puškohľad

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24282 od volodo
Odpoveď od volodo na tému puškohľad
Dakujem, poslal som Ti mail.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24435 od balistik
Odpoveď od balistik na tému puškohľad
pouzivam 3-9x42 tasco na 30-06sprg. zatial 100%spokojnost kriz drzi neprestreloval som ju cca rok a stale vsetko okolo 10 rozptyl do 3cm. osvetlena cela osnova nitkovy kriz proste spokojnost za slovo vzata... mozno nahoda ale je vazne dobry kupil som ho v zaruke za 2000sk ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24455 od Akela
Odpoveď od Akela na tému puškohľad
Ty si neuveriteľne šťastný človek. A ešte 30-06!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24456 od petob
Odpoveď od petob na tému puškohľad
Ja som kamarátovi nastreľoval 30 06 z kvalitným Buschnelom 3-9x40 za 3600 Sk a po pol roku to ešte stále strieľa presne. Tak neviem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24460 od balistik
Odpoveď od balistik na tému puškohľad
vravim stastna kupa,obcas sa stane.:) ale mam este jeden tiez tasco a ten sa posuval stale :( dal som ho na malorazku a zatial je to v pohode:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24463 od plantex
Odpoveď od plantex na tému puškohľad
no aj ja som kupil za 2000sk 3-9x40 a dodnes som si myslel ze neviem strielat ale asi to bude tym ze sa mi posuva kriz tiez ma 30.06sprg na gulovnici iz18... dasa vobec kupit dobry puskohlad tak do 7000???? lebo myslim ze na neaky za 23000sk mozem hned zabudnut polujem dost mala nato aby som kupoval moc drahe veci :(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24466 od balistik
Odpoveď od balistik na tému puškohľad
plantex urcite sa da skus skocit na vajnorsku a tam ti myslim poradia nieco dobre alebo aj na trnavskej... Musis hladat nekupuj hned v prvom obchode prejdi si ich vsetky popytaj sa znamich a porovnaj si aj na internete. Urcite ti aj tu este par ludi poradi.Vela stastia a ked kupis pojdeme spolu skusit ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24467 od petob
Odpoveď od petob na tému puškohľad
Kúp staršiu Meoptu.V pohode sa do 7000 Sk zmestíš.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24472 od chasse
Odpoveď od chasse na tému puškohľad
Ja jsem si koupil Tasco4-12x56, se sviticim bodem. Jsou na nej take rozpoluplne nazory. Spouste lidem slouzi dobre, jen nekteri maji smulu - vcetne me. Hybala se me zadni cocka, takze jsem v sezone 2001 minul 5 prasat a 2 ks srnciho. Po reklamaci slouzi dobre. Je na razi 308W.
<br/> Ted chci koupit neco mensiho, na natlacky. Uvazuji o 1,5-4x32. Pokud ma s tim nekdo zkusenosti, dejte vedet. Diky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24474 od Akela
Odpoveď od Akela na tému puškohľad
Presná odpoveď, napr. 6x42 alebo 7x50. Variabil v tej cene asi nebude.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24493 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému puškohľad
Kvalitný Buschnell za tú cenu ???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24494 od miso
Odpoveď od miso na tému puškohľad
Otec má na 7x64 tasco 3-9x50,používa to 5 rokov a okrem toho keď menil strelivo,nemusel prestreľovať..A to chodíme na strelnicu minimálne 3x do mesiaca,kde si zakaždým z gule 5-6 rán buchneme...takže je to aj o šťastí...tiež som myslel,že mu to po pár ranách odíde..a ono to drží ako nalepené:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24499 od puro
Odpoveď od puro na tému puškohľad
Mal som tasco, drzal ale za sera o nicom.Ta starsia meopta je dobra rada. Ja som skusil hakko na kozlicu a zatial drzi uvidime.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24504 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému puškohľad
