas dobrý výber alebo ktoré su dobre stych lacných viem ze vasa odpoved bude zniet "došetri a kup meoptu"ale ja by som bol zvedavý ake mate skusenosti stimi lacnými a ktori sa z nich oplati chcel by som na cz 550 kal. 7X64 dakujem vopred za kazdu odpoved

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18202 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému puškohľad
Na tento kal. lacny nedavaj.!!!!Par krat vystelisa budes zas nastrelovat atd.Ak sa ti neobrati onova.:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18206 od miso
Odpoveď od miso na tému puškohľad
Ja sa držím pravidla-nie som tak bohatý, aby som kupoval lacné veci. Máš celkom dobrú zbraň aj kaliber,bola by škoda túto zostavu narušiť slabým článkom a to navyše puškohľadom. Kaliber nemáš práve jeden z tých slabších, tak neviem či je niečo "lacné" dobrá voľba. Ale proti gustu žiaden dišputát. Do akej sumy si ochotný ísť? Potom ti bude jednoduchšie poradiť čo najmenšie zlo....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18216 od lubi
Odpoveď od lubi na tému puškohľad
ja som rozmisla o meopte 6X42alebo 7X50 len neviem či otcovi bude vyhovovat cenovo ta gulovnica je vlastne jeho ,poprosil ma aby som sa mu obzrel po neakom dobrom ale cenovo prijatelným ,on ma zeis jena 4X32 chcel by niečo silnejsie,pripadne zohnat niečo od ruky,meopta so zarukou by bola podla mna tiež dobra alternativa či kupit radšej nove ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18218 od Tresnovazahrada
Odpoveď od Tresnovazahrada na tému puškohľad
dobré zkušenosti mám můj strýček a kamarádi s puškohledy Fomei 7x50rd cena 5200kč,3roky záruka a pak s puškohledy Hakko winner cena 6500kč,záruka tři roky.
<br/>Sám mám na flintě meoptu 7x50,ale štvou mě názory některých myslivců,kteří odsuzují levné puškohledy,můj kamarád má puškohled ruskou Deltu 8x56 má jí 8let,nastřílel s tím mnoho zvěře,má to na ráži 7x57 a to ho tento puškohled stál necelé 3000kč!!!
<br/>Proto vím,že i některé levnější puškohledy mají svou službu a životnost i na silnějších rážích!Dnes už má i levný puškohled záruku minimálně 2roky a za tuto dobu 100%poznáš,zda je to krám,nebo ne!
<br/>TAkže jak říkám,kup Fomei,nebo Hakko

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18219 od Tresnovazahrada
Odpoveď od Tresnovazahrada na tému puškohľad
oprava-u hakka je záruku 5let

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18220 od lubi
Odpoveď od lubi na tému puškohľad
kamoš má fomei variabil skušali sme ho na strelnici, pridavanie na zvečeni tým sa posuval križ do boku a týmpadom aj dopad striel a to samé sa stalo aj mne na bushneli podotýkam je to ta nizsia trida , seeadler dava až 7 rokov len či ta kvalita stoji za to ,držal som vrukach aj taktical vpredajni predajca ho chvalil ak mate niekto snim nejake skusenosti podelte sa one DIK

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18221 od kurt
Odpoveď od kurt na tému puškohľad
Kamoš má Tactical na malorážke, prvý reklamoval lebo mu úplne plával kríž, nový je v pohode. A ešte niečo, je tam veľmi hrubý kríž (nitková osnova). Pre tento kaliber by som ho určite nebral.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18225 od miso
Odpoveď od miso na tému puškohľad
Na meopte určite neprerobíš, ale ak si čítal fórum o Leupolde vs Meopta, jeden pán z USA vozí leupoldy ešte za lepšiu cenu ako je cena Meopty, tak skús pozrieť...
<br/>Môj otec má na puške rovnakej značky a kalibru ako tvoj Tasco 3-12x50, model ,ktorý nedávno ponúkal aj Hubertlov. Možno natrafil na správny kus,ale za 4 roky nemusel pušku prestreľovať a myslím, že puškohľad už čo to vytrpel. Pri lacnejších veľmi záleží,aby si natrafil na správny kus a on mal pravdepodobne mega šťastie lebo kríž drží ako nalepený..:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18231 od Tresnovazahrada
Odpoveď od Tresnovazahrada na tému puškohľad
Zrovna jsem se vrátil z lesa,byl jsem s mojí štajeračkou Frony dohledávat strejdovo postřelený prase.Střílel na něj v 5 hodin ráno,našli jsme ho kousek od nástřelu.Střílel ráží 7x64 a puškohledem Fomei 7x 50RD na více jak 100metrů asi 40kg lončáka a maximální spokojenost jak s flintou,tak i s puškohledem Fomei!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18242 od margo222
Odpoveď od margo222 na tému puškohľad
na rem.222mam hako 3-12krat 50 svietiaci bod na koze 3-12krat50 meopta sv.bod ešte nič ma nesklamalo teraz polujem z rem. 100%spokojnosť4ks už ležia

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18490 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému puškohľad
Kup Meoptu a mas pokoj.Ja mam 7x50 a som max.spokojny.Nie su zase az take drahe.A aspon ich nikto este nekopiruje.Zaruka 10 rokov.Je sice pravda ze aj auto za 2 00 000 sa pokazi,tak isto ako aj za 400 000 tisic.Je to moj nazor.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #18816 od pcierny
Odpoveď od pcierny na tému puškohľad
Priatelia nepredava niekto z vas Meoptu 6x42,7x50?Pripadne vymena+doplatok za 4x32. pcierny@atlas,sk

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #18880 od redakcia
Odpoveď od redakcia na tému puškohľad
Žiadame vážených prispievateľov do fóra Poľovníckej Informačnej databázy, aby inzerovali v BAZÁRE. Príspevky obsahujúce inzerciu budú z fóra odstránené. Za pochopenie Vám ďakujeme.
<br/>Redakcia PID

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #18881 od pcierny
Odpoveď od pcierny na tému puškohľad
to som mal aj v plane len ho tu nemozem najst,asi som slepy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #18886 od pcierny
Odpoveď od pcierny na tému puškohľad
Zrak sa vratil,nasiel som to.Dik za upozornenie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #18896 od hogy
Odpoveď od hogy na tému puškohľad
Puskohlad so zoom alebo pevne priblizenie? Mne sa javy pevne priblizenie lepsie hlavne tym, ze je mozne dosiahnut pri rovnakych nakladoch lepsiu svetelnost - Kady zoom potrebuje viacej skla co znamena nizsiu svetelnost a vahu. Svetelnost mozes kompenzovat kvalitnejsim sklom, ale to je zase cena, alebo velkostou optiky co je este viacej vahy a aj cena rastie. Takze mne vychadza ideal tak 7x50 a to ci Meopta alebo iny - je vec raze zbrane, aky kriz atd. Ma niekto iny nazor?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19382 od leica
Odpoveď od leica na tému puškohľad
kúp si Zeiss a budeš spokojný..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19527 od puro
Odpoveď od puro na tému puškohľad
Skus hakko,mam ho a zatial spokojnost.Svetelnost super,mam raz 8x57a kriz drzi dobre.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19532 od margo222
Odpoveď od margo222 na tému puškohľad
kup si meoptu budeš spokojny v piatok som skušal svoju lanstiak to dostal pekne za uško -bez svetla-ten svietiaci bod jevinikajúca vec

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.248 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 432 návštevníkov a žiadni členovia on-line