Uz ti radili,kup starsiu Meoptu a mas to na 100 %.Urcite radsej ako kvalitny Buschnel za 3600 Sk.:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24510 od steyr
Odpoveď od steyr na tému puškohľad
Pod NS gold ani neuvažuj, max. len na 22LR! Mám jeden NS silver v skrini, čo nevydržal ani tri sezóny a pripravil ma o pár krásnych zážitkov. Kamoš má 12 rokov golda na ostreľovačke, prežil s ním kopu pádov a drží. Ale sú aj lepšie značky, chlapci ti poradia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24512 od janicok
Odpoveď od janicok na tému puškohľad
Nie sme taky bohaci aby sme mohli kupovat lacne veci;)Mal som na 7x65 buschnel 3-9x50 banner za 8000 a prezil jednu sezonu tolko moja skusenost;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24548 od moron
Odpoveď od moron na tému puškohľad
Ahoj nechci kupovat levné věci, ale když už dobrý puškohled tak dneska radši Zeiis než Meoptu - už dvakrát zdražili a mechaniku a hlavně redpoint mi moc nesedí, možná v 1-4x22, ale ten zatím nevyužiji.Včera jsem viděl Niko stirling platinium RD 3-12x56 za 5200,-Kč tož oproti starší meoptě (mám 3-12x50bez bodu) to nevypadalo zle,Jenže mně by stačil na ČZ 7x57 třeba jen 6x42 n 7x50 ať to není tak těžké a dá se s tím i šoulat, ale ten NS údajně v těchto vyšších řadách nedělají - tady by asi starší meopta 6x42 stála za to jen ji sehnat v dobrém stavu:).Foemi ani Hakko neuvažuji. Ten NS 3-12x56 byl nebyl špatný třeba na kulobrok, má točítko RD shora což je na nošení lepší jak u Meopty, ale kulobrok nemám . Meoptu bych vzal třeba na 9,3x62 na večerní čekané, ale taky už asi jen 7X56Rd a na schwenk n kalpku a´t to můžu sundat n řehodit na spol lovy.Jestli máte ještě někdo zkušenosti s niko stierling napište.Díky čau rm

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24823 od steyr
Odpoveď od steyr na tému puškohľad
Je veľa odporcov variabilov, ale ak ti &quot;sadne&quot; tak napr. na posede ho v pohode využiješ. Mal som klasiku 4x, 6x aj variabil 3-9x všetko okolo x40 - x46 a nemôžem na variabil (myslím, že to bol belarus) nadávať. Predal som ho komplet s flintou a ľutujem. Ale kupec na ňom trval, tak sme sa dohodli. Druhú sezónu mám meoptu 1,5-6 a doterajšia bilancia od spoločných až po posedovky ma veľmi uspokojuje. Snáď len tá hmotnosť... Mohli by sa v meopte spamätať čo do materiálov i čo do ceny, lebo budú vyrábať len ležiaky a pôjdu do múky. Ten platinum nemusí byť za tie prachy zlá voľba, pri tom prednom fokuse by mal mať aj slušný výkon za šera! Ale do honu by som ho nebral, napr. na kozlici by bol asi veľmi náchylný na rozhasenie aj s montážou, aj keby osnova držala.
<br/>Raz som sa stretol so zaujímavým puškohľadom nejakej belgickej značky, len si nespomínam, čo to bolo. Aj ceny boli fajn, len mi to pripadalo ako mačka vo vreci. Nevie niekto, o čo mohlo ísť?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25290 od simon
Odpoveď od simon na tému puškohľad
Má niekto TACTICAL , aké máte s ním skúsenosti. Je vhodný aj na 7x64?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25305 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému puškohľad
Osobne nie, kamarat to predava a mal par reklamacii., no v podstate slabsia cajovina. Niektory to &quot;ustoji&quot; no ja by som neriskoval. Radsej starsiu Meoptu, alebo Busnell rad Trophy. Aby si nevystrelil viacej nabojov na strelnici, ako stoji novy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.072 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 735 návštevníkov a žiadni členovia on-